Piatok, 14. december, 2018 | Meniny má Branislava, Bronislava

Stolnotenisovým majstrom okresu Andrej Kevický

V stolnotenisovej hale TTC Interspead Nové Zámky sa konalo Majstrovstvá okresu Nové Zámky v stolnom tenise mužov.

Dvojnásobný majster okresu Andrej Kevický.(Zdroj: (EŠ))

NOVÉ ZÁMKY. Zúčastnilo sa ich 95 hráčov v dvoch kategóriach A a B . V kategórii A hrali hráči, ktorí hrajú v súťažiach družstiev riadených SSTZ a KSTZ a v kategórii B hrali hráči, ktorí hrajú v súťažiach riadených OSTZ .

Majstrom je Bánovčan

Majstrom okresu v súťaži dvojhier mužov sa stal Andrej Kevický z Lokomotívy Bánov, ktorý vo finále zvíťazil nad svojim oddielovým spoluhráčom Martinom Barcim v pomere 3:1. Tretie miesto obsadili hráči TTC Interspead Nové Zámky Andrej Karas a Štefan Ozorák ml.

V štvorhre mužov majstrami okresu sa stali hráči Lokomotívy Bánov Ján Šimunek a Andrej Kevický, ktorí vo finále zvíťazili nad svojimi oddielovými kolegami Martinom Barcim a Marekom Šimunkom v pomere 3:1. Tretie miesta obsadili dvojice Branislav Šimunek – Michal Klučka z Lokomotívy Bánov a Marcel Filaga – Tomáš Kopányi z TTC Interspead Nové Zámky.

B kategóriu vyhral V. Molnár

V B kategórii zvíťazil vo dvojhre Viktor Molnár z OU Ekoreal Nána, ktorý vo finále vyhral jednoznačne nad Petrom Lehotkom z TTC Interspead Nové Zámky, tretí skončili Karol Bota z Heniss Štúrovo a René Haulík z STO Malá nad Hronom.

Vo štvorhre dominoval pár Ákos Makacs a Peter Lehotka z TTC Interspead Nové Zámky, ktorí vo finále zdolali dvojicu Juraj Konč a Atilla Uzsák z Pribety v pomere 3:0. Na bronzových priečkach skončili dvojice Richard Gajdoš st. – Július Árendás ml. (TTCI Nové Zámky – OÚ Mužla) a Adam Treindl – René Haulík z STO Malá nad Hronom.

1. Čo majú študovať naše deti, aby si v budúcnosti našli prácu?