Streda, 18. október, 2017 | Meniny má Lukáš
HOKEJBAL

Časté vylučovania ich stáli body

Hokejbalisti HBK NOvé Zámky v 8. kole extraligy na pôde súpera nebodovali, hoci na to herne rozhodne mali.

Obranca HBK Denis Vaďovský v akcii.(Zdroj: RG)

HBK Nové Zámky - Jokerit Petržalka 5:3 (1:1, 3:1, 1:1)

Úvodná tretina priniesla vyrovnanú hru i skóre, keď na vedúci gól domácich dokázal odpovedať Ostrožlík.

Hostia sa v druhej časti hry ujali vedenia zásluhou Červeňa, alo potom prišla séria vylúčení na strane Nových Zámkov, ktorá vlastne rozhodla o osude zápasu. Nové Zámky hrali dlhé minúty v osabení, dokoca aj o dvoch hráčov, čo domáci zákonite využili.

Napriek tomu svitla pre HBK nádej v tretej časti hry po kontaktnom góle Švarbu, avšak v závere opäť prišiel pre hosťujúceho hráča trest 5 minút plus do konca stretnutia a domáci dali v presilovke gólovú poistku. Hosťujúci celok bol počas celého stretnutia domácim viac než vyrovnaným súperom.

• Góly HBK: Ostrožlík, Červeň, Švarba

• HBK: Dubnický (Ivan): Švarba, Červeň, Dékány, Vaďovský, Kostolný, Juhász, L. Pénzeš, Rybár, Cseres, Pernický, R. Pénzeš, Papiernik, Ostrožlík, Jaššo, Minárik, Caglevič, M. Mráz.

Ostatné výsledky 8. kola: Skalica - Nitra 8:1, Považská Bystrica - Vrútky 3:2 sn., Pruské - Martin 2:3 sn., Ružinov - Kežmarok 4:3, AZ HOKEJ - Svidník 4:3.

Najbližší domáci extraligový zápas: 1.11.2014 o 15.30 HBK Nové Zámky - Svidník

VÝSLEDKY 5.KOLA MESTSKEJ LIGY

Rangers : Falcons 5-7 (1:0, 0:2, 4:5). hráč zápasu - Rigo Tomáš 3+0

Hrobári - Oilers 3:6 ( 0:3, 1:2, 2:1), hráč zápasu - Konc Richard 2+1

Ferostav - Slza 7:3 (4:2, 1:0, 1:2), hráč zápasu - Bednárik Patrik 2+1

Guerillas - Zámski Panáci 7:1 (0:3, 0:1, 3:1), hráč zápasu - Ostrožlík František 4+0