ŠURANY. Plánovanú megafabriku na výrobu elektrobatérií do automobilov začnú v Šuranoch stavať ešte v priebehu aktuálneho roka.
Fabriku postaví firma Gotion InoBat Batteries. Tá vznikla ako spoločný podnik slovenskej firmy InoBat a čínskeho Gotion High-Tech.
Primátor Marcel Filaga na stretnutí s miestnymi podnikateľmi potvrdil, že aktuálne sa čaká na podpis investičnej zmluvy medzi Gotion InoBat Batteries a spoločnosťou MH Invest, ktorá je v portfóliu ministerstva hospodárstva.
Častejšie postihuje ženy. Pred zákernou chorobou môže chrániť aj dostatok bežného vitamínu Čítajte Ďalším krokom má byť memorandum medzi Šuranmi, ministerstvom hospodárstva a MH Invest o sprievodných a vyvolaných investíciách, vrátane potrieb v oblasti cestnej infraštruktúry.
Investor získa od štátu dotácie, Slovensko má kvôli výstavbe fabriky vysporiadať aj pozemky a zabezpečiť stavebnú parcelu a pripojenie k elektrickej sieti.
Stretnutia v Šuranoch sa zúčastnila vyše stovka podnikateľov a živnostníkov.
Fico a Orbán sú skutočným vzorom, hlásila riaditeľka školy. Vláda ju spravila šéfkou služobného úradu Čítajte
Alibaba a jeho zbojníci žijú svoju rozprávku. Temný pán Fico sa vrátil, o tom niet pochýb Čítajte
Šetria netradične. Je to oslabenie demokracie v meste. Opozícia hlási, že ide o snahu ovládnuť smerovanie mesta Čítajte










