Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Inšpekcia životného prostredia zrušila povolenie pre farmu ošípaných v Palárikove (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Isteze

Hahaha, farmu samozrejme nie, ale pracovne miesta ano, najlepsie dobre platene. Masko z prasiatok papkat tiez ano, samozrejme, chutne a kvalitne a hlavne LACNE !!!!

A zaujimave by bolo cislo kolki z 300 protestujucich maju doma zumpu a "odlievaju" ju do zahrady, do potoka alebo do rybnika v strede Palarikova. Tipujem ze nie jeden ... ale to uz nesmrdi ani nevadi ...
 

 

A všade nariekajú, že upadá slovenské poľnohospodárstvo a jeme potraviny zo zahraničia. Žiaľ svine s výkalmi voňajúcimi po ružiach ešte nevyšľachtili.
Ostatne na budúci rok sa dostane prasačí mor aj na západné Slovensko a bude po starostiach s prasačími farmami.
 

 

Aj výkrmňa prasiat bude uprostred mesta ako smetisko v Pezinku?
 
Hodnoť

 

O aké stanovisko obce išlo? Ak o záväzné stanovisko, potom platí §140b, ods. 3 stavebného zákona:

"Dotknutý orgán je viazaný obsahom svojho predchádzajúceho záväzného stanoviska, ktoré vo veci vydal; to neplatí, ak došlo k zmene ustanovení právneho predpisu, podľa ktorých dotknutý orgán záväzné stanovisko vydal, alebo k podstatnej zmene skutkových okolností, z ktorých dotknutý orgán vychádzal. Ak dotknutý orgán vydá neskoršie záväzné stanovisko, uvedie v ňom, či jeho predchádzajúce záväzné stanovisko sa neskorším záväzným stanoviskom potvrdzuje, dopĺňa, mení alebo nahrádza s uvedením dôvodov podľa zákona."

Nerozumiem či je petícia zákonným dôvodom na zmenu záväzného stanoviska. :-(
Lebo autor nespomína nič o zmene skutkových okolností (čo je napr. územný plán obce)
 
Hodnoť

 

takze mame kupovat Slovenske ,no nedovolíme to tu vychovať,
 
Hodnoť

 

nevadi, bude polske a holandske masko
 
Hodnoť

 

Argument typu “bude polske a holandske maso” je blbost, drviva vacsina masa z tejto farmy mala putovat na export, hlavne do Danska, u nas mal ostat len smrad a hnojovica.
 
Hodnoť

 

Zhodou okolností som o spomínanom prípade celkom dobre informovaný, takže celkom pokojne môžem povedať toto : vy, čo ste to komentovali, patríte do skupiny Truhlikov, ktorí si myslia, že všade boli, všetko vedia a všetkému sa rozumia. Predpokladám, že onedlho budete komentovať zvýšenie minimálnej mzdy, potom Kočnera, neskôr dostavbu Mochoviec a nakoniec zostavu Slovana Bratislava.
 
Hodnoť

 

Keď ste taký informovaný, mohli by ste nám sprostým povedať , ako to teda je naozaj, lebo z Vášho príspevku sme nezmúdreli.
 


Už ste čítali?