Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom. Podrobný rozpis zápasov v regióne

Počas víkendu môžete navštíviť tieto zápasy v regionálnych súťažiach

ŠK Šurany juniori - víťaz VIII. Ligy ObFZ Nové ZámkyŠK Šurany juniori - víťaz VIII. Ligy ObFZ Nové Zámky

Súťaže riadené ZsFZ

DOSPELÍ
III. LIGA – 3. 6. o 17.00 h Šamorín – Horná Nitra (Papuča, Halíček, Hodoško, Rosa), 4. 6. o 17.00 h Púchov – Nemšová (Fehér, V. Kukan, Jančok, Kútny), Komárno – Topoľčany (Valent, Vajíček, Štrba, Kubica), Neded – Trnava C (Sárai, Ábel, Bojda, Benovič), 5. 6. o 17.00 h Galanta – Veľký Meder (A. Gádoši, Šamaj, Tarabus, Inovecký), V. Ludince – Palárikovo (Kozolka, Grolmus, Blaháč, Očkovský), Vráble – Dubnica (Santa, Zemko, Juhás, Košecký), Led. Rovne – DAC B/Vrakúň (Matulová, M. Krivošík, Tokoš, Bachratý), Nové Zámky – voľno. Predohrávka: 31. 5. o 17.30 h Komárno – Horná Nitra (Drobec, Zemko, Krivošík, Gádoši).

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA JV – 4. 6. o 17.00 h Kolárovo – Levice (Miksa, Laco, Janus, Bott), 5. 6. o 10.30 h ČFK Nitra – Veľké Lovce (Hegedüs, Barcík, Havran, Šmidovič), o 17.00 h H. Obdokovce – Kalná n/Hr. (Škadra, Pucher, Kollárik, Burza), Dvory n/Ž. – Štúrovo (Kasznár, R. Farkaš, M. Farkaš, Rosipal), Vlčany – Tvrdošovce (Mlinkovics, Volf, Pati-Nagy, Lukács), ViOn B/Volkovce – FC Nitra jun. (Kalčík, Bartoš, Haršány, Marci), Šurany – Želiezovce (Šandrik, Barta, Ahmed, Révay), Čeľadice – Imeľ (Hulínek, Obeda, Fabian, Maštalír).

V. LIGA VÝCHOD – 4. 6. o 17.00 h Okoličná – Kmeťovo (S. Krivošík, Urbanovič, Hafrovič, Grznár), Activ V. Kosihy – T. Lužany (Hromádka, Tellechea, Ďurčo, Bartovič), 5. 6. o 17.00 h Kozárovce – Bešeňov (Hanek, Kasala, Cvešper, Vindiš), H. Vrbica – Marcelová (Kiš, Berec, L. Kováč, Kálmán), Dolný Ohaj – Bánov (Martiška, Gál, Hybský, Bílek), Starý Tekov – Komjatice (Blažek, Jordanov, Baláž, Pacher), Podhájska – Svätý Peter (Marinčák, Pintér, Baboš, Farkaš), Nesvady – Hurbanovo (Dutka, Mráz, Prelec, Hengerics).

Skryť Vypnúť reklamu


DORAST
II. LSDZ a LMDZ
– 4. 6. o 10.00 a 12.30 h Vráble – Horná Nitra (Sárai, Z. Kukan, Remeň, Čornák), Komárno – Inter (Ferenczi, Révai, Bircsák, Ábrahám), Skalica – Myjava (Santa, A. Gádoši, Juhás, Gádoši, Petrova Ves), Levice – Nové Zámky (Pecek, Kozolka, J. Kováč, Kysel), Domino – Malacky (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ), ČFK Nitra – Púchov (Kalčík, Matulová, Haršány, Kyselica), 5. 6. o 10.00 a 12.30 h Topoľčany – Dubnica (Bezák, Janus, Žiak, Jaška), Karlova Ves – Lok. Trnava (BFZ, BFZ, BFZ, BFZ). Dohrávka: 1. 6. o 14.30 a 17.00 h Nové Zámky – Karlova Ves (Z. Fehér, Bogár, V. Kukan, Kyselica).

