Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Extraligista bol pre HC priveľkým sústom

V týždni sa hokejisti HC Nové Zámky po prvýkrát stretli s mužstvom z našej extraligy a to hneď dvakrát. Skaličania dominovali v oboch stretnutiach doma i v Nových Zámkoch.

Vo vlaňajšom prípravnom zápase medzi Novými Zámkami a Skalicou takto prekonal gólmana Skaličanov T. Chrenko.Vo vlaňajšom prípravnom zápase medzi Novými Zámkami a Skalicou takto prekonal gólmana Skaličanov T. Chrenko. (Zdroj: (RG))

HK 36 Skalica – HC Nové Zámky 7:4 (2:1, 3:2, 2:1)

Novozámčania ťahali na ľade ešxtraligistu počas celého zápasu za kratší koniec. V zápase bohatom na góly sa im podarilo v 28. minúte vyrovnať stav zásluhou Bašiča na 2:2, ale Záhorakov to z miery nevyviedlo. Skaličania napokon zvíťazili bezpečne.

Góly a asistencie: 3. Mickevics (Polata), 6. Ďurák (Novák), 30. Brendl (Rachúnek), 33. Jass (Brendl, Ďurák), 40. Komínek (Brodek, Školiak), 49. Kovalovský (Zukal), 52. Jass (Brendl) – 17. Frolík (Čaládi, Ďurčo), 28. Bašič (Mamonovs, Dubec), 37. Dubec (Bašič), 49. Bašič (Mamonovs).

• Vylúčenia: 4:7 navyše Školiak a Baron 5+dkz za hrubosť. Využitie: 1:1. V oslabení: 1:1.

HC Nové Zámky: Kristín (Mouček) – Ďurčo, Gula – Šiška, Král – Hrudík, Barón – Kramárik – Frolík, Čaládi, Podstavek – Mamonovs, Bašič, Dubec (C) – Štefanka, Hegyi, Koutnik – Belovič, Olvecký, Priganc. Tréner Ľ. Hurtaj

HC Nové Zámky – HK 36 Skalica 0:5 (0:0, 0:1, 0:4)

V prvej tretine boli domáci extraligistovi vyrovnaným súperom. Niekoľkokrát zavreli Skaličanov do ich obranného pásma, peknými kombinačnými akciami si vytvorili aj niekoľko dobrých gólových príležitostí, ale skúseného Ševelu v bráne hostí prekonať nedokázali. Na opačnej strany strážil svoju svätyňu rovnako spoľahlivo Matúš Kristím a tak sa na prvú prestávku šlo za bezgólového stavu.

Rovnako kvalitný a zaujímavý hokej mohli sledovať diváci aj v druhej tretine. Strelecké suchoty pretrhol až v 25. minúte Skaličan Lantoš, ktorý sa pred Kristínom najlepšie zorientoval a získal hosťom vedenie. Šance pred Ševelom na opačnej strane zostali naďalej nevyužité.

V tretej časti hry sa Novozámčania snažili vyrovnať, otvorili hru, čo skúsenejší hostia, ktorí najmä v záverečnej tretine prejavili svoje extraligové kvality, dokonale využili a strelili ďalšie štyri góly.

• Góly a asistencie: 25. Lantoš (Rezek), 41. Mickevics (Komínek, Školiak), 52. Brodek, 56. Studenič (Zukal), 59. Jaborník (Polata).

Vylúčenia: 6:6. Využitie: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 700.

HC Nové Zámky: Kristín (Strmeň)- Sucharda, Gula, Hegyi, Bašič, Podstavek, Baron, Bališ, Púchovský, Štefanka, Dubec, Hrudík, Priganc, Mamonovs, Ďurčo, Král, Belovič, Imrich, Frolík, Weissmann, Šiška. Tréner Ľ. Hurtaj.⋌(RG)

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.

Testovanie na Prešovskej univerzite.

Deň pred začiatkom skríningového testovania bolo prihlásených takmer desaťtisíc ľudí. Počas prvého dňa otestovali skoro tretinu z nich.