Nedeľa, 1. október, 2023 | Meniny má Arnold

V kole remízy v Želiezovciach, Volkovciach, Imeli aj Lovciach

Prinášame výsledky, komentáre a tabuľku aktuálneho kola.

Štúrovo - DAC B/T. Hradská 1:0 (1:0)

Za pekného počasia sa hral v Štúrove nevýrazný futbal. Prvá a jediná gólová radosť domácich v zápase prišla v 14. minúte, keď z hranice šestnástky prestrelil po nepriamom kope múr hostí Balog. Do konca zápasu si domáci vytvorili niekoľko šancí. V dvoch dobrých príležitostiach sa ocitol Vavrík, Kovács sa rútil sám na brankára, ale ani jeden z nich svoje šance nepremenili. Hostia hrozili minimálne a domáci si zaknihovali povinné tri body.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

 Gól: 14. S. Balog. R Krč-Konečný, 200. MŠO: Prohászka - Štugel, Valent (46. Kovács), Saláta, Baka, Vavrík (63. Uvár), Pintér (35. Petrovič), Góra, Balog, Baranyai, Andris. DAC B: Varga - Zadeh, Goldstein, Vozár, Kétyi, Ntsogo, Bíró, Nagy, Bogi, Vágó (64. Bugár), Mikuláš.

SkryťVypnúť reklamu

Kolárovo - Vlčany 2:1 (1:0)

Hral sa taktický futbal. V 19. min. zahrávali domáci roh, Tóth prihral hlavičkou Czabánymu a ten nekompromisne zblízka vsietil. V 54. min. prišiel najkrajší moment zápasu, keď sa dostal na polovici ihriska k lopte kanonier Zsolt Magyar a po nádhernom sóle cez protihráčov poslal loptu do súperovej siete. Hostia znížili gólom Matušicu. Mali aj obrovskú príležitosť na vyrovnanie, ale nastrelili žrď. Taktická hra domácich v posledných minútach viedla k zisku cenného víťazstva.

 Góly: 19. M. Czabány, 54. Zs. Magyar - 72. L. Matušica. R Slovák, 250. FK: Rom - P. Máté, Czabány, Zuzula, Tóth, Kürthy, Zs. Máté, Kürti, Magyar, Németh (87. Tsong), Musitz. FK: Takács - Šándor, Matušica, Ács, Nagy, Kupec, Štrbac, Halászik, Holbík, Molnár, Zsébi.

SkryťVypnúť reklamu

Váhovce - Tvrdošovce 0:1 (0:1)

Hralo sa vo vysokom tempe, útoky sa prelievali z jednej strany na druhú. Rozhodujúci moment zápasu prišiel už v 13. min., keď Benko našiel spätnou prihrávkou Lörincza a ten trafil z 18 m presne do šibenice. V druhom polčase sa pokračovalo v nastolenom trende, domáci si však nevedeli potykať s koncovkou a tak si Tvrdošovce odniesli cenné tri body.

 Gól: 13. M. Lörincz. R Barta, 150. ŠK: Jeremias - Opálek, Onofrej, Mikulec, Takáč, Rosinký (18. Šercel), Hodúr, Klatt, Laluch, Kiška, Filo. ŠK: Molnár - Kökényesi, Lörincz, Augustín, Kanás, Dikácz, Benkó, Spevák, Kovács, Császár (86. Máté), Oláh (89. Buda).

Dvory n/Ž. - Močenok 2:0 (1:0)

V priemernom zápase sa domáci rýchlo ujali vedenia, keď sa hlavou presadil Dano. Hra sa väčšinu času odohrávala pred hosťujúcou bránkou. Náhradný gólman Cicák zlikvidoval viacero šancí súpera a držal svojich nad vodou. Ani on však nedokázal zabrániť druhému gólu v močenskej sieti, o ktorý sa postaral Haulík z priameho kopu a uzavrel tým skóre duelu.

