Piatok, 22. september, 2017 | Meniny má Móric
FUTSAL

Po vyhranom polčase napokon vysoká prehra MFK Tupperware

Tak výrazné víťazstvo Púchova v stretnutí sa rozhodne nečakalo, najmä po prvom polčase, ktorý vyznel pre hostí.

Ani dva góly kanoniera Serbina (10) nepomohli Novozámčanom k zisku čo i len bodu v Púchove.

NOVÉ ZÁMKY. V predposlednom kole základnej časti extraligy sa Novozámčanom vôbec nedarilo, keď na pôde ambicióznych Púchovčanov prehrali vysoko.

sTC Púchov - MFK Tupperware Nové Zámky 7:3 (2:3)

V prvom dejstve pokračovali Novozámčania v osvedčenej taktike z predchádzajúcich kôl.

Zo zabezpečenej obrany hrozili po rýchlych protiútokoch a zásluhou svojich kanonierov Serbina a Dudáša vyhrali prvý polčas najtesnejším rozdielom. Po obrátke sa už po niekoľkých sekundách podarilo domácim vyrovnať, čo ich posadilo na koňa.

V ďalšom priebehu zápasu mali Púchovčania prevahu, vytvárali si gólové príležitosti a zápas dokonale otočili. Za stavu 5:3 pre domácich siahli hostia po hre bez brankára, ale po chybách inkasovali ďalšie góly.

• Góly MFK TW: Serbin 2, Dudáš

• MFK TW: Šeben – Glofák, Hajko, Dudáš, Piskla – Čambal, Krivočenko, Serbin, Gašparík – Volentier, Oršolík, Sládeček, Bagocký. Tréner Martin Čambal

POVEDAL PO ZÁPASE

Martin Čambal (hrajúci tréner MFK TW). "Nehrali sme dobre, bolo to z našej strany nesúrodé, ani hala nám nesadla a vyprodukovali sme veľa chýb. Aj keď sme prvý polčas dokázali vyhrať 2:3, po zmene strán sme už po niekoľkýkrát v tejto sezóne ihneď inkasovali, myslím, že tento krát to bolo po pätnástich sekundách.

Domácich to posadilo na koňa, hrali živšie a zápas otočili. V závere sme od stavu 5:3 skúšali hru bez brankára, ale po našich chybách sme znova inkasovali.“

• Ostatné výsledky 17. kola: Levice - Slov-matic 3:9,, (Nitra – Prešov a FTVŠ - Žilina - hrá sa 7.3.), Čekan - Pinerola - hrá sa 8.3)

• Program 18.kola: 28.2. Slov-matic - Nitra, Nové Zámky - Čekan, Prešov - FTVŠ UK, Žilina - Púchov, Levice - Pinerola

1. Voľby do VÚC 2017 Nové Zámky, Komáro: Zoznam kandidátov na poslancov 1 018