III. LSD a LMD – 1. 6. o 15.00 a 17.30 h Piešťany – Vrbové (Maráz, Košťál, Fabian, Masár), 4. 6. o 10.00 a 12.30 h Hlohovec – P. Bystrica (Španka, Patka, Otrubčák, Koníček), Bánovce – Šurany (Meluš, Čulák, Cabaj, Sluk), 5. 6. o 10.00 a 12.30 h J. Bohunice – Šamorín (Valentová, S. Krivošík, Vajíček, Franek), Kanianka – Brvnište (Gašparovič, Hodoško, Obertová, Drozd), Sereď – Šaľa (Pecek, Šima, Jančok, Jeriga), 7. 6. o 15.00 a 17.00 h Galanta – Nové Mesto (R), Partizánske má voľno. Dohrávka: 1. 6. o 15.30 a 17.00 h Šamorín – Hlohovec (M. Fehér, Foldes, Fenes, Bott).

Skryť Vypnúť reklamu


IV. LIGA JV – 4. 6. o 13.30 h Kolárovo – Trstice (Laco, Janus), o 17.00 h Veľké Úľany – Želiezovce (Benko, Bartoš), H. Obdokovce – Kost. Kračany (Čulák, Meluš), Ivanka – Marcelová (Szalai, Kotrec), Kozárovce – FC ViOn (Havran, M. Farkaš), 5. 6. o 10.30 h Okoličná – Tvrdošovce (M. Fehér, Kosár), o 14.30 h M. Dvorníky – Hurbanovo (Foldes, Kosár), Chrenová má voľno.
V. LIGA VÝCHOD – 4. 6. o 10.00 h Šahy – Zem. Olča (Chlebo, Barcík), o 10.30 h Komjatice – Bánov (Turba, Škadra), o 14.30 h Nesvady – Veľké Lovce (Volf, Mlinkovics), o 17.00 h Černík – Modrany (Provodovský, T. Birkus), Kalná n/Hr. – Svodín (V. Magdolen, ObFZ), Mužla – Kmeťovo (Ďurčovič, ObFZ), 5. 6. o 14.30 h Dvory n/Ž. – Podlužany (R. Farkaš, M. Farkaš), Svätý Peter má voľno.

ŽIACI
II. LSŽ a LMŽ
– 1. 6. o 16.00 a 18.00 h Šaľa – Trebatice (Valent, Jeremias), 4. 6. o 10.00 a 12.00 h Dubnica – P. Bystrica (Majcher, Matúš), Trenčín B – Nové Zámky (Ševčík, Kováčik, v Zamarovciach), Šamorín – ČFK Nitra (Pati-Nagy, Fenes), o 15.00 a 17.00 h Topoľčany – Skalica (Janus ml., Halíček), 8. 6. o 10.00 a 12.00 h Piešťany – Galanta (Hulínek, Révay), o 15.00 a 17.00 h Lok. Trnava – Komárno (Haršány, Urbanovič), Partizánske majú voľno.

ŽENY
I. LIGA ŽENY
(juniorky) – 4. 6. o 13.00 (15.00) h Tr. Teplice – Nové Zámky (Černej, Šamaj, Ondráš), Slovan – Bardejov (BFZ), Žilina – Selce (SsFZ), 5. 6. o 13.30 (15.30) h Myjava – Horná Nitra (Španka, Otrubčák, Maráz), FC Nitra – voľno.

I. LIGA ŽIAČKY sk. A - 30. 5. o 17.00 h Nové Zámky – Senica (Šeben, Sihoť), 4. 6. o 13.00 h Myjava – Dun. Streda (Obeda), 5. 6. o 13.00 h Čaka – FC Nitra (Ábel), o 14.00 h Trnava – Šaľa (Benko), Kopčany – voľno. Dohrávka: 2. 6. o 16.30 h Nové Zámky – FC Nitra (Strečko).