SkryťVypnúť reklamu

 Góly: 5. A. Dano, 75. E. Haulík. R Meluš, 250. DVORY: Alaksza - Dékány, Andrášik, Gajdoš, Hlavačka, Haulík, Takáč, Dano, Hruška (66. Babicz), Mach, Glofák. FK: Pápay (21. Cicák) - Lenčéš, Danada, Frťala, Hanák, Očenáš, Lupták (68. Dicsér), Kostoláni, Vencel, Kučera, Majdiak (71. Sýkora).

Imeľ - Šurany 1:1 (0:1)

Hostia začali veľmi dobre, keď priamy kop vyrazil Němec iba pred seba a pohotový Janák poslal svojich do vedenia. Zakrátko mohlo byť 0:2, ale Němec sa zneškodnil penaltu. Tento moment ubral hráčom Šurian paru a hoci mali loptu viac na kopačkách, presadiť sa už nedokázali. Domáci po zmene strán zvýšili aktivitu, odmenou im bol Bacigálov zásah zblízka.

 Góly: 63. T. Bacigál - 13. B. Janák. R Línet, 80. IMEĽ: Němec - Hrnčár, Csontos (90. Kovács), Hübsch, Bacigál, Simonics, Zrubec, Zemanek, Wittich, Gál, J. Lovász (88. Takács). ŠK: Mráz - Piskla, Procházka (75. Mlynár), Gašparík, Halás (63. Tinák), Tvrdoň, Gábriš, Dudáš, Simonides, Ivan, Janák (79. Šebík).

Veľké Lovce - Nový Život 1:1 (0:0)

Prvé dejstvo bolo nemastné-neslané, hralo sa prevažne medzi šestnástkami. Po prestávke mali domáci 5-6 vyložených šancí, Béger s Jakubjakom sa predbiehali, kto zahodí väčšiu z nich. V 66. min. vyšiel hosťom brejk, ktorý zakončil Öszi. V. Lovce sa dočkali gólu v závere, keď striedajúci Galovič hlavičkou zariadil remízu.

 Góly: 83 I. Galovič - 66. Z. Öszi. R Šlosár, 100. TJ: Madarász - Bagala, Endrödy, Pavlatovský (67. Galovič), Tóth, Hajko, Hagan, Mihók (46. Jakubjak), Lontoš, Gubrica (60. Zima), Béger. N. ŽIVOT: Mezzei - G. Skuby. Kordoš, A. Skuby, Kuczman, Urda, T. Mészáros, Havlik, A. Meszáros, Öszi, Farkas.

Ostatné výsledky: ViOn B/Volkovce - ČFK Nitra 2:2 (2:0), Želiezovce - Vrakúň 0:0

Najlepší strelci: 18 - Zs. Magyar (Kolárovo), 15 - M. Bisák (ČFK Nitra), 14 - L. Belkovics (Vrakúň), 12 - J. Dikácz (Tvrdošovce), B. Janák (Šurany), 11 - D. Dobrý (Dvory n/Ž.), R. Borš (Váhovce)⋌(MM, JB)

Zostava kola: R. Němec (Imeľ) - A. Štugel (Štúrovo), L. Hlavačka (Dvory n/Ž.), T. Bacigál (Imeľ), L. Takáč (Dvory n/Ž.) - F. Buday (ČFK Nitra), T. Andris (Štúrovo), R. Kováč (Tvrdošovce), M. Lörincz (Tvrdošovce) - M. Dobiáš (Želiezovce), Zs. Magyar (Kolárovo).

