Zemné deklasovalo súpera, Kolta vonku tesne.
25.kolo
Bíňa - Bardoňovo 0:3 (0:1), Paksi 2, Husovský. Hostia boli futbalovejší, avšak mali i šťastenu na svojej strane. Pochvalu si zaslúži domáci brankár, ktorý vychytal veľké množstvo šancí a vďaka nemu sa neskončil zápas ešte vyšším rozdielom. Domáci celok mohol korigovať výsledok v 89. minúte ale nariadený pokutový kop nepremenili.
Bruty - Jasová 2:0 (1:0), Janega, Zvoncsár.. Domáci celok preukazoval svoje kvality od úvodnej minúty. Do vedenia sa dostali v 13. minúte, pričom do polčasu zahodili ešte niekoľko sľubných šancí. Hneď po zmene strán domáci celok zvyšoval svoje vedenie. Hostia sa počas stretnutia spoliehali na ojedinelé protiútoky a bránenie.
Kamenica n. Hr.- Obid 5:0 (3:0), Borbély 2, Hazelmajer, Vajzer, Góra
V stretnutí celkov zo strednej časti tabuľky boli domáci od úvodnej minúty veľmi odhodlaný a už v prvom polčase si vytvorili trojgólový náskok. Ani po zmene strán domáci z tempa hry neubrali a pridali ďalšie góly. Hostia si výraznejšiu šancu v stretnutí vytvoriť nedokázali.