Prvé Mojzesovo odišlo zo Svodína s vysokou prehrou

MO – I., 25.kolo

Maňa – Hul 5:2 (1:1) 13.Pleva, 51.Klobučník, 59.Miček, 66.Bock, 82.Machyniak – 9.Puškár, 62.Abrhan

Od začiatku zápasu boli aktívnejší hostia, ktorí sa aj ujali vedenia. Domáci dlho neprehrávali a stav stretnutia vyrovnali. V druhom polčase sa hra vyrovnala, fanúšikovia videli akcie na oboch stranách, ale domáci efektívnou hrou zvyšovali svoje skóre. Hostia nevyužili mnoho šancí na vyrovnanie a tak isto nepremenili pokutový kop. Domáci teda zaslúžene vyhrali tento prvý duel 25.kola.

Rastislavice – Kmeťovo 0:3 (0:1) 22.D.Švec, 60.Kršák, 90.Návojský

Prvý polčas tohto stretnutia bol vyrovnaný, kde diváci videli šance na oboch stranách. Domáci mali šancí viac, nuž nepodarilo sa im skórovať. Hostia naopak vyťažili z minima maximum a ujali sa vedenia v polovici prvého dejstva. V druhom dejstve bolo lepšie domáce mužstvo, ktoré strelilo ešte dva góly. Domáci v tomto polčase bránu hostí neohrozili a tak zaslúžene prehrali proti druhému Kmeťovu.

Mužla – Úľany n/ Žitavou 7:0 (5:0) 10., 18.Vlacsuha, 15.Pathó, 32.Kvassay, 34., 89.Lampert, 75.Ármai

Do tohto zápasu nastúpilo lepšie domáce mužstvo, ktoré behom prvých pätnástich minút rozhodlo zápas troma gólmi. Hostia po treťom góle prestali hrať a bolo otázkou času, ako bude skóre domácich narastať. Druhý polčas sa hral v pokojnejšom štýle, nakoľko domáci už mali značný náskok. Do konca zápasu pridali ešte dva góly a jednoznačne tak porazili súpera zo spodných priečok tabuľky.

Svodín – Mojzesovo 5:0 (2:0) 5. Debnárik (11m), 11.Ferkodič, 59.Árendás, 73., 88. Barna

Od prvého momentu bolo lepšie domáce mužstvo, ktoré nastúpilo proti lídrovi ligy. Domácim sa podarilo otvoriť skóre už v piatej minúte pokutovým kopom. Pár minút na to navýšili svoje vedenie. Hostia sa naďalej javili odovzdaným dojmom. V druhom polčase sa na hre nič nezmenilo, domáci pokračovali v deklasovaní súpera. Domáci nakoniec vyhrali, s papierovo lepším mužstvom, rozdielom triedy.

Čechy – Salka 1:2 (1:1) 18.Dráfi – 5.Repka, 53.Flekáč

Do tohto stretnutia lepšie vkročili hostia, ktorým sa podarilo skórovať na jeho začiatku. Domáci po tomto góle zvýšili svoju aktivitu, ktorej výsledkom bol vyrovnávajúci gól na 1:1. Hra sa po tomto vyrovnaní tiež vyrovnala. V druhom polčase sa na obraze hry nezmenilo nič, tímy boli vyrovnané, ale hostia mali viac šťastia, keď strelili víťazný gól. A tak domáce Čechy pokračujú v rozdávaní bodov na domácom štadióne.

Michal n/ Žitavou – Trávnica 3:3 (2:0) 15., 42.Podbehlý, 50.Oškerský – 58.Kiripolský, 77., 80.Macek

Domáci sa javili už od začiatku stretnutia ako lepšie mužstvo. V prvom polčase mali jasnú prevahu nad hosťujúcim mužstvom a zo šancí, ktoré si vytvorili sa im podarilo využiť dve. V druhom polčase domáci zvýšili svoje vedenie a mysleli si, že víťazstvo je ich. Hostia ale začali byť aktívni a a v priebehu dvadsiatich minút vyrovnali stav zápasu. Domáci mali ešte možnosť zobrať tri body Trávnici, ale nevyužili ju a tak sa skončil zápas remízou.

Zemné – Semerovo 8:0 (1:0) 23.(11m), 64.Bernáth, 55.Kádar, 56., 77., 87.Sebestyéni, 80.Orolim, 84.Krnáč

Začiatok prvého polčasu vyzeral inak ako celkový výsledok. Obe mužstvá si vytvárali šance. V 23. minúte dostali hostia možnosť kopať penaltu, keď hráč hostí hral rukou v šestnástke, za čo bol aj následne odmenený červenou kartou. Najlepším hráčom prvého polčasu bol brankár hostí, ktorý vychytal niekoľko vyložených gólových akcií. V druhom polčase domáci zvalcovali hostí, keď im nastrieľali až 7 gólov.

Lipová – Vlkas 5:1 (3:1) 10.Kanás, 27.Gúcky, 37.Opeta, 50.Poláček, 61.Mrva – 7.Laca

Hosťujúce mužstvo z Vlkasu zaskočilo domácich rýchlym gólom v 7.minúte. Domáci následne zvýšili svoju aktivitu a rýchle vyrovnali stav stretnutia. Domácim sa podarilo ich aktívnou hrou do konca polčasu streliť ešte dva góly. V druhom polčase domáci tím jasne ovládol hru a v pohode si uchránili svoj náskok a pridali ešte dva góly. Hostia môžu byť radi za tento výsledok, keď domáce mužstvo pozahadzovalo veľa vyložených šancí.