Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky
FUTSAL

MFK TW tesne prestrieľal Žilinu

Po dramatickej prestrelke v novozámockej hale Milénium zdolali v piatok futsalisti MFK Tupperware svojho súpera zo Žiliny.

Ján Krivočenko (v pruhovanom) bol hrdinom zápasu MFK Tupperware proti Žiline (6:5).Ján Krivočenko (v pruhovanom) bol hrdinom zápasu MFK Tupperware proti Žiline (6:5). (Zdroj: (KM))

MFK Tupperware Nové Zámky – ŠK Makroteam Žilina 6:5 (2:2).

Hostia hneď v úvode naznačili svoje ambície a po rýchlych brejkoch šli do dvojgólového vedenia. MFK sa postupne zo šoku spamätával a v 13. minúte znížil Čambal na 1:2. Domáci ožili a už o dve minúty sa zdiaľky trafil aj Krivočenko. Žilinčania sa aj po zmene strán zameriavali predovšetkým na obranu a rýchle brejky a tak sa hralo poväčšinu na ich polovici. Záverečná fáza stretnutia priniesla skutočnú gólovú prestrelku so šťastným koncom pre Novozámčanov.

Tí viedli prvýkrát v zápase štyri minúty pred koncom po Glofákovom góle, na ktorý však prišla odpoveď zo strany hostí pri ich hre bez brankára. Misky váh na stranu MFK opäť naklonil Čambal. V záverečnej dráme zohral hlavnú úlohu domáci Krivočenko, ktorý najskôr minútu pred koncom tečoval strelu hosťujúceho hráča do vlastnej brány, aby 40 sekúnd pred záverom po individuálnej akcii rozhodol o najtesnejšom víťazstve MFK Tupperware.

Negatívnym javom stretnutia bolo zranenie domáceho Dudáša i Žilinčana Červeného, ktorého po nešťastnom páde na palubovku odviezla sanitka.

• Góly MFK TW: Čambal 2, Krivočenko 2, Dudáš, Glofák.

• MFK TW: Šeben – Čambal, Gašparík, Krivočenko, Volentier, Glofák, Hajko, Dudáš, Oršolík, Turan, Sládeček.

• Ostatné výsledky 4.kola: Nitra - Levice 5:3, Slov-matic - Púchov 8:1, Pinerola - Prešov 5:2, Čekan - FTVŠ UK

• Program 5. kola: piatok 25. október 19:30 Žilina – Slov-matic, 19:30 Púchov – ČM 1897 Bratislava, 19:30 Prešov – Nové Zámky, 20:00 Nitra – Pinerola, 20:30 FTVŠ Bratislava – Levice.

1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  3. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  4. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  5. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  8. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  9. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?

Dali by ste dieťaťu cigaretu? Mnohí áno

Dali by ste dieťaťu cigaretu, ak by si ju vypýtalo? Väčšina z nás áno. Dokumentuje to sociálny experiment a mystery shopping, ktoré zastrešila vzdelávacia iniciatíva NA VEKU ZÁLEŽÍ.

Zaočkovali už aj dve stovky zamestnancov v domovoch dôchodcov

Nemocnica v Komárne v uplynulých dňoch zrealizovala vakcináciu zamestnancov seniorských centier v regióne.

Na očkovanie sa používajú striekačky s ihlami s mŕtvym priestorom v ich hrote. Ilustračné foto.

Poslanci schválili rozpočet Nových Zámkov na rok 2021

Vyše 17 miliónov eur plánuje mesto vybrať na daniach.

Súčasné Hlavné námestie v Nových Zámkoch.

Predčasný koniec prišiel v najnevhodnejšiu chvíľu

Pandémia koronavírusu narušila v Kolárove aj oslavy storočnice futbalu.

Záber zo stretnutia proti rivalovi z Hurbanova, ktoré Kolárovčania (v červenom) vyhrali 1:0.