ŽIACKE TURNAJE
Coca-Cola Cup – 4. kolo chlapci – 31. 5. od 8.30 h Nitra (Košecký, Piaček, Goga).
Coca-Cola Cup – 4. kolo dievčatá – 3. 6. od 8.00 h Senica (Srnec, Mráz, Smaženka)
Slovák Junior Cup (Piešťany, Trebatice) – 3. 6. od 14.10 h (Košťál, E. Kusý, Baláž, Juhás, S. Krivošík), 4. 6. od 8.20 h (Hrudík, Košťál, E. Kusý, Jančovič, Krč-Konečný, Jordanov), 5. 6. od 8.00 h (Košecký, Šlosár, Mokoš, Piaček).

Súťaže riadené ObFZ Nové Zámky

DOSPELÍ
VI. liga, 29. kolo, 05.06.2016 o 17.00 hod.
V. Kýr – Semerovo, (Dióši, Budinský, Naďová), Svodín – Salka, (Labai, A. Zemko, Csepregi – Juhász), Michal n./Ž. – Černík, (Husár, Banás, Nagy), Lipová – Mojzesovo, (D. Šeben, Kukučka, Slatárovič), Rastislavice – Vlkas, (Mešter, D. Kukan, Smreček – Póč), Trávnica – Úľany n./Ž., (Polena, Farkaš, Prešinský), Čechy – Mužla, (P. Šeben, Sovský, Vajda, Matej), Zemné – Hul, (Sklenár, Velič, Sádovský).

VII. liga, 26. kolo, 05.06.2016 o 17.00 hod.
Štúrovo „B“ – Radava sobota, (Mešterová, Naďová, Ostrožlíková, Matej), Podhájska „B“ – Strekov sobota o 14.30 hod. v Pozbe,(Labai, Sós, Suríni), Jasová – Jatov, (Cs. Kocsis, Borkovič, Mešterová), Andovce – Kolta, (Mikula, Valkó, Bathó), Bruty – Maňa, (Tóth, Meton, Ostrožlíková), Nána – Tvrdošovce „B“, (Lakatos, Rozsnyó, Norovský), Gbelce – voľno.

DORAST
VI. liga SD U19, 25. kolo, 05.06.2016 o 17.00 hod.
Kolta – Rastislavice, (Nagy, Norovský), Maňa – Nána, (Sós, Smreček), Strekov – V. Kýr, (Kukučka, Prešinský), Hul – Lipová, (Vajda, Budinský), Salka – Bešeňov, (Mikula, Csepregi), D. Ohaj – Andovce, (Farkaš, Polena).
Finálový turnaj IV. liga SŽ – V. Lovce, 04.06.2016 o 09.45 hod.
V. Lovce – Dvory n./Ž., (Mešter, A. Zemko, D. Kukan), Michal n./Ž. – Bánov,(D.,Kukan, Mešter, A. Zemko), o 3. miesto,(Mešter, A. Zemko, D. Kukan), Finále, ( A. Zemko, D. Kukan , Mešter)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  2. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  5. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  6. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  7. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 20 021
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 657
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 153
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 467
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 828
  6. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 589
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 263
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 117
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 5 907
  10. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 5 873
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nové Zámky, Štúrovo a Komárno - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nové Zámky

Komárno začalo trénovať prvý januárový pondelok

KFC má za sebou už aj prvý prípravný zápas.

Ťažko sa hralo v sobotu dopoludnia obom celkom na zasneženom teréne.

Muzikant Oliver Kucharovič: Je mi smutno zo správania niektorých ľudí

Na otázky ohľadom očkovania proti Covid-19 odpovedal aj novozámocký muzikant Oliver Kucharovič.

Oliver Kucharovič počas koncertu v Nových Zámkoch.

Aj v Komárne už zaočkovali stovky zdravotníkov

V komárňanskej nemocnici zaočkovali voči ochoreniu COVID-19 viac ako 500 zdravotníkov.

V Komárne už zaočkovali stovky zdravotníkov.

VIDEO: Deti v Nových Zámkoch okúsili prvú sánkovačku

Na niekoľkých miestach v meste sa deti aj s rodičmi vybrali okúsiť prvú tohtoročnú súvislejšiu snehovú prikrývku.

Deti z Nových Zámkov si užili prvú tohtoročnú sánkovačku.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

V druhom kole v Nitre otestovali takmer 41-tisíc ľudí

Väčšina ľudí využila novú aplikáciu, aj vďaka nej sa netvorili rady.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Už ste čítali?