NOVÉ ZÁMKY. Ocenenia si z rúk primátora mesta Otokara Kleina prevzalo celkom 15 jednotlivcov, 4 kolektívy a 5 zaslúžilých trénerov a 1 zaslúžilý funkcionár.
ZOZNAM OCENENÝCH
Jednotlivci:
Patrik Klačan (Karate, Karate klub Nové Zámky , tréner – Peter Baďura)
Ondrej Döme (silový šport, SlimFit Nové Zámky, tréner Imrich Czibulka
Lenka Révayová (TaekwonDo, TaekwonDo Academy Nové Zámky, tréner – Peter Tóth)
Dominik Tóth (ľadový hokej, Hk Lokomotíva Nové Zámky, tréner – Martin Šurnovský)
Viktor Petrík (ľadový hokej, Hk Lokomotíva Nové Zámky, tréner – Martin Šurnovský)
Broňa Takácsová (Judo, Bushi – Judokan Nové Zámky, tréner – Peter Hariš)
Gréta Csutorová (športový aerobic, Gymnastický klub Nové Zámky, tréneri – Michaela Muchová, Martin Mucha)
Pavol Ženčár (ľahká atletika, Atletický club Nové Zámky, tréner – Ľudovít Ivolka)
Tomáš Kopányi (stolný tenis, TTC Interspead Nové Zámky, tréneri – Marcel Filaga, Ľubomír Hruška)
Adrián Matušík (ľahká atletika, Atletický club Nové Zámky, tréner – Ján Bötcher)
Peter Suchan (ľahká atletika, Atletický club Nové Zámky, tréner – Ľudovít Ivolka
Lea Farkas (ľahká atletika, Atletický club Nové Zámky, tréner – Juraj Szák
Lujza Mináriková (plávanie, Plavecký klub Nové Zámky, tréner – Judita Tóthová)
Viktor Kemény (plávanie, Plavecký klub Nové Zámky, tréner – Ladislav Struhár)
Matej Antalík (plávanie, Plavecký klub Nové Zámky, tréner – Judita Tóthová).
Kolektívy:
Družstvo starších dorastencov HC Štart Nové Zámky, tréner – Tomáš Straňovský
Družstvo seniorov Karate klub Nové Zámky, tréner – Peter Baďura
Družstvo seniorov HC Mikron Nové Zámky, tréner – Miroslav Chudý
Družstvo starších žiakov Hk Lokomotíva Nové Zámky, tréner – Martin Šurnovský
Tréneri:
Rastislav Hrdlík – Športový klub nepočujúcich Nové Zámky, zaslúžilý tréner
František Bízik – stolný tenis, zaslúžilý tréner
Jozef Ryšavý – box, zaslúžilý tréner
Karol Antalík – box, zaslúžilý tréner
Judita Tóthová – plávanie, zaslúžilý tréner
Funkcionári:
Vilian Herverth – futbal, zaslúžilý funkcionár.