0_tttabivliga_r398_res.jpg

Najčítanejšie na My Nové Zámky

Komerčné články

  1. Ako si sporiť na dôchodok? Odpoveď vás možno prekvapí
  2. Unikátny kamión Hladinka smeruje na Bielu noc do Bratislavy
  3. Mexiko, Keňa či Maurícius. Cestujte za top exotikou z Viedne
  4. Slováci hlásili v lete až o 35 % viac škôd než minulý rok
  5. Umelá inteligencia už zajtra ovládne 5 miest na Slovensku!
  6. Aké tajomstvá skrýva kancelária šéfveliteľa?
  7. Všetkým lepí pred voľbami
  8. Tenisová zábava pre celú rodinu na Peugeot Tennis Day
  1. Svetový deň srdca v Nemocnici AGEL Košice-Šaca
  2. List moruše bielej pomáha znižovať hladinu cukru v krvi
  3. Zlato z malého futbalu aj plážového volejbalu
  4. Vďaka Blue Berry™ si užívam život naplno!
  5. V sobotu môžete urobiť dobrú voľbu! Union víta nových poistencov
  6. Ako si sporiť na dôchodok? Odpoveď vás možno prekvapí
  7. Unikátny kamión Hladinka smeruje na Bielu noc do Bratislavy
  8. Vyrábajú lieky, ktoré poznali naše babky
  1. Umelá inteligencia už zajtra ovládne 5 miest na Slovensku! 22 417
  2. Všetkým lepí pred voľbami 13 235
  3. Ako si sporiť na dôchodok? Odpoveď vás možno prekvapí 8 017
  4. Až dve tretiny Slovenska majú mäkkú vodu. Čo na to naše cievy? 6 975
  5. Voľba srdcom je nespoľahlivá. Toto je najlepšia pomôcka 5 013
  6. Kaufland postavený z dreva? Áno, Bratislava má európsky unikát 4 786
  7. Aké tajomstvá skrýva kancelária šéfveliteľa? 4 751
  8. Mexiko, Keňa či Maurícius. Cestujte za top exotikou z Viedne 4 020

Blogy SME

  1. Viliam Datel: Ficove maškary
  2. Lukáš Kačaliak: Peši po Taliansku (Lucca-Roma + Neapol)
  3. Jano Richter: „Pani prezidentka, a teraz mi kúpite nepriestrelnú vestu?“
  4. Rado Surovka: Deň keď pozdrav Dobré ráno je sarkazmom
  5. Soňa Bulbeck: Umieráčik za Slovensko
  6. Tupou Ceruzou: Víťaz volieb
  7. Roman Kebísek: Krman chystal na Slovensku r. 1707 veľkú kultúrnu obnovu. Prekazili to boje
  8. Věra Tepličková: A teraz, babo raď...
  1. Martin Greguš: Voličom Progresívneho Slovenska a SAS v Bratislave. Keď 1.10. už nebude mať kde zaparkovať spomeňte si, kto si opäť neurobil domácu úlohu... 84 059
  2. Jana Plichtová: "Dobrák" Boris Kollár a jeho pomáhanie (si k majetku) 41 037
  3. Miroslav Lukáč: V predvolebných debatách sme počuli Génia. Bohužiaľ Zla. Netreba ho predstavovať. Všetci ho poznáte. V hazarde platí kontra, re, vabank. 38 378
  4. Ján Šeďo: Generálmajor Ivan Pach dokonale a inteligentne zotrel Fica. 30 878
  5. Michal Feik: Možno veriť predvolebným prieskumom? 27 513
  6. Monika Nagyova: Zo života vo firme snov: Po dvadsiatich dvoch rokoch som dostala výpoveď 15 648
  7. Pavel Macko: Fico je naničhodník, ktorý sa môže hanbiť! 9 462
  8. Věra Tepličková: Kto všetko sa nám smeje? Asi všetci, čo rozumejú po slovensky 9 135
  1. Monika Nagyova: Zo života vo firme snov: Po dvadsiatich dvoch rokoch som dostala výpoveď
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 68. - Arktída - Zem Františka Jozefa
  3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 67. - Kto bol Juan de Fuca, ktorý dal meno prielivu, ktorý obmýva brehy kanadského ostrova Vancouver?
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 66. - Martin Frobisher, pirát alebo kapitán?
  5. Monika Nagyova: Rómske deti kradnú. Ale iba energiu.
  6. Jiří Ščobák: Na zimní plavání v neoprénu je dobré se začít připravovat už teď
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 65. - Odkiaľ pochádza názov Kanada?
  8. Jiří Ščobák: Čekání na Volodymyra Zelenského před prezidentským palácem v BA (foto)
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nové Zámky, Štúrovo a Komárno - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nové Zámky

Niektorí voliči vyjadrili svoj názor už pred voľbami.

