Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky
FUTBAL MO NOVÉ ZÁMKY

Jesenným majstrom je Salka, na chvoste Nové Zámky „B“

Jesenná tabuľka MO sa ešte bude meniť. Odvolacia komisia zrušila Trávnici kontumáciu troch zápasov.

Jesenná tabuľka MO sa ešte bude meniť. Osvolacia komisia zrušila Trávnici kontumáciu troch zápasov.

NOVÉ ZÁMKY. Odvolacia komisia dňa 8. novembra prerokovala odvolanie FO Trávnica proti rozhodnutiu ŠTKo kontumácii výsledkov stretnutí Trávnica - Podhájska „B“ (5. kolo), Trávnica - Jasová (6. kolo), Dedinka - Trávnica (7. kolo).

Odvolacia komisia zrušila rozhodnutie o kontumácii výsledkov uvedených stretnutí, pretože v danom prípade nejde o neoprávnený štart hráča v zmysle čl. 100 písm. i) Súťažného poriadku, ktorý výslovne stanovuje druhy neoprávneného štartu hráča.

Odvolacia komisia prejednala odvolanie FO Trávnica proti rozhodnutiu o udelení pokuty 150 eur za neprávnený štart hráča. Odvolacia komisia zrušila rozhodnutie disciplinárnej komisie o uložení pokuty.

MO. 13. KOLO

N. Zámky „B“ – Kmeťovo 2:5 (0:4) 50. Varga, 58. Žemlye - 15. Kršák, 41.,45. Karol, 43. Švec, 68. Sádovský

Na podmočenom trávniku sa snažili obe mužstvá prekopávať stred ihriska a vytvorili si aj dostatok šancí na skórovanie. Hostia rozhodli o svojom víťazstve v závere prvého polčasu, keď v priebehu piatich minút strelili tri góly.

V druhom polčase sa domácemu družstvu síce podarilo znížiť na 2:4, ale ich snahu pribrzdil v 68. min. Sádovský, ktorý vsietil piaty gól svojho družstva.

Mojzesovo – Salka nedohraté.

V druhej minúte stretnutia klesol počet domácich hráčov pod sedem . Hlavný rozhodca predčasne ukončil stretnutie.

Čechy – Zemné 1:0 (0:0) 75. Orbis

V slušnom stretnutí obe družstvá podali dobrý výkon. Na ihrisku sa bojovalo o každú loptu a veľa možností na skórovanie si družstvá nevytvorili. Napokon o tesnom víťazstve domácich rozhodol brankár Orbis, ktorý prekopol celé ihrisko a lopta skončila v sieti.

Michal n/Ž – Semerovo 0:0

Diváci sa v stretnutí gólu nedočkali, aj keď si obe mužstvá vytvorili dostatok príležitostí na skórovanie. V prvom polčase boli aktívnejší hosťujúci hráči, naopak v druhom polčase prevzali iniciatívu domáci hráči, ale hosťujúci brankár si udržal čisté konto.

Svodín – Vlkas 8:0 (2:0) 10.,73.,82. Barna, 31.,54.,62. Porubský (1x z 11m), 52. Kianek, 84. Gugloš

Domáce družstvo potvrdilo v tomto stretnutí úlohu favorita. Hostia sa držali ako tak do polčasu, ale po treťom góle ktorý strelil nestarnúci Kianek sa ich obrana definitívne rozsypala a skúsené domáce družstvo potom strieľalo jeden gól za druhým a dosiahlo výrazné víťazstvo.

Lipová – Maňa 0:2 (0:0) 46. Černák, 87. Pleva

Domáce družstvo malo v prvom polčase výraznú prevahu, nepremenilo štyri vyložené gólové príležitosti. Tesne po obrátke však domáca obrana zaspala, čo využil hosťujúci Černák na otvorenie skóre stretnutia. Domáci potom ďalej pokračovali vo svojom tlaku, ale v závere hostia využili z minima maximum, keď tri minúty pred koncom ušiel Pleva a zabezpečil svojmu mužstvu tri body.

Uľany n/Ž – Rastislavice 2:4 (2:2) 40. Macek, 45. Baštovanský – 6.,18. Almáši, 53.,78. P. Vida

Hostia podali v tomto stretnutí kolektívny výkon a rýchlo vyhrávali 0:2. Potom však v závere polčasu poľavili, čo domáce družstvo využilo na vyrovnanie skóre stretnutia. V druhom polčase boli hostia znova aktívnejší a išli dôraznejšie za víťazstvom, čo sa im aj napokon podarilo.