Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
BASKETBAL

Zápas zvratov vyhralo Komárno

Najvyššia súťaž basketbalistov mala v týždni na programe netradične iba jedno kolo.

Ďalšie dva body pre Komárno. MBK musel s Handlovčanmi o víťazstvo tuho bojovať.Ďalšie dva body pre Komárno. MBK musel s Handlovčanmi o víťazstvo tuho bojovať. (Zdroj: (MD))

KOMÁRNO - HANDLOVÁ 83:74 (20:16, 45:35, 55:58)

Hostia viedli o kôš do 7. min, potom Komárno za dve minúty otočilo na 17:11. V 13. min opäť viedla Handlová (25:24). Zápas zvratov pokračoval, v 16. min domáci viedli 37:27, keď dominovala hlavne ich defenzíva. Po trojke Veličkoviča však Handlovčania v 24. min znížili na 43:48 a chytili sa.

Nemastnú-neslanú hru domácich hostia i naďalej využívali a v 31. min viedli 61:55. Po dvoch trojkách Kozlíka bolo však v 34. min vyrovnané (63:63). Päť minút pred koncom mala navrch Handlová 69:68, ale miniúnik Komárna na 74:69 korunoval štvrtou trojkou Kozlík (77:71) a priblížil domácim ťažko vydolované víťazstvo.

• MBK RIEKER COM-THERM: Myles 19, Kozlík 15/4 trojky, Hall 10, Bilič 8, Joyner 4 (Kovačevič 15, Stojanov 6, Šoška 6, Szabó 0). Tréner: F. Rón.

• TH: 16/13 - 19/14. FAULY: 20 - 22, 5 faulov: 33. Štorcel, 38. Savič. TROJKY: 8 - 8. 530. Tomašovič, Matejčík, Turčin. ŠTVRTINY: 20:16, 25:19, 10:23, 28:16.

• Ostatné výsledky 8. kola: Svit - Levice 112:84, Inter - SNV 94:57, Prievidza - Nitra 72:84, Banská Bystrica mala vioľno.

• Program 9. kola - streda, 6. november 2013: Nitra - Svit (4.11), Handlová - Prievidza, Spiš. N. Ves - Komárno, Levice - B. Bystrica. Inter má voľno.

• Program 10.kola - sobota 9.novembra 2013: Svit - B.Bystrica, Levice - Inter, Spiš.N.Ves - Prievidza, Handlová - Nitra, Komárno má voľno.

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.

Testovanie na Prešovskej univerzite.

Deň pred začiatkom skríningového testovania bolo prihlásených takmer desaťtisíc ľudí. Počas prvého dňa otestovali skoro tretinu z nich.