Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky
FUTBAL MAJSTROVSTVÁ OBLASTI NOVÉ ZÁMKY

Líder Svodín pukol na Kolte

FUTBAL MAJSTROVSTVÁ OBLASTI NOVÉ ZÁMKY 11. kolo

Semerovo – Rastislavice 5:0 (2:0), 2., 26. a 65. Macek, 87. a 88. Šemelák. Domáci sa na svojho súpera dobre pripravili, hrali pozorne v obrane a ich hru dobre dirigoval hrajúci tréner Dőme. Už po prvom polčase bolo o osude troch bodov rozhodnuté, avšak domáci pokračovali v dobrom výkone aj po obrátke. V mužstve Semerova vynikli Macek a mladý Bila, od hostí sa čakalo rozhodne viac.

Podhájska – Kmeťovo 4:0 (1:0), 40. a 63. Šúchal, 54. Nagy (11 m), 89. Janák Domáci podali v prvom polčase veľmi rozpačitý výkon a vedenia sa ujali po štandardke. Po zmene strán síce pridali ďalšie tri góly, no rozhodne to bol ich najslabší výkon v tejto sezóne. Bolo to však proti súperovi, ktorý veľa nebezpečenstva na ich bránu neznamenal.

Salka – V. Kýr 3:1 (3:0), 15., 43 (11 m) a 44. Dajcs – 56. Szőke. V prvom polčase, kedy sa vlastne rozhodlo o osude stretnutia sa hral obojstranne otvorený futbal. Po zmene strán nevyužili domáci rad gólových šancí a tak zahrmelo na opačnej strane. Gól hostí však domáce víťazstvo neohrozil, Salka si už tri body ustrážila.

Mojzesovo - Zemné 1:1 (1:0), 26. Hoppan – 52. Bernáth ml. Zápas dvoch vyrovnaných mužstiev, ktoré produkovali atraktívny futbal a šance sa striedali pred oboma bránami. Aj po góloch mali oba celky dostatok príležitostí strhnúť vedenie na svoju stranu, no napokon sa rozišli zmierlivo.

D. Ohaj – Úľany n. Ž. 1:0 (0:0), 76. P. Palacka. Oba celky produkovali veľmi vlažný futbal. Hostia sa zameriavali väčšinou na obranu, ktorá dlho odolávala. Domácich napokon vykúpil ich kapitán vydarenou strelou spoza šestnástky. V samom závere boli hostia blízko k vyrovnaniu avšak domáci brankár bol proti.

Šurany B – Vlkas 0:0. V prvom polčase mali navrch hostia, ktorí boli futbalovejší. Po zmene strán mali o niečo viac z hry domáci, no i tak to bol remízový zápas. Už v nadstavenom čase mali domáci možnosť kopať pokutový kop, no strelu Dikasa hosťujúci brankár kryl.

Kolta – Svodín 2:0 (0:0), 75. Jamriška, 88. Ludas. V prvom dejstve mali hostia územnú prevahu, no gólové príležitosti, ktoré nevyužili ich napokon poriadne mrzeli. Domáci nastúpili do druhého polčasu ako vymenení, pritlačili svojho favorizovaného súpera k jeho bráne a dvoma gólmi strhli prekvapujúco víťazstvo na svoju stranu.

2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?

Vystúpte z áut a choďte sa otestovať peši. Radí v Nitre policajt

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Nitrianskeho kraja.

Podcast je náhrada miestneho rozhlasu

Správy z miestneho rozhlasu patria roky ku koloritu slovenských miest a obcí.

Jednou z hlavných výhod podcastov je, že ich môžete počúvať, keď vám to vyhovuje,“ povedal Jaroslav Kizek z agentúry M KREO.

Celoplošné testovanie: Fakty, pokyny, odporúčania, najčastejšie otázky

V sobotu a nedeľu sa na celom Slovensku uskutoční prvé kolo celoplošného testovania, ktoré má za cieľ pomôcť zachytiť skryté ohniská nákazy a spomaliť šírenie koronavírusu. Odberné miesta budú otvorené 31. októbra a 1. novembra 2020 od 7. - 22. h.