Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Lipová s cenným skalpom lídra. Sumár 27. kola VI. ligy ObFZ Nové Zámky

S komfortným náskokom vedúca Salka prehrala na ihrisku 5. Lipovej. Vlkas a Mužla dokázali zvíťaziť na ihriskách súperov.

Svodín – Semerovo 4:2 (0:2) Gubík 2, Barna,Petrovič- Kršák 2
Prvý polčas začali domáci zle, keď dostali 2 góly z diaľky. V druhom polčase vyšli domáci na ihrisko sebavedomý a na pomoc im bolo aj to, že hostia kondične odišli a tak sa podarilo domácim skóre otočiť vo svoj prospech.

Hul- Mužla 2:3 (0:1), Brezanský, Orosi, Brezanský (vlastný) - Lampert, Kianek,
Ako prvý sa ujali vedenia už v prvej minúte hostia, keď domáci hráč strelil vlastný gól. Hralo sa zväčša na jednu bránku, ale domácim sa skóre otočiť nepodarilo a tak hostia využili z minima strelieb maximum.

Zemné - Úľany n. Ž. 3:0 (2:0), Vanya, Kádár, Gašparík
V prvom polčase mali jednoznačne hru vo svojich rukách domáci. V druhom polčase sa snažili aj hostia , ale podarilo sa im vytvoriť si len minimum šancí, naopak hostia mohli vyhrať aj väčším rozdielom.

Michal n. Ž.- Veľký Kýr 7:1 (1:0), Macek 3, Mikle 2, Bafrnec,Supek
Domáci mali celý zápas jednoznačne pod kontrolou, bolo len otázkou času kedy strelia gól. Hostia nastúpili na zápas ako veľmi slabé mužstvo, ktorému sa podarilo vytvoriť si len 2-3 šance. Domáci mohli zápas vyhrať aj oveľa väčším rozdielom.

Lipová- Salka 2:1(1:1), Mrva- Tóth, Pasztorok (vlastný)
V prvom polčase sa hral sa opatrný, vyrovnaný zápas pred výborným publikom. Prvý gól strelili domáci do prázdnej brány. O pár minút na to, po chybe v obrane strelili hostia vyrovnávajúci gól z penalty. V druhom polčase domáci zvýšili aktivitu a odmenou za ňu bol vlastný gól hostí po centrovanej lopte.

Rastislavice- Černík 2:0(0:0), Krajčír, Juhás
Prvý polčas bol vyrovnaný, o niečo navrch mali domáci, ktorý si vypracovali niekoľko šancí, ale dobre chytajúci brankár hostí strely likvidoval. Domácemu trénerovi striedanie vyšlo a domácim sa podarilo zápas prikloniť vo svoj prospech.

Trávnica- Mojzesovo 5:0(2:0), Chovanec 2, Mach, Macek, Šebík
Domáci v hodovom zápase začali s veľkým nátlakom, ale dobre chytajúci Buranský streli vychytal. Do vedenia dostal domácich po penalte Mach. Nádhernou hlavičkou po rohovom kope skóre zvýšil Chovanec. V druhom polčase sa hra vyrovnala a hralo sa zväčša medzi šestnástkami. Hostia sa nevedeli dostať do väčších gólových šancí. I napriek tomu, že sa domáci nehnali dopredu, strelili do konca zápasu ešte 3 góly.

Čechy- Vlkas 0:1(0:0), Tvrdoň
V prvom polčase hrali domáci bojovne , snažili sa streliť gól. V druhom polčase si hostia vytvorili 2-3 šance, z ktorých sa im podarilo raz skórovať po chybe domácej obrany ,a tak si vezú z Čiech cenné tri body.
1. Salka 27 20 1 6 67:28 61 (+22)
2. Michal n. Ž 26 17 4 5 72:46 55 (+13)
3. Zemné 27 15 4 8 59:41 49 (+7)
4. Svodín 26 14 4 8 72:45 46 (+7)
5. Lipová 27 12 6 9 61:42 42 (0)
6. Černík 27 12 5 10 39:31 41 (+2)
7. Úľany 27 12 3 12 54:48 39 (0)
8. Trávnica 27 11 5 11 72:49 38 (-4)