Správne tipy 6. kola
Nové Zámky - Nitra jun. 3:0 1
Dubnica B – Palárikovo 1:1 X
Hurbanovo – Neded 0:3 2
Tvrdošovce – Imeľ 2:1 1
Čaka – Bešeňov 2:3 2
Mojzesovo – D. Ohaj 2:3 2
Hurbanovo B – B. Kosihy 1:0 1
Radava – Lipová 2:1 1
Tôň – Radvaň 4:0 1
Nána – Dedinka 0:3 2
PORADIE PO 6. KOLE
36 - Lucia Slováková, Maňa, Matúš Slovák, Vlkas, Tomáš Slovák, Vlkas
35 - Erika Lukáčová, Nové Zámky, Ivan Vašek, Maňa, Tibor Vida, Strekov
34 - Andrej Slovák, Vlkas, Daniel Dobrý, Dvory nad Žitavou, Ján Demo, Bánov, Ján Slovák, Vlkas, Juraj Sádovský, Žitavce, Katarína Slováková, Vlkas, Ľuboš Valachovič, Bánov, Milan Beblavý, Komárno, Peter Nagy, Dvory nad Žitavou, Zuzana Garajová, Komjatice
33 - Branislav Gubo, Bánov, Ján Nagy, Dvory nad Žitavou, Karol Fraštacký, Nové Zámky, Ladislav Lang, Malá Maňa, Ladislav Valkó, Nové Zámky, Peter Kvasnovský, Nové Zámky, Vladimír Magdolen, Podhájska
32 - Árpád Balogh, Kolárovo, Dušan Ďurinka, Kolta, Emanuela Oremusová, Nové Zámky, Ján Ando, Komárno, Ján Bátora, Komárno, Jozef Závodský, Nové Zámky, Kamil Perniš, Marcelová, Ľuboš Brezánsky, Dolný Ohaj, Michal Hianik, Tvrdošovce, Michal Mahor, Kolárovo, Norbert Uzsák, Pribeta, Oľga Broškovičová, Jasová, René Pinke, Nové Zámky, Roman Toman, Bánov, Rudolf Hložek, Nové Zámky, Tichomír Pócs, Pribeta, Viliam Švajda, Bánov
31 - Filip Klučka, Šurany, František Duló, Nové Zámky, Ivan Výbera, Šurany, Jaroslav Letko, Rastislavice, Ladislav Kántor, Strekov, Marek Kmeťo, Komjatice, Marián Kovačič, Pribeta, Patrik Kmeťo, Komjatice, Róbert Herceg, Radava, Štefan Pavlovič, Veľké Lovce, Vladimír Jozaf, Zemné
30 - Alexander Gyuricsek, Štúrovo, Anton Turan, Dolný Ohaj, Blažej Slovák, Vlkas, Boris Polacsek, Nové Zámky, Jozef Križka, Nitriansky Hrádok, Jozef Ruček, Šurany, Július Redecky, Martovce, Juraj Švec, Hul, Ľudovít Buranský, Komjatice, Marián Kapko, Komjatice, Michal Nothart, Svodín, Pavol Viglacký, Komjatice, Roman Ivan, Podhájska, Štefan Tóth, Modrany, Tibor Horváth, Palárikovo, Tibor Kaszner, Strekov, Zoltán Bordács, Gbelce
29 - Attila Uzsák, Pribeta, Dalibor Kubinec, Semerovo, Dana Guzmická, Veľký Kýr, Denis Záhorský, Šurany, Dominik Hlavačka, Nové Zámky, Gregor Kodhaj, Branovo, Ján Vacula, Rastislavice, Juraj Vašek, Šurany, Karol Královič, Palárikovo, Kristián Bartek, Pozba, Ľudovít Banda, Dulovce, Martin Liška, Palárikovo, Michal Halás, Šurany - Nitriansky Hrádok, Ondrej Czékus, Marcelová, Ondrej Mityko, Komárno, Pavol Maglódy, Nesvady, Peter Nevedel, Rúbaň, Roland Kocsis, Andovce, Roman Berta, Mikuláš, Tibor Brelik, Nové Zámky
