K dopravnej nehode došlo v Komárne na Rákocziho ulici smerom od centra mesta na Vážsky most. 23 ročná žena prechádzala cez riadne vyznačený a svetelným výstražným zariadením zvýraznený priechod pre chodcov. Vodič viedol osobné motorové vozidlo pravdepodobne Škoda Octávia combi striebornej metalízy.
Chodkyňu mohol zachytiť pravým spätným zrkadlom a pokračoval smerom na Vážsky most. Po zrážke na mieste dopravnej nehody nezastal a poškodenej neposkytol pomoc. Žena utrpela zranenia s predpokladanou dobou liečenia 8 týždňov.
Tým, že vodič chodkyni neposkytol potrebnú pomoc a spôsobil jej ujmu na zdraví, dopustil sa trestných činov ublíženia na zdraví a neposkytnutia pomoci.
Žiadame o pomoc všetkých, ktorí v tomto čase prechádzali po Rákocziho ulici a videli čokoľvek, čo by polícii pomohlo pri zistení vodiča a objasnení tejto dopravnej nehody, aby svoj poznatok oznámili na Okresnom riaditeľstve policajného zboru v Komárne alebo na najbližšom policajnom oddelení, prípadne na bezplatnom čísle 158.