Výsledky
Skupina A:
Dvory n./Ž. - Hul 1:0 (Demeter), Mojzesovo - Semerovo 3:0 (Žigrai, Homola, Vašek), Hul - Mojzesovo 1:0 (Zrubec), Bánov - Dvory n./Ž. 3:0 (Bobák 2, Pavlička), Mojzesovo - Bánov 0:0, Semerovo - Hul 0:3 (Matluch, Čaplák, Ferus), Bánov - Semerovo 6:1 (Sádovský 2, Pavlička 2, Kuky, Tóth - Okačko), Dvory n./Ž. - Mojzesovo 1:2 (Horváth - Vašek, Žigrai), Semerovo - Dvory n./Ž. 4:2 (Pilný 2, Mirga, Okačko - Horváth, Lakatoš), Hul - Bánov 1:1 (Puškár - Barták)
PORADIE: 1. Bánov 8 b., 2. Hul 7 b., 3. Mojzesovo 7 b., 4. Semerovo 3 b., 5. Dvory n./Ž. 3 b.
Skupina B:
Tvrdošovce - Maňa 3:2 (Lakatoš, Csanda, Máté - Výberči, Machyniak), Komjatice - Nána 4:2 (Dragúň 2, Kmeťo, Rozkopál - Száraz 2), Maňa - Nána 2:1 (Návojský, Lakatoš - Sarasz), Tvrdošovce - Komjatice 2:1 (Máté, Csanda - Dragúň), Komjatice - Maňa 0:1 (Lakatoš), Nána - Tvrdošovce 0:1 (Vas)
PORADIE: 1. Tvrdošovce 9 b., Maňa 6 b., 3. Komjatice 3 b., 4. Nána 0 b.
1.ŠTVRŤFINÁLE:
Bánov - Maňa 3:0 (Sádovský, Kuky, Tóth)
2.ŠTVRŤFINÁLE:
Tvrdošovce - Hul 1:3 (Csanda - Čaplák, Lontoš, Puškár)
Skupina C:
Palárikovo - Kolta 1:2 (Kollár - Kečkéš, Kolečáni), Salka - Lipová 2:0 (Fodor, Trieb)
Kolta - Lipová 2:0 (Kolečáni, Mihaliček), Palárikovo - Salka 0:1 (Gálik), Salka - Kolta 0:0, Lipová - Palárikovo 0:2 (Ludas, Kollár)
PORADIE: 1. Kolta 7 b., 2. Salka 7 b., 3. Palárikovo 3 b., 4. Lipová 0 b.
Skupina D:
Šurany - Černík 2:0 (Komora, Zeleňák), Kmeťovo - Mužla 0:3 (Kvassay 3)
Černík - Mužla 2:0 (Ondrišek, Šebík Mar.), Šurany - Kmeťovo 0:2 (Kuča, Hraška), Kmeťovo - Černík 0:4 (Šebík F. 2, Ondrišek, Ksenič), Mužla - Šurany 0:3 (Timoranský 2, Výberči)
PORADIE: 1. Šurany 6 b., 2. Černík 6 b., 3. Mužla 3 b., 4. Kmeťovo 3 b.
3.ŠTVRŤFINÁLE:
Kolta - Černík 0:2 (Šebík Mar., Klein)
4.ŠTVRŤFINÁLE:
Šurany - Salka 6:1 (Timoránsky 2, Zeleňák, Komora, vl.(Trieb), Németh - Trieb)
1.SEMIFINÁLE:
Bánov - Černík 1:2 (Varga - Šebík Mar., Šebík F.)
2.SEMIFINÁLE:
Hul - Šurany 0:4 (Turan, Komora, Výberči, Timoránsky)
O 3.MIESTO:
Bánov - Hul 1:2 (Varga - Zrubec 2)
FINÁLE:
Šurany - Černík 11:1 (Tvrdoň 3, Timoránsky 3, Výberči 2, Turan, Németh, vl.(Šebík Mat.) - Klein)
CELKOVÉ PORADIE:
1. ŠK Šurany
2. 1.FC Černík
3. OFK Hul
4. TJ Lokomotíva Bánov
INDIVIDUÁLNE OCENENIA:
• Najlepší hráč: Ján KOMORA (ŠK Šurany)
• Najlepší brankár: Adam BURANSKÝ (OŠK Mojzesovo)
• Najlepší strelec: Marcel TIMORÁNSKY (ŠK Šurany) - 8 gólov
Autor: RG