Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky
FUTBAL - MO NOVÉ ZÁMKY

Šurianska rezerva s prvým víťazstvom - hneď o štyri

5. KOLO:

Mojzesovo - Salka 1:0 (0:0), 88. Hoppan . Hostia boli v tomto stretnutí domácim viac než vyrovnaným súperom. Mali aj oni svoje šance, ktoré však nepremenili. Salka dohrávala stretnutie iba s ôsmimi hráčmi, pričom rozhodujúci gól inkasovala až dve minúty pred záverečným hvizdom.

D. Ohaj – Podhájska 1:5 (1:3), 43. Palacka - 22. a 47. Nagy, 5. Lipták, 23. Sládeček, 60. Janák. Hostia zaskočili domácich rýchlou kombinačnou hrou a už do prestávky rozhodli prakticky o osude troch bodov. Ani po zmene strán sa obraz hry nezmenil, hostia naďalej dominovali a pridali ďalšie dva góly. Domáci nemali v tomto stretnutí svoj deň a prehrali až prekvapujúco hladko.

Šurany B – Semerovo 4:0 (3:0), Tinák 2, Mokráš, Chudík. Domáci posilnení hráčmi z áčka nenechali nič na náhodu a už do prestávky rozhodli o svojom víťazstve. Po zmene strán sa zápas už len dohrával. Šurianska rezerva ubrala na tempe, ale aj tak strelila ešte ďalší gól. Hostia po zmene strán veľa nebezpečenstva neznamenali.

Kolta - Rastislavice 1:2 (0:1), 83. Ludas (11 m) – 25. a 75. Vida. Hostia boli od začiatku futbalovejším mužstvom a do polčasu šli zaslúžene do vedenia. Domáci sa síce snažili aj po zmene strán vyrovnať, no hosťujúci Vida ich zmrazil druhým gólom. Kolťania potom až do konca zápasu tlačili, ale stačilo to len na kontaktný gól z pokutového kopu. Víťazstvo hostí je zaslúžené.

Vlkas – Kmeťovo 4:0 (2:0), 35. a 85. L. Slovák, 8. Melišek, 86. T. Slovák. V prvom dejstve bola hra vyrovnaná, domáci však lepšie využívali svoje šance a získali tak náskok. Po zmene strán to už bola jasná záležitosť Vlkasu, ktorý pridal ešte ďalšie dva góly a po zásluhe zvíťazil o triedu. Hostia po zmene strán pôsobili odovzdane a nezmohli sa ani na čestný úspech.

Úľany n. Ž. – V. Kýr 3:0 (1:0), 13. Turan, 78. Malík, 87. Ferus. Hostia pricestovali na stretnutie iba jedenásti, teda bez možnosti striedania, čo im najmä po zmene strán vo veľkej horúčave chýbalo. Bojovali však statočne až do záverečnej minúty a dva góly inkasovali až v závere. Víťazstvo všestranne lepších domácich aj v takomto pomere je úplne zaslúžené.

Zemné – Svodín 2:4 (0:0). 57. Balogh, 59. Rohoška – 67. a 90. Árendás, 73. Repka, 54. Barna (11 m), Góly v tomto zápase začali padať až po zmene strán. Do vedenia šli síce futbalovejší hostia, no domácim sa podarilo po piatich minútach výsledok otočiť. Po ich vedúcom góle však Svodín zapol na vyššie obrátky a využijúc svoje skúsenosti sa postaral o ďalší zvrat v tomto stretnutí. Svoje víťazstvo si hostia potvrdili v záverečnej minúte.

1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  1. Hygge ako životný štýl
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  5. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  6. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  7. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  8. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 634

Nové Zámky boli v minulosti veľmi dôležitým dopravným uzlom. Cestovný ruch potrebuje v súčasnosti nakopnúť.

Prednedávnom z nej vystúpilo Štúrovo a Mužla.

6 h

Koľko Novozámčanov malo trvalý pobyt v meste?

11 h
Náklady na odpad rastú. Priplatia si aj Novozámčania. Od niektorých domov ho však budú odvážať zriedkavejšie.

V roku 2021 zaplatíme za smeti o pätinu viac. OD niektorých domov však budú odvážať odpad zriedkavejšie. V meste pribudnú aj kontajnery na elektroodpad.

20. jan
Stephanie Deszátová v modrom drese FC Union Nové Zámky v zápase Ligy majsteriek.

Futbalistky, ktoré preslávili novozámocký región.