Streda, 20. november, 2019 | Meniny má Félix

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pred streľbou mali Rómovia údajne konflikt s posádkou auta (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Fiha, co tu este robi tato "diskusia" ? Sup, sup rychlo zrusit a zablokovat ! :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Žasnem nad stanoviskom mimovládok. Netvrdím, že vraždenie je správne, ale svoj podiel viny na tomto stave majú aj mimovládky. Stavať cigáňov do polohy chudáčikov utláčaných je živná pôda práva na takéto skraty. Správajme sa k nim konečne rovnoprávne a nepchajme do tejto čiernej diery ďalšie a ďalšie peniaze. Obdobne je to s tým pchaním peňazí aj u mimovládok.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

najidealnejsie by bolo zrusit akekolvek mimovladky a ich celnych predstavitelov poslat k ciganom byvat NATRVALO. Samozrejme bez NASICH penazi!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Keď nevie nastoliť poriadok oficiálna moc a nevie si rady s tou čvargou, budú brať sprvodlivosť do rúk čím ďalej tým viac jednotlivci či skupiny terorizovanej a vyciciavanej väčšiny.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Pan Laco Oravec

Pan Laco Oravec z nadacie Šimečku by mal po ťažkom pracovnom týždni plnom sociologického mudrovania v nadácii stráviť víkend na Luníku IX. A potom mu prajem aby sa v jedno pekné nedeľné ráno zobudil a našiel by za susedov rodinku utláčaných ,,prispôsobivých´´... Alebo aby ho vykradli ako mne predajňu. A potom môže ďalej písať ..
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Páni poslanci NR SR za OĽaNO, pán Fízik, európske organizácie proti rasizmu,úrad rozličných splnomocnencov pre riešenie, mám na Vás iba jednu prosbu, teda splnťe ju. Zdvihnite si svoje draho platené veľké sedacie svaly, sadnite si do svojích drahých aut v drahých oblekoch a za služobné peniaze zájdite na Luník IX, vedľa pána Dobrovodského do Malaciek, do Zehry,či do iných oblastí Slovenska, kde majú problémy s tzv. neprispôsobivými osobami. Nebojte sa!!!
Potom tam zostaňte bývať pár rokov, svoje príjmy a energiu dajte na podporu a socializáciu svojich nových susedov. Treba ísť príkladom. Naučte ich hygiene, práci, vzdelávaniu sa, bežným ľudským činnostiam, dajte im príklad...., NEBOJTE SA, UKÁŽTE SA IM, AKO SA ZLEPŠIŤ !!!
Papuľovania " AKO NA TO TREBA " sme počuli aj za socializmu aj teraz 25 rokov po revolúcií dosť, podpory bolo dosť, ak niekto nemá záujem, tak je to zrejmé. Teda verejná výzva pre Vás, ukážte nám ostatným ako
sa majú dostať títo ľudia na Vašu úroveň, to nie je len kecať v médiách, žite s nimi , učte ich ako misionári, napravte ich na svoju úroveň, ALEBO SA ICH BOJíTE A NEVIETE NIč INÉ AKO KECAŤ ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Mýtny systém na rómsky spôsob.

Počuli, že štát vyberá mýto, a tak začali aj oni. Zastavia ti auto, a keď nezaplatíš...

Týchto konkrétnych rómskych mýtnikov zastavil pán Juhász, ale ak ho zavrú, kto zabráni ostatným pokračovať v tomto rómskom remesle?
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Už ste čítali?