Viac ako 20 strojov pôjde 1. júna z Palárikova do Mojmíroviec. Trasa povedie Tvrdošovcami, Jatovom, Rastislavicami, Poľným Kesovom, Komjaticami, Černíkom, Mojzesovom, Uľanmi nad Žitavou a Šuranmi.