Štvrtok, 19. júl, 2018 | Meniny má Dušana

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

Katastrofálny chodník

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 18 dní a 3 hodiny
Autor podnetu: Jana Paulovska
Rieši: mestský úrad
Lokalita: Nové Zámky
Ulica: Gogoľová ulica
Dátum nahlásenia: 25.7.2016
Dátum poslednej aktivity: 12.8.2016

Chodník na Gogoľovej ulici je v katastrofálnom stave, každý deň hrozí, že si na ňom niekto zlomí nohu, nehovoriac už o tom, ako ťažko sa po ňom chodí s detskými kočíkmi. Kedy sa dočkáme jeho opravy?

Chodník na Gogoľovej ulici bol rekonštruovaný v mesiaci  júl -  a to v časti pred Sociálnou poisťovňou po Kapisztóryho ulicu. V rekonštrukcii jeho ďalšej časti sa bude pokračovať na budúci rok, informovalo mesto Nové Zámky

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasenovezamky.sk
Chodník na Gogoľovej ulici je v katastrofálnom stave

Miesto hláseného podnetu