Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Mužstvám z regiónu iba bod

Kalná rabovala v Nových Zámkoch.

Zo zápasu Nové Zámky - Kalná 0:2Zo zápasu Nové Zámky - Kalná 0:2 (Zdroj: Roman Guliš)

III. LIGA - západ

2.kolo

FC Nitra B – Marcelová 4:2 (3:1)
Domáci posilnení o viacerých hráčov A – mužstva začali dobre a gólmi Hovhannysiana viedli v 24. minúte 2:0. V týchto góloch však má prsty aj hosťujúca defenzíva, ktorá ich ponúkla domácemu hráčovi ako na podnose. Ešte pred koncom prvej polhodiny Szénási znížil na rozdiel jediného gólu a hostia mali aj príležitosti na vyrovnanie, ale zostalo iba pri nich. Naopak to boli Nitrania, ktorí ďalšiu svoju príležitosť využili a poistili si polčasové vedenie.
V druhom polčase sa hra viac vyrovnala, v úvode domáci dvakrát nastrelili konštrukciu súperovej brány. Marcelová strelila Maliarenkom opäť kontaktný a bojoval o zisk aspoň bodu. Šance hostí však zostali nevyužité a tak zahrmelo opäť na druhej strane. Nitrania využili zaváhanie súpera v strede poľa a ich gólovú akciu zakončil Radványi – 4:2. Hostia sa nevzdávali, v ďalšej fáze zápasu zatlačili domácich pred ich bránu, ale tí si už víťazstvo nenechali vziať.
 Góly: 13. a 24. Hovhannysian, 39. Franko, 64. Radványi – 29. Szénási, 54. Maliarenko.
R Vaňo, 120 divákov.
FC B: Búš – Kóša, Čapkovič (69. Cehula), Fabiš (85. Mori), Magda, Vaško (60. Strakoš), Radványi, Guláš, Franko, Danek, Hovhannysian (60. Tancík).
MARCELOVÁ: A. Kosťukevič – Lovász, Luzin, Begáň (74. Németh), Kiss (46. Gál), Zsidek (80. Gažo), Maliarenko, Szénási, Višič (69. Beke), Taibl, Mészáros (64. Meňuš).

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C77PP na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M77PP na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.