Štvrtok, 21. november, 2019 | Meniny má Elvíra

Futsalistov preveril súper zvučného mena

Počas prestávky v extralige si MFK Tupperware pozval do haly Milénium na priateľský zápas maďarský Győr.

Gól Martina Dudáša na 1:3 z trestného kopu. Novozámčania v závere ešte prikrášlili výsledok Vašekom.Gól Martina Dudáša na 1:3 z trestného kopu. Novozámčania v závere ešte prikrášlili výsledok Vašekom.(Zdroj: Milan Ágh)

MFK Tupperware Nové Zámky - Győr 2:3 (0:2)

Súper zvučného mena, ktorý nastúpil aj so svojimi španielskymi leginármi a reprezentantmi v úvode prekvapil domácich. Maďari rýchlo viedli 2:0 za necelých 5 minút a zdalo sa, že na ich konto budú pribúdať ďalšie góly.

Novozámčania sa však pozbierali a vyrovnali hru. Ku koncu prvého polčasu si Maďari vyskúšali hru bez brankára, ktorej sa domáci bránili veľmi statočne. Po zmene strán prišla už tradičná nekoncentrovanosť Novozámčanov v tejto fáze zápasu a hostia zvýšili svoje vedenie na 3:0.

V ďalšom priebehu duelu mali hostia naďalej prevahu, avšak ich brankár pri jednej zo situácii zahral mimo šestky rukou a Dudáš z nariadeného trestného kopu znížil na 1:3.

V závere stretnutia si hostia opäť vyskúšali hru bez brankára a domáci obranu za takéhoto pomeru síl na palubovke. Hra bez brankára má svoje riziká, čo potvdil Novozámčan Vašek, ktorý v závere stretnutia do prázdnej brány uzavrel gólový účet.

Po záverečnom hvizde stretnutia, ktoré sa hralo vo veľmi priateľskej atmosfére pred takmer sto divákmi, sa súperi zhodli na tom, že zápas bol pre oba celky veľmi užitočný.

• Góly MFK TW: Dudáš, Vašek.

• MFK TW: Sládeček (P. Šeben):Dudáš, Glofák, Hajko, Gašparík st., Oršolík, Gaál, Kovács, Jurík, Vašek. Tréner M Čambal.

• Harmonogram majstrovských zápasov MFK Tupperware v mesiacoch január a február 2015:

18. kolo piatok 27. február Slov-matic Bratislava – Nové Zámky

Súťaž pokračuje 6. – 7. marca nadstavbou (play-off, resp. skupina o záchranu)

1. Zoznámte sa: Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě
  2. EkF TUKE – výzva pre tvoju budúcnosť
  3. Zažite svoj vlastný úspech
  4. Prečo študovať techniku na Slovensku?
  5. Tri základné kroky: Ako sa starať o pacienta s inkontinenciou
  6. Vyberte si z ponuky Black Friday, ktorý trvá až dva týždne
  7. Rýchly úver sa dá získať aj bez zložitých zmlúv
  8. Tipy na lyžovačku v Rakúsku
  9. Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu
  10. Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.
  1. CUPRA si podmanila parížske nebo
  2. Radšej škola ako metla
  3. Prečo študovať techniku na Slovensku?

Imeľ nad ostatnými

V prvej trojke iba mužstvá z nášho regiónu.

TJ Imeľ – víťaz jesennej časti IV. LIGY – JUHOVÝCHOD

Zmena na lavičke MHC Štart

Na post hlavného trénera sa vracia Peter Sporni.

Vľavo odchádzajúci Marek Bozsóky, vpravo staronový tréner MHC Štart Peter Sporni.