Sobota, 28. január, 2023 | Meniny má Alfonz

Kolta na domácom ihrisku zaskočila favorita z Podhájskej

3. KOLO:

D.Ohaj- Mojzesovo 5:0 (1:0), 54. a 62. Švajda31. Majerčík, 73. Porubský, 83. Palacka. Domáci v prvom dejstve zo svojho tlaku vyťažili iba jediný gól. Prvá štvrťhodinka druhého polčasu bola v znamení tlaku hostí, avšak domáci po rýchlych brejkoch dvakrát skórovali a rozhodli tak prakticky o svojom víťazstve. V pohode hrajúci Dolný Ohaj ešte výsledok do záverečného hvizdu prikrášlil.

SkryťVypnúť reklamu

Šurany B – Salka 1:6 (0:6), Mokráš – Balázs 2, Flekáč 2, Dajcs, Molnár. Jednoznačne lepší hostia po všetkých stránkach nastrieľali už do prestávky poltucet a o zápase bolo rozhodnuté. Po zmene strán hostia už prestriedali, hral len na polovičný plyn, čo domáci využili aspoň na čestný úspech.

Kolta – Podhájska 3:1 (3:0), 7. Jamriška, 15. Kelemen, 20. Ružinský – 80. Janák. Domáci sa proti favoritovi ozaj vytiahli a prakticky mu nedali žiadnu šancu, keď za dvadsať minút bolo prakticky po zápase. Hostia v druhom polčase síce prebrali iniciatívu, ale v pohode hrajúci domáci si už prekvapujúce, ale zaslúžené víťazstvo vziať nenechali.

Vlkas – Semerovo 3:2 (0:1), 52. a 65. Melišek, 47. Habrman – 25. Kršák, 80. vl. (M. Slovák). V prvom dejstve boli hostia lepším mužstvom a po zásluhe vyhrávali. Po zmene strán sa domáci presadili už tradičnou bojovnosťou a výsledok otočili. Semerovo sa snažilo ešte zabojovať aspoň o remízu, ale ich iniciatíva vystačila len na zníženie.

Úľany n.Ž. – Rastislavice 2:1 (2:0), 9. a 30. Ostrožlík – 83. P. Arpáš. Za úmornej horúčavy hrali obe mužstvá od začiatku aktívne a rodili sa aj šance pred oboma bránami. V prvom polčase využili šťastnejší domáci dve, čo sa ukázalo neskôr ako rozhodujúce. Po zmene strán síce hostia zapli na vyššie obrátky, avšak podarilo sa im vsietiť iba kontaktný gól.

Zemné – Kmeťovo 2:1 (1:0), 6. Kamenický, 90. + Sámson – 66. Šulík. Domáci začali veľmi dobre, avšak z množstva šancí dokázali využiť iba jednu. Hostia po zmene strán hrali útočný futbal a po zásluhe vyrovnali. Na domácich sa usmialo šťastie, keď v nadstavenom čase skóroval Sámson, no zápasu by bola svedčala viac remíza.

V. Kýr – Svodín 1:4 (1:1), 2. Szendrei – 47.a 83. Porubszki, 17. Gavroň (11 m), 46. Barna . V dobrom zápase šli síce domáci rýchlo do vedenia, avšak hosťom sa podarilo ešte do prestávky vyrovnať. Svodín rozhodol o svojom víťazstve na začiatku druhého dejstva dvoma zlepenými gólmi. Domáci doplatili aj v tomto zápase na nepremieňanie gólových príležitostí.