Prinášame výsledky, komentáre a tabuľku aktuálneho kola futbalových MO Komárno.

Bát. Kosihy – Chotín 2:1 (1:1), Barton, Šátek – Pásztor.

Actív KN – Okoličná n/O. 1:1 (1:0), Latta – Ódor.

Kameničná – Dulovce 1:2 (0:0), Csepregy (z 11 m) – Šmida, Badala.

Sokolce – Patince 5:1 (3:0), Inczédi 3, Mészároš 2 – Keseg.

Tôň – Moča 3:3 (1:1), P. Kotton, Halász, Tamási – Bábi, Lajos, Bánai-Tóth.

Kolárovo B – Modrany 5:0 (2:0), P. Németh, Jancsó, Kiš, Gášpár, Ferencz.

Búč – Šrobárová 0:4 (0:2), Cabada 2, Gažo, Babiš.

Pribeta – Iža 2:2 (1:1), Káploczky, Szykora – Jakab, Majer.

25.KOLO

Patince - Chotín 0:7 (0:5), Marikovec3, Szűcs, Pásztor, vl. (Bohoň), vl. (Hegedűs).

Hostia boli od úvodu lepším tímom čo bolo vidieť aj na ich hre, častejšie ohrozovali bránku domácich, dokázali využiť svoje šance o čom svedčí aj výsledok po prvom polčase. V druhom polčase hostia pokračovali vo svojom tempe, domáci sa snažili ohroziť bránku súpera to im však nevychádzalo, hostia pridali ďalšie presné zásahy a vysokým rozdielom zaslúžene vyhrali.

Dulovce – Moča 2:1 (1:1), Šmida, Mar. Habara – Bartók.

Domáci hrali od úvodu veľmi dobrý futbal avšak množstvo ich šancí ostalo nevyužitých no do vedenia išli domáci predsa len prvý, no potom prišlo zaváhanie domácich čo súper využil a do prestávky sa mu podarilo využiť. PO nerozhodnom prvom polčase domáci pokračovali vo svojej hre a zápas opraty zápasu mali jasne vo svojich rukách pridali ďalší gól čím sa ujali vedenia, ktoré si svedomito udržali až do záverečného hvizdu a tak sa domáci mohli radovať z víťazstva.

Okoličná n/O. – Modrany 4:0 (3:0), Horváth 2, Ódor, Blaho.

Od úvodu jednoznačný priebeh zápasu z pohľadu domácich, ktorí dokázali naplno využiť svoje šance a tak už po prvom polčase vyhrávali rozdielom triedy. V druhom polčase domáci ďalej ohrozovali hosťujúcu bránku no nemali šťastie pri koncovke až napokon predsa čím zavŕšili svoje ďalšie víťazstvo.

Bát. Kosihy – Šrobárová 5:1 (3:1), Barton 2, Németh, Dobai, Tóth – Babiš.

Dobrý zápas obojstranne útočný s množstvom šancí na oboch stranách no viac šťastia pri ich využití mali domáci hráči, ktorí troma presnými zásahmi rozhodli prvý polčas vo svoj prospech. V druhom polčase sa hostia snažili o zvrat no góly nie a nie prísť. Domáci mali opäť viac šťastia pri koncovke keď dvoma presný zásahmi rozhodli o svojom víťazstve.

Actív KN – Iža 8:0 (2:0), E. Nagy 4, vl. (Orság), Sedlár, Ondič, Kiss.

Hostia začali úvod lepšie s veľkou chuťou skórovať no domáci boli proti a hneď premenili svoje šance čím sa ujali vedenia. V druhom polčase to bola už jasná záležitosť domácich, ktorí poltuctom gólov rozhodli zápas a zaslúžene vyhrali.

Kameničná – Pribeta 1:0 (1:0), P. Untermayer.

Domáci boli aktívnejším mužstvom hneď od úvodu zápasu mali viac z hry a aj množstvo šancí z ktorých jednu dokázali premeniť a tým sa ujali ako prvý vedenia. V druhom polčase sa prejavila kvalita skúsenejšieho tímu hostí, ktorí však množstvo šancí nevyužili, domácim sa podarilo tesné vedenie ubrániť vďaka čomu vyhrali zaslúžene najtesnejším rozdielom.

Sokolce – Búč 7:1 (3:1), T. Inczédi 4, deák, Kovács, Mészaroš – Ropog.

Jednoznačný zápas v podaní domácich s, ktorými hostia dokázali držať krok azda len do 25. minúty vtedy už domáci jasne prevzali iniciatívu a ujali sa jasného vedenia. V druhom polčase domáci pokračovali vo svojom tlaku, často ohrozovali súperovu bránku a premenili aj ďalšie šance vďaka ktorým vyhrali až šesť gólovým rozdielom.

Tôň – Kolárovo B 1:2 (0:1), Zs. Halász za domácich.

Domáci za od úvodu snažili brániť no súper bol proti ujal sa vedenia ako prvý a domácim sa do prestávky nepodarilo vyrovnať. Domáci v prvom polčase vyrovnali no po nastrelenej ruke súpera prestali hrať v domnienke, že rozhodca nariadi penaltu čo hostia využili a strelili gól znamenajúci víťazstvo.