NOVÉ ZÁMKY. Na podujatí sa darilo pretekárom, ktorí sú registrovaní v kluboch AC Nové Zámky a Lokomotíva Šurany, keď dosiahli dovedna osem prvenstiev a ďalší rad medailových umiestnení. AC spolupracuje hlavne so ZŠ Sahy, Komárno Eotvoso, Štúrovo, Sokolce, Levice Sv.Vincenta a Lokomotíva Šurany so ZŠ Bernolákova.
Výsledky:
60 m finále chlapci
1. Gábris Dávid - Šahy KSŠ F. Fegyvernekiho s VJM 7,60 - (AC Nové Zámky)
2. Németh Tibor - Svätý Peter ZŠ s MŠ 7,62
3 Sabo Mário - Nitra ZŠ Fatranská 7,67
300 m chlapci
1. Macejko Dávid Sokolce ZŠ s VJM 39,41 (AC Nové Zámky)
2. Blaho Kristián Lipová ZŠ 39,43
3. Čelitko David - Šaľa ZŠ Jána Hollého 40,93
1000 m chlapci
1. Borovka Miroslav - Kovarce ZŠ 2:50,74 (AC Nové Zámky)
2. Mokuš Dávid - Kolárovo ZŠ M.Korvína s VJM 2:56,84
3. Žáčik Peter - Nitra Nábrežie mládeže ZŠ 3:01,98
diaľka finále chlapci
1. Lantos Marcel - Dvory nad Žitavou ZŠ 606 (AC Nové Zámky)
2. Píri Tamás - Šahy KSŠ F. Fegyvernekiho s VJM 562 (AC Nové Zámky)
3. Borsody Adam - Šaľa ZŠ Bernolákova 542
výška chlapci
1. Krchňák Daniel - Šurany ZŠ Bernolákova 179 (Lokomotíva Šurany)
2. Gábris Dávid - Šahy KSŠ F. Fegyvernekiho s VJM 179 (AC Nové Zámky)
3. Sabo Mário 981230 Nitra ZŠ Fatranská 176
guľa finále chlapci
1. Marcinkó Albert - Komárno ZŠ Eötvösova s VJM 13,40
2. Hruboň Štefan - Nové Zámky ZŠ Mostná 12,93 (AC Nové Zámky)
3. Šemetka Denis 981021 Beladice ZŠ 12,00
loptička finále chlapci
1. Pecho Stanislav - Výčapy-Opatovce ZŠ 185 84,92
2. Vanžura Jakub - Veľké Ripňany ZŠ s MŠ 81,77
3. Danko Samuel - Zlaté Moravce ZŠ Pribinova 1 73,68
4 x 60 m chlapci
1. Komárno ZŠ Eötvösova s VJM 29,90
2. Šahy KSŠ F. Fegyvernekiho s VJM 30,37
3. Šaľa ZŠ Ľudovíta Štúra 30,48
60 m finále dievčatá
1. Valková Zuzana - Topoľčany ZŠ J.Hollého 8,20 (AC Nové Zámky)
2. Martišková Natália - Nitra ZŠ kráľa Svätopluka 8,66
3. Rábeková Patrícia - Močenok ZŠ 8,86
300 m dievčatá
1. Zapletalová Emma - Nitra Nábrežie mládeže ZŠ 42,43
2. Chalupová Emma - Nitra Športové gymnázium 45,33
3. Virágová Sofia - Nové Zámky ZŠ G.Bethlena 46,98 (AC Nové Zámky)
800 m dievčatá
1. Pirťanová Monika - Topoľčany ZŠ J.Hollého 2:31,49
2. Jakab Napsugár - Šahy KSŠ F. Fegyvernekiho sVJM 2:31,86 (AC Nové Zámky)
3. Majzliková Kristína - Nitra Športové gymnázium 2:37,10
diaľka finále dievčatá
1. Hučíková Denisa - Šurany ZŠ Bernolákova 505 (Lokomotíva Šurany)
2. Jandová Katarína - Nitra Športové gymnázium 476
3. Valková Zuzana - Topoľčany ZŠ J.Hollého 462 (AC NOvé Zámky)
výška dievčatá
1. Hučíková Denisa - Šurany ZŠ Bernolákova 151 (Lokomotíva Šurany)
2. Gregušíková Laura - Šurany ZŠ Bernolákova 151 (Lokomotíva Šurany)
3. Radimáková Patrícia - Šala ZŠ ZŠ s MŠ Jozefa Murgaša 151
guľa finále dievčatá
1. Guzmická Lenka - Nitra Športové gymnázium 11,51
2. Csejteyová Vivien - Sokolce ZŠ s VJM 10,52 (AC Nové Zámky)
3. Ivanická Monika - Levice KSŠ sv.Vinc.de Paul 9,18
loptička finále dievčatá
1. Lenčéšová Silvia - Močenok ZŠ 59,48
2. Orolínová Adriána - Levice ZŠ Školská 14 58,30
3. Hádeková Sabína - Šurany ZŠ Bernolákova 54,20 (Lokomotíva Šurany)
4 x 60 m dievčatá
1 „A“ Nitra Športové gymnázium 32,22
2 „B“ Nitra Športové gymnázium 34,08
3. Šurany ZŠ Bernolákova 34,35
Poradie družstiev
chlapci
1. Komárno ZŠ Eötvösova s VJM 734 b.
2. Šahy KSŠ F.Fegyvernekiho sVJM 718 b.
3. Nitra ZŠ Fatranská 702 b.
dievčatá
1. Nitra Športové gymnázium 900 b.
2. Šurany ZŠ Bernolákova 738 b.
3. Šala ZŠ ZŠ s MŠ Jozefa Murgaš 682 b.