Pondelok, 22. január, 2018 | Meniny má Zora
FUTBAL MO KOMÁRNO 29.KOLO

V Zlatnej radosť z postupu, vysoké výhry Iže a Patiniec

Prinášame vám výsledky, komentáre a tabuľku 29. kola MO Komárno.

Bát. Kosihy – Šrobárová 1:1 (1:1), Šátek – Méhes. Dobrý zápas, kvalitný súper, ktorí svoju hru zdobil krásnymi akciami no chýbalo im viac šťastia pri koncovke. Po nerozhodnom prvom polčase prišiel polčas druhý v ktorom mužstvá pokračovali vo vysokom tempe, obe mužstvá hrali odovzdane, akcie sa striedali na oboch koncoch no napokon skóre ostalo nezmenené a zápas skončil spravodlivou remízou.

Iža – Sokolce 9:0 (5:0), Smolka 3, Országh 2, Vörös, Jakab, Hegedűs, Petrík. Jednoznačný zápas z pohľadu domáceho celku, ktoré svojho súpera do ničoho vážneho nepúšťalo počas celého prvého polčasu o čom svedčí už aj polčasový výsledok. Domáci aj v druhom polčase pokračovali vo svojej hre, s prehľadom premenili ďalšie svoje šance a zápas vyhrali zaslúžene vysokým rozdielom.

Actív Komárno – Modrany 2:1 (1:0), Annuš, Kučera – Rontó (z 11 m). Domácemu celku pomohol dostať sa do zápasu ich prvý gól hneď z úvodu prvého polčasu, čo im výrazne pomohlo svojho súpera prevýšiť vypracovali si množstvo šancí ktoré však zostali nevyužité. V druhom polčase hostia prevzali iniciatívu snažili sa zvrátiť stav na svoju stranu no domáci boli však proti pridali ďalší gól čo ukludnilo ich hru, hosťom sa v závere ešte podarilo znížiť stav zápasu avšak domáci im už nič nedovolili a ustrážili si cenné víťazstvo.

Patince - Kolárovo B 6:4 (1:2), L. Lakatoš 4, Markovič, Szakács – I. Ledecký 3, K. Németh. V dobrom zápase hostia boli od úvodu bojovnejší mali viac z hry, dokázali si vypracovať šance, ktoré nakoniec aj využili a po prvom polčase viedli najtesnejším rozdielom. Druhý polčas bol bohatý na góly, domáci v ňom prebrali iniciatívu na svoje kopačky a súpera už do ničoho vážnejšieho nepúšťali, podarilo sa im vyrovnať a napokon aj otočiť celý priebeh zápasu na svoju stranu a zápas vo veľkom teple vyhrali zaslúžene.

Zem. Olča – Pribeta 3:1 (1:1), Hipp, Simon, Molnár – Lakatoš. Domáci vo veľmi peknom zápase ukázali, že aj proti silným súperom sa dá hrať pekný futbal. Od úvodu zápasu nastúpili v základe aj štyria hráči z dorasteneckého mužstva a aj takto dokázali svojho súpera z popredných miest tabuľky herne prevýšiť. Po nerozhodnom prvom polčase prišiel druhý polčas v ktorom boli lepší domáci hráči, podarilo sa im premeniť svoje šance a po peknom odovzdanom výkone zaslúžene vyhrali.

Dulovce – Búč 4:3 (1:2), Mar. Habara, Ras. Habara, Holub, vl. (Santa) – Kovács 2, Varga. Veľmi pekný okulahodiaci zápas, bez zbytočných faulov napomínaní a podobne, mužstvá hrali tvrdo ale čisto, hostia sa počas celého zápasu držali hry domácich dokonca sa im prvý polčas podarilo aj vyhrať. V druhom polčase domáci vyrovnali, svojmu súperovi odišli na rozdiel jedného gólu no ten však vyrovnal a už to vyzeralo na deľbu bodov keď domáci pridali ďalší gól a po disciplinovanom závere si ubránili výsledok a po dobrom výkone si zaslúžili vyhrať.

Zlatná n/O. - Vrbová n/V./Kava 8:2 (5:0), Berecz 2, Turza 2, Mészaroš, Jandaš, G. Jakab, vl. (Bucsai) – Forró, L. Varga. Domáci boli veľmi dobre pripravený na zápas, hrali s chuťou a zápas prakticky rozhodli už v prvom polčase. Druhý polčas sa už len priateľsky dohrával domáci pridali ďalšie presné zásahy do bránky no a po zápase mohli už aj pred domácimi priaznivcami oslavovať po dlhých rokoch zaslúžený postup.

Kameničná voľno

ŽIACI A DORAST KOMÁRNO

Výsledky MO Komárno Žiaci, 22. kolo
Sokolce – Zlatná na/ O 11:2 (3:0) Stanko 6, Kovács 2, Császár, Macejko, Végh – Molnár, Bence
Kameničná – Imeľ 3:8 (1:4) J. Rafael 2, R. Rafael – Boros 3, Urbánek 2, Fekete, R. Gogola, M. Gogola
Pribeta – Modrany 1:4 (0:2) Molnár – Sebök 2, Cs. Csintalan, Paló
Tôň – Nesvady 0:4 (0:0) Hamrák 3, Szabó

Výsledky MO Komárno Dorast, 30. kolo
Kameničná – Dulovce 1:3 (0:2) Kováč, Maťko vl. – Kelko, Molnár
Pribeta – Modrany 6:7 (2:3) Tornóczi 3, Szekeres, Geleta, Šipoš – Varga 3, Répás 2, Šebök, Czékus,
Zemianska Olča – Chotín 5:1 (2:0) Hipp 3, Molnár 2 - Csintalan