Sobota, 15. december, 2018 | Meniny má Ivica
FUTBAL III. LIGA

FKM sa rozlúčil s jeseňou víťazstvom u súpera

Prezimujú v druhej polovici tabuľky. Prinášame výsledky, komentáre a tabuľku aktuálneho kola.

FKM nemal najlepšiu jeseň, v jej závere si však polepšil. Ilustračné foto.(Zdroj: (RG))

Rača – Nové Zámky 1:2 (0:2)

Hostia boli od začiatku lepším mužstvom a už v 7. minúte sa ujali vedenia, keď kolmú prihrávku zužitkoval po samostatnom nájazde Košút. Druhý gól Novozámčanov sa zrodil po peknej kombinačnej akcii, keď Vašek nebojácne vnikol do pokutového územia domácich a s prehľadom skóroval. Do prestávky sa už hra na ťažkom teréne odvíjala väčšinou medzi šestnástkami. Aj druhé dejstvo začalo so šancami FKM, v ktorých však mladý Koštál nemal dostatok pokoja. Domáci hrozili väčšinou len po štandardkách a skorigovať výsledok sa im podarilo až dve minúty pred koncom. FKM sa tak rozlúčil s jeseňou víťazstvom.

Góly: 89. Sochanič – 7. Košút, 21. Vašek. R Ihring, ŽK: Hencz, A. Ščibrány – Fehervári, 250 divákov. RAČA: Plánička – D. Ščibrány, A. Ščibrány, Ďuriš, Žifčák, Hečko (7. Ďurč), Mizera, Hencz (68. Rojko), Tanka, Schustrík (32. Kusý), Sochanič. Tréner P. Jančovič. FKM: Mihálek – Kling, Szántó, P. Horáček, Illés, Košťál (70. Orémusz), Vašek (76. Poništ), Fehervári (86. E. Horáček), Ešek, Jurík, Košút. Tréner A. Štefanka.

Ostatné výsledky:

Topoľčany - Púchov 1:2 (1:1), Nové Mesto nad Váhom - Levice 6:1 (2:1), Piešťany - Vrbové 0:0,, Slovan jun. - Šúrovce 0:2 (0:2), Skalica - Vráble 5:2 (2:1), Nemšová - Petržalka 1:0 (1:0), Dun. Lužná - Sereď 2:3 (0:1)

1. Venujte na Vianoce darček plný informácií!