Utorok, 19. september, 2017 | Meniny má Konštantín
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Zanedbané zastávky MHD

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 1 mesiac a 18 dní
Autor podnetu: Jana Paulovska
Rieši: mestský úrad
Lokalita: Šurany
Ulica: mesto
Dátum nahlásenia: 25.7.2016
Dátum poslednej aktivity: 13.9.2016

Kto má na starosti čistenie zastávok MHD? Naše autobusové zastávky v Šuranoch sú celé zohyzdené zbytkami po plagátoch, často sú špinavé, na zemi ohorky z cigariet. 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasenovezamky.sk
čistenie zastávok MHD

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Novozámocký festival...XXII

Novozámocký festival

Zábava

ucia Dovičáková – Byť ženou je ...

ucia Dovičáková – Byť ženou je ...

Výstavy