Streda, 16. október, 2019 | Meniny má Vladimíra
BASKETBAL

V Handlovej zbabrali záver. Spišskej nadelili stovku

V stredu stratili Komárňania v Handlovej už takmer vyhratý zápas. V sobotu domali dali Spišiakom nepopulárnu stovku.

Ilustračné foto z jedného z predchádzajúcich duelov Komárna so Spišiakmi.Ilustračné foto z jedného z predchádzajúcich duelov Komárna so Spišiakmi.(Zdroj: MD)

MBK Handlová - MBK Rieker Com Therm Komárno 86:81 (22:18, 44:37, 63:60)

Komárňania prespali úvod stretnutia, keď prehrávali 12:2, čo ich napokon ako sa ukázalo stálo víťazstvo. Hostia sa potom spamätali a hru vyrovnali. Prakticky od 8. minúty bol priebeh až do úplného záveru vskutku vyrovnaný a ani jeden zo súperov nedokázal výraznejšie bodovo odskočiť.

V druhom polčase sa predsa len prejavila kvalita komárňanského kádra a napriek tomu, Že Handlová vyhrávala prakticky 90% času, dve minúty pred koncom prevzali zverenci trénera Františka Róna vedenie. Zdalo sa, že Komárňania dokonajú zvrat, avšak domáci nerezignovali, príkladne zabojovali o cenné víťazstvo.

• TH: 21/20 - 21/13, fauly: 22 - 22, trojky: 4 - 4, rozhodovali: Fuska, Szibilla a Kurpaš, 350 divákov, štvrtiny: 22:18, 22:19, 19:23, 23:21).

• KOMÁRNO:Myles 18, Hall 18, Bilič 15, Kozlík 8, Joyner 7 (Kovačevič 11, Šoška 2, Stojanov 2, Matej Marchyn 0, Szabó). Tréner: F. Rón. Ďalšie výsledky 17.kola_ Nitra - Prievidza 69:70, Levice - Svit 84:90, Spiš.N. Ves - Inter 56:94, B.Bystrica mala voľno.

MBK Rieker Com Therm Komárno - BK 04 AC LB SPIŠSKÁ NOVÁ VES 100:70 (24:14, 4931, 70:52)

Favorizovaní domáci začali napĺňať papierové predpoklady už od prvých minút. Už po prvej štvrtine bol rozdiel medzi oboma celkami desaťbodový a neustále narastal v prospech domácich. Hostia dokázali uhrať vyrovnanú iba tretiu štvrtinu. Záverečnú štvrtinu vyhralo Komárno najvýraznejšie a diváci sa napokon dočkali aj stiovky.

• TH: 23/19 - 16/8, fauly: 19 - 22, trojky: 7 - 4, rozhodovali: Gabara, M. Matejčík a Doušek, 650 divákov, štvrtiny: 24:14, 25:17, 21:21, 30:18.

• KOMÁRNO: Hall18, Bilič 10, Kozlík 4, Joyner 16, Myles 9, Kovačevič 15, Šoška 6, Stojanov 10, Matej Marchyn 2, Szabó 8, Maslík 2). Tréner: F. Rón.

• Ostatné výsledky 18.kola: Svit - Nitra 84:66, Prievidza - Handlová 72:52, B.Bystrica - Levice (Po uzávierke), Inter mal voľno.

• Program 19. kola: 18. 12. B.Bystrica - Svit, Inter - Levice, Prievidza - Spiš. N. Ves, Nitra - Handlová, Komárno má voľno.

1. 5 rád Ľudmily Kolesárovej, ako napísať projekt a získať grant
  2. Vysokoškoláci zarobia už o 587 eur viac ako stredoškoláci
  3. Týmto trikom sa dajú v aute umiestniť tri autosedačky
  4. Kedy je správny čas nasťahovať sa do novostavby?
  5. Aj s SUV môžete jazdiť ekologicky a ekonomicky
  6. Podnikateľský úver, s ktorým ušetríte
  7. Čo na aute vymyslela žena a čo výrobca telefónov?
  8. Ojazdené pneumatiky odovzdajte, šetríte tak životné prostredie
  9. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope
  10. Nestarnú, ale dozrievajú
  1. Ojazdené pneumatiky odovzdajte, šetríte tak životné prostredie
  2. Kedy je správny čas nasťahovať sa do novostavby?
  3. P3 začína na východe Slovenska s výstavbou parku
  4. Zľavnené študentské lístky na dopravu s ISIC už aj cez mobil
  5. Lidl je odteraz všade! Vitajte v Lidl e-shope
  6. Kto vyhrá súboj medzi prírodnými a syntetickými diamantmi?

Splnili všetky podmienky, z obce Nesvady bude mesto

Nesvady sa stanú mestom od 1. januára budúceho roka.

Nesvadčania si vysvetľujú, ako to celé bolo.

Komárno sa opäť snaží predať bývalú polikliniku

Budova v centre mesta dlhé roky chátra.

Budovu v samom centre mesta sa nedarí predať už roky.

Spor o parkovanie nemá víťaza. Zákon podľa prokuratúry porušilo mesto aj polícia

Zástupcovia dopravného inšpektorátu neprišli na dohovorené stretnutie. Čakali na list od prokurátorky.