Ľudia sa často báli povedať, komu dajú svoj hlas.


4 h
V Nižnom Hrabovci je o voľby záujem.

Aj v okrese vyhral Robert Fico so Smerom - SSD.


4 h

Dominancia SMER-u, strana SAS by sa do parlamentu nedostala.


SME.SK 10 h
Výsledky parlamentných volieb 2023 v Nitrianskom kraji

Pripravili sme pre vás zoznam odkazov, na ktorých nájdete podrobné výsledky parlamentných volieb 2023 pre okresy, mestá a obce v Nitrianskom kraji. Prvé výsledky začnú pribúdať po 22:00.


30. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Nové rodinné domy zvyšujú nároky na ČOV, obec ju ide rozšíriť.


a 1 ďalší 28. sep

Hlasovanie tu prerušili na 45 minút.


23 h

Dominoval SMER, do parlamentu by sa dostala aj Republika.


9 h

SMER jednoznačne dominoval, OĽANO a priatelia by sa nedostali do parlamentu.


SME.SK 10 h

Blogy SME

  1. Viliam Datel: Ficove maškary
  2. Lukáš Kačaliak: Peši po Taliansku (Lucca-Roma + Neapol)
  3. Jano Richter: „Pani prezidentka, a teraz mi kúpite nepriestrelnú vestu?“
  4. Rado Surovka: Deň keď pozdrav Dobré ráno je sarkazmom
  5. Soňa Bulbeck: Umieráčik za Slovensko
  6. Tupou Ceruzou: Víťaz volieb
  7. Roman Kebísek: Krman chystal na Slovensku r. 1707 veľkú kultúrnu obnovu. Prekazili to boje
  8. Věra Tepličková: A teraz, babo raď...
  1. Martin Greguš: Voličom Progresívneho Slovenska a SAS v Bratislave. Keď 1.10. už nebude mať kde zaparkovať spomeňte si, kto si opäť neurobil domácu úlohu... 84 059
  2. Jana Plichtová: "Dobrák" Boris Kollár a jeho pomáhanie (si k majetku) 41 037
  3. Miroslav Lukáč: V predvolebných debatách sme počuli Génia. Bohužiaľ Zla. Netreba ho predstavovať. Všetci ho poznáte. V hazarde platí kontra, re, vabank. 38 378
  4. Ján Šeďo: Generálmajor Ivan Pach dokonale a inteligentne zotrel Fica. 30 878
  5. Michal Feik: Možno veriť predvolebným prieskumom? 27 513
  6. Monika Nagyova: Zo života vo firme snov: Po dvadsiatich dvoch rokoch som dostala výpoveď 15 648
  7. Pavel Macko: Fico je naničhodník, ktorý sa môže hanbiť! 9 462
  8. Věra Tepličková: Kto všetko sa nám smeje? Asi všetci, čo rozumejú po slovensky 9 135
  1. Monika Nagyova: Zo života vo firme snov: Po dvadsiatich dvoch rokoch som dostala výpoveď
  2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 68. - Arktída - Zem Františka Jozefa
  3. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 67. - Kto bol Juan de Fuca, ktorý dal meno prielivu, ktorý obmýva brehy kanadského ostrova Vancouver?
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 66. - Martin Frobisher, pirát alebo kapitán?
  5. Monika Nagyova: Rómske deti kradnú. Ale iba energiu.
  6. Jiří Ščobák: Na zimní plavání v neoprénu je dobré se začít připravovat už teď
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 65. - Odkiaľ pochádza názov Kanada?
  8. Jiří Ščobák: Čekání na Volodymyra Zelenského před prezidentským palácem v BA (foto)

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu