Úľany nad Žitavou vyhrali vysoko v Mojzesove a už nie sú posledné.
20.kolo
Černík - Trávnica 3:0 (3:0), Šebík, Kosiba, Lakatoš, Domáci začali zápas aktívne, boli lepší celý prvý polčas v ktorom si vytvorili trojgólové vedenie. V druhom polčase boli zo začiatku hostia lepší ale domáci hru už kontrolovali. Domáci si vypracovali po protiútokoch ďalšie tri-štyri vyložené šance, ktoré ale nedokázali už premeniť.
Mužla – Komoča 2:0 (2:0), Sárközi 2. Domáci sa veľmi chystali na toto stretnutie a prakticky od prvej minúty boli dominantným celkom na ihrisku. V 22. minúte výborne hrajúci Sárközi dvakrát rozvlnil sieť hostí. Hostia si počas celého stretnutia vytvorili len dve pološance.
Mojzesovo - Úľany nad Žitavou 1:5 (1:4), Šimon - Žigrai 3, Ostrožlík, Hrabovský. Domácim patril úvod zápasu pričom sa ujali i vedenia. Potom zahodili domáci niekoľko príležitostí za čo neskôr aj pykali. Po brejkoch hostia rozhodli o víťazstve.