Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
FUTBAL, MO NOVÉ ZÁMKY - 26. KOLO:

Na záver horúčava strelcom prospela, vo Vlkase nedohrali

Prinášame vám výsledky, komentáre a tabuľku 26. kola Majstrovstiev oblasti Nové Zámky.

V.Kýr – Semerovo 5:4 (2:2) 13.,16.,70. P.Malý, 74.B.Bátora, 86.Obložinský – 10.Bila, 40.,62.Kršák, 75.Kuruc

V prvom polčase sa hral obojstranne dobrý futbal.V druhom polčase sa z nepochopiteľných dôvodov priniesla nervozita na ihrisko na čo doplatili Bátorovci a po likvidačných zákrokoch hostí skončili so zlomeninami v nemocnici.Po jednom z nich bol vylúčený brankár hostí.

Zemné – Podhájska 0:4 (0:1) 10.,76.,84.,Nagy, 86.Janák

Domáci začali dobre,avšak už v 10.min.ich zmrazil Nagy,keď z brejku otvoril skóre.V 58.min.bol vylúčený domáci hráč a 80.min.ďalší.V prevahe hostia v závere stretnutia strelili ešte dva góly a uzavreli tak pre nich úspešnú sezónu.

Uľany n/Ž – Salka 5:4 (3:2) 30.,53.,86.Bašťovanský 3, 5.,Čvirik, 9.Kajanovič – 19.Rajco, 28.Štugel, 56.Dajč, 83. Klekáč

V bojovnom stretnutí sa zrodil hokejový výsledok,keď sa strelecky blysol Bašťovanský,keď jeho tretí gól 4 minúty pred koncom stretnutia znamenal pre domácich víťazstvo

Vlkas – Mojzesovo 5:0 nedohrané 5.,15 Habrman, 26.,40 L.Slovák, 20, Melišek

Hostia nastúpili na stretnutie iba s 8 hráčmi a keď v 40.min klesol počet hráčov pod povolený limit ,hlavný rozhodca stretnutie predčasne ukončil.

Kolta – D.Ohaj 3:0 (0:0) 52.,80.,Kelemen 2, 75.M.Martišek st.

V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal.Po obrátke domáci pridali a po treťom góle,ktorí strelil M.Martišek st.priamo z roku si už víťazstvo nenechali ujsť.

Svodín – Šurany“B“ 4:1 (2:1) 21.,47.,65.Porubsky, 25.Árendás – 44. Dobrovodský

Hostia prišli s mladým mužstvom.Hra mala dobré tempo zásluhou oboch družstiev.Domáci mali prevahu,ktorú vyjadrili aj strelecky.

Kmeťovo – Rastislavice 3:2(2:1) 18.Kršák, 38.Juhász, 65.Golha – 21.Almáši, 90.Víglacký

Zápas sa hral v priateľskom ovzduší.Obe mužstvá dobre kombinovali.Domáci však prejavili väčšiu snahu po víťazstve a tak sa s domácimi priaznivcami rozlúčili víťazstvom.

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.

Testovanie na Prešovskej univerzite.

Deň pred začiatkom skríningového testovania bolo prihlásených takmer desaťtisíc ľudí. Počas prvého dňa otestovali skoro tretinu z nich.