Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky
FUTBAL - MAJSTROVSTVÁ OBLASTI NOVÉ ZÁMKY

Na úvod jari absolútna dominancia domácich tímov

14.KOLO

Dolný Ohaj – Šurany B 5:0 (2:0), Turan 2, Svosjký, Feros, Palacka. Už prakticky v prvej minúte padol gól do siete Šurian. Za stavu 1:0 mali hostia výbornú Šancu po samostatnom úniku, neskončila sa však gólom. Hneď po polčase domáci zvýšili skóre na 3:0 a duel sa stal jednostrannou záležitosťou.

Salka – Vlkas 4:1 (3:1) Dajcs 3, Štugel – Slovák (11m). Pekná návšteva videla kvalitný zápas. Už v 3. min sa domáci ujali vedenia, keď prvý krát trafil Dajcs, ale už v 10 min. vyrovnal Slovák z pokutového kopu. Keď v 39.min dokončil svoj hetrik Dajcs, bolo rozhodnuté.

Podhájska – Uľany nad Žitavou 6:0 (2:0) P.Nagy 3, Janák 2, Šúchal. Prvý polčas bol z oboch strán slabý, ale aj tak sa domácim podarilo dať 2 góly. V druhom polčase však Podhájska začala premieňať svoje šance. Po tom, čo P. Nagy trafil tretí krát už bolo o víťazovi rozhodnuté.

Semerovo – Zemné 3:0 (0:0) Hadrman, Kuruc, Kršák. V prvom polčase sme videli nevyužité šance s oboch strán. Ale po polčase sa domáci rozbehli a dali pekné góly. Prvý padol až v 61.min, keď sa trafil Hadrman. Od tejto chvíle to šlo s hosťami dolu vodou, keď sa trafil v 64.min Kuruc a v 74.min Kršák prakticky ovládli hru domáci.

Rastislavice – Veľký Kýr 5:1 (3:0) Vida 3, Arpáš, Vlámač – Obložinský (11m). Pred návštevou kola - asi 300 divákov - bolo veľa šancí. Domáci nepodcenili hosťujúce mužstvo, čistý hetrik v prvom polčase dosiahol Vida. V druhom polčase padli už len 2 góly vďaka fantastickému výkonu hosťujúceho brankára Boroša, ale šancí na domácej strane bolo požehnane.

Svodín – Kmeťovo 4:0 (1:0) Elzer 2, Porubský 2. Začiatok bol z oboch strán poznačený silným vetrom a preto bol veľmi nervózny. Na oboch stranách bolo mnoho nevyužitých šancí aj vďaka hosťujúcemu brankárovi Molnárovi, ktorý bol najlepším hráčom hostí.

Mojzesovo – Kolta 4:0 (1:0), Hoppan 2, Slovák, Hlavačka. Hral sa priemerný futbal, v ktorom domáci vyťažili z minima maximum. Hostia mali síce niekoľko sľubných šancí, ktoré však nedoviedli do gólového efektu. Podľa priebehu hry by si určite boli zaslúžili aspoň čestný úspech.