NOVÉ ZÁMKY. Vo veľmi dramatickom rozuzlení súťaže bola napokon najšťastnejšia Novozámčanka Erika Nagyová, ktorá v záverečnom kole o dva body odsunula za seba najväčších konkurentov.
Pre spolufavorita Michala Mahora z Kolárova pred posledným kolom sa napokon neušlo ani medailové umiestnenie. Druhý skončil Ferdinand Balogh z Kolárova, ktorý mal najviac 9 správnych tipov v jednotlivých kolách a to dvakrát.
O tretie miesto však zviedli neľútostný boj Tibor Vida zo Strekova a Kristián Bartek z Pozby.
Obaja mali 1x9, 2x8 a 3x7 najviac uhádnutých zápasov v jednotlivých kolách. Napokon rozhodol pre Tibora Vidu až štvrtý najvyšší počet bodov 6, ktorý mal na svojich tiketoch dvakrát, kým Kristán Bartek iba raz.
Výhercom srdečne gratulujeme.
76 – 1. miesto Erika Nagyová, Nové Zámky
74 – 2. miesto Ferdinand Balogh, Kolárovo, 3.miesto Tibor Vida, Strekov,
Kristian Bartek, Pozba, Michal Mahor, Kolárovo,
73 – Alexander Harcsa, Kolárovo, Dalibor Kubinec, Semerovo
72 – Daniel Jacenko, Trávnica, Ladislav Likavčan, Nové Zámky, Ľubomír Mucha, Bánov, Michal Horník, Nové Zámky, Peter Garay, Komjatice, Peter Nagy, Nové Zámky, Tibor Tóth, Nové Zámky
71 – Maroš Slovák, Mojzesovo, Zoltán Tóth, Modrany
70 – Dušan Ďurinka, Kolta, Igor Vörös, Veľký Kýr, Imrich Vida, Nové Zámky, Jozef Varga, Komárno, Ladislav Valkó, Nové Zámky, Milan Veselka, Šurany, René Pinke, Nové Zámky, Zuzana Garayová, Komjatice
69 – Ján Ando, Komárno, Ján Slovák, Vlkas, Ľudovít Banda, Dulovce, Michal Čerhák, Jatov, Roman Ivan, Podhájska, Roman Toman, Bánov, Tibor Ďuráč, Maňa
68 – Karol Čvirik, Kostolný Sek, Ľuboš Valachovič, Bánov, Otto Santúr, Komárno, Peter Hozzan, Rastislavice, Vojtech Tóth, Bardoňovo
67 – Attila Mocsi, Sokolce, Ľudovít Molnár, Salka, Martin Blanár, Bánov, Štefan Pelikan, Rastislavice
66 – František Gombos, Čalovec, Gabriel Mester, Dubník, Karol Fraštacký, Nové Zámky, Matúš Slovák, Vlkas
65 – Branislav Gubo, Bánov, Helena Tóthová, Bardoňovo, Imrich Lóska, Štúrovo, Imrich Mičík, Trávnica, István Kocsis, Komárno, Ján Bátora, Komárno, Ladislav Kántor, Strekov, Michal Ozgyin, Nové Zámky, Peter Perbecký, Nové Zámky
64 – Pavol Viglacký, Komjatice, Štefan Šimko, Palárikovo
63 – Imrich Mészáros, Tvrdošovce, Ján Nagy, Dvory nad Žitavou, Ján Vacula, Rastislavice, Ondrej Mityko, Komárno, Pavol Vass, Komárno, Zoltán Szabó, Strekov
62 – Juraj Szücs, Gbelce, Mária Bilicová, Komárno, Matej Garay, Komjatice, Tibor Brelík, Nové Zámky
61 – Alex Vereš, Veľký Kýr, Michal Gašparík, Nové Zámky, Milan Badinka, Kameničná, Peter Bernadič, Bánov, Štefan Hamran, Dulovce, Štefan Tóth, Modrany, Tomáš Slovák, Vlkas
60 – Milan Beblavý, Komárno
59 – Gejza Tóth, Modrany, Zoltán Vereš, Veľký Kýr
58 – Andrej Klištinec, Nové Zámky, Ján Vereš, Veľký Kýr, Ladislav Kyselica, Bratislava
57 – Ivan Výbera, Šurany, Martin Líška, Palárikovo
55 – Roman Cserhák, Palárikovo
54 – Tibor Szlama, Kameničná, Vladimír Hačko, Nové Zámky
53 – Emanuela Oremusová, Nové Zámky, Jozef Kürti, Kameničná, Ľudovít Horváth, Nové Zámky
52 – Vladimír Bako, Podhájska
51 – Ján Vašek, Šurany
50 – Dušan Šúchal, Podhájska
49 – Andrea Bakalárová, Podhájska, Viliam Švajda, Bánov
48 – Marián Melišek, Podhájska, Štefan Vereš, Veľký Kýr
47 – Ján Slobodník, Šurany, Marián Kapko, Komjatice, Oľga Broškovičová, Jasová
46 – Michal Görög, Trávnica, Monika Ivanová, Podhájska
42 – Štefan Balogh, Nové Zámky
41 – Gabriel Kovačic, Imeľ, Július Zálešák, Palárikovo
40 – Július Redecký, Hurbanovo, Róbert Dobrota, Šurany, Tomáš Bagala, Veľké Lovce
39 – Denis Záhorský, Šurany
38 – Magdaléna Kollárová, Nové Zámky
36 – Boris Polacsek, Nové Zámky, Lucia Slováková, Maňa
33 – Katarína Verešová, Veľký Kýr
29 – Anna Rácz, Modrany
26 – Ladislav Gogola, Trávnica
25 – Pavel Radocha, Modrany, Štefan Paulovič, Veľké Lovce
20 – Ladislav Záhorec, Pribeta
19 – Marian Karvai, Veľké Lovce, Tibor Horváth, Palárikovo
18 – Andrej Krnáč, Dulovce
17 – Michal Holeček, Trávnica
10 – Ingrid Okolemszky, Podhájska
7 – Róbert Herceg, Radava
6 – Leonard Lévai, Nové Zámky