28 - Alexander Harcsa, Kolárovo, Andrej Klištinec, Nové Zámky, Attila Lucza, Chotín, Boris Blaho, Šurany, Jaroslav Lehocký, Podhájska, Július Zálešák, Palárikovo, Karol Čvirik, Kostolný Sek, Karol Lvonský, Nové Zámky, Ladislav Vaš, Veľký Kýr, Mária Bilicová, Komárno, Martin Chudý, Nové Zámky, Michal Čerhák, Jatov, Miroslav Jančár, Komjatice, Oto Santúr, Komárno, Peter Bernadič, Bánov, Radoslav Kodhaj, Branovo, Tibor Darász, Nesvady, Tibor Ďuráč, Maňa, Tibor Szlama, Kameničná, Zoltán Czikora, Kameničná, Zoltán Ešek, Rúbaň, Zoltán Kálazi, Nové Zámky
27 - František Maňák, Nitriansky Hrádok, Karol Supek, Nové Zámky, Marek Juhás, Mojzesovo, Maroš Slovák, Mojzesovo, Mikuláš Szabó, Komárno, Milan Badinka, Kameničná, Milan Kuchar, Nové Zámky, Peter Perbecký, Nové Zámky, Štefan Hamran, Dulovce, Tomáš Smolárik, Komjatice, Zoltán Szabó, Strekov
26 - Anton Krajčovič, Komjatice, Daniel Urban, Nové Zámky, Gabriel Mester, Dubník, Gejza Kovács, Holiare, Helena Tóthová, Bardoňovo, Igor Pintér, Šurany, Mário Holka, Trávnica, Mikuláš Uzsák, Pribeta, Milan Skladaný, Komjatice, Štefan Pelikán, Rastislavice, Štefan Varagya, Nové Zámky, Tibor Szenczi, Komárno, Vojtech Tóth, Bardoňovo, Zoltán Tóth, Modrany
25 - Alojz Šimek, Nové Zámky, Eva Gelleová, Nové Zámky, Ján Vašek, Šurany, Jaroslav Habart, Štúrovo, Jozef Kürti, Kameničná, Ľubomír Mucha, Bánov, Martin Blanár, Bánov, Štefan Vereš, Veľký Kýr
24 - Dominika Hroncová, Nové Zámky, Eva Meszárosová, Dvory nad Žitavou, Imrich Lóška, Štúrovo, Ľudovít Horváth, Dedina Mládeže, Michal Gašparík, Nové Zámky, Michal Ozgyin, Nové Zámky, Štefan Bugyík, Nové Zámky, Tibor Tóth, Nové Zámky, Vojtech Chudý, Nové Zámky
23 - Igor Vörös, Veľký Kýr, Ján Slobodník, Šurany, Ladislav Kyselica, Bratislava, Štefan Kvasnovský, Nové Zámky
22 - Alena Sovová, Okoličná na Ostrove, Milan Slovák, Šurany, Vladimír Ďurinka, Kolta, Zoltán Vereš, Veľký Kýr
21 - Attila Mocsi, Sokolce, Roman Habrman, Veľké Lovce, Štefan Šimko, Palárikovo, Tomáš Mészáros, Dvory nad Žitavou
20 - Andrej Krnáč, Dulovce, Katarína Verešová, Veľký Kýr, Linda Lakatosová, Dvory nad Žitavou
19 - Marián Karvai, Veľké Lovce, Michal Horník, Nové Zámky
18 - Ladislav Hidvégi, Komárno, Lukáš Slovák, Vlkas, Marek Máčovský, Vlkas, Milan Jobbágy, Štúrovo
+
+Horšie dopadlo vedúce duo, Ivan Vašek chytil 3 body, Juraj Sádovský dokonca iba dva. V čele poradia ich striedajú úspešní Slovákovci. Lucia, Matúš aj Tomáš si pripísali po 5 bodov a na bedni majú jednobodový náskok. Vysoko je už aj (na jeseň bronzová) Erika Lukáčová (5 b.).