Víťazná prestrelka pre hostí z Černíka.

Ilustračné fotoIlustračné foto(Zdroj: NIKY IVANICS)

VI. LIGA ObFZ NOVÉ ZÁMKY

15.kolo

Podhájska - Vlkas 2:2 (1:1), Bagala, Sládeček – Supek 2. Hostia dali gól hneď z prvej šance a následne sa už len bránili,z čoho dokázali domáci vyprodukovať len jeden gól Bagalaú. Po zmene strán hostia znova strelili gól z protiútoku po ktorom sa znova zameriavali na obranu. Domáci následne zahodili tri čisté gólové šance. Skórovať sa domácim podarilo až na konci stretnutia v 90. minúte, kedy po nádhernom priamom kope skóroval Sládeček.

Komoča- Pozba 1:1 (1:1), Szabó -Fogad. Do vedenia sa dostal domáci celok po peknom góle Szabóa z priameho kopu, avšak o niekoľko minút Fogad vyrovnal taktiež po pekne kopnutom priamom kope. V druhom polčase mali hru jednoznačne na svojich kopačkách ale s výsledkom už nedokázali nič urobiť. V celku to bol nezvózny zápas s množstvom žltých kariet a s červenou kartou na oboch stranách.

Trávnica - Úľany n/Ž. 2:3 (1:1), Šucha 2 - Supek, Mar. Ostrožlík, Mat. Ostrožlík. V úvodnom dejstve sa hralo vyrovnane. Do vedenia sa dostali hostia už v 4. minúte stretnutia, kedy vedúci gól strelil Martin Ostrožlík. Po tomto góle prebrali iniciatívu domáci a do konca prvého polčasu Šuchom vyrovnali. Po zmene strán to bola znova hostia, ktorý skórovali. Následne vsadili domáci všetky sily do hry a Šuchom znova vyrovnali,avšak gól mohol pridať i Holík,ktorý ale pokutový kp nepremenil. V závere stretnutia platilo pravidlo nedáš dostaneš čo sa vypomstilo domácim, nakoľko v 89. minúte skóroval Matej Ostrožlík, a tak si z Trávnice odvážajú tri cenné body.

Semerovo - Štúrovo „B“ 5:4 (4:2) , Trnka 2, Hatala, Gubrica, Sebestyéni - Balog 2,Ďuráč, Vavrík. Hostia úvod stretnutia zaspali, čo využili domáci na strelenie štyroch gólov. Následne sa hostia z tohto výsledku otriasť a do konca prvého polčasu strelili dva góly. Po zmene strán hneď v 50. minúte skórovali domáci. Následne pridali hostia ešte dva góly, ale domáci mali do konca stretnutia hru už pod kontrolou.

Mojzesovo – Tvrdošovce 2:1 (1:1), Levák, M. Slovák – Krupánszki. Domáci síce bez niekoľkých opôr sa na zápas dobre pripravili a boli favoritovi viac než vyrovnaným celkom. Mojzesovo si v prvom polčase vytvorilo tri dobré príležitosti, z ktorých jednu dokázalo aj využiť. Zásluhou Krupánszkeho sa však šlo do kabín za nerozhodného stavu. Nesmierna bojovnosť domácich po prestávke slávila úspech, keď ich víťazný gól dal v 52. minúte Levák

D. Ohaj- Michal n. Ž. 2:2 (0:2) Hatala, Nagy-Jurkáček, Hraška

Úvodné dejstvo patrilo hosťujúcemu celku, ktorý si v priebehu piatich minút vytvorili dvojgólové vedenie.Po tomto góle sa snažili z výsledku domáci otriasť, čo sa im podarilo až v závere druhého dejstva, kedy najprv skórovali v 77.minúte a vyrovnávajúci gól sa im podarilo streliť až v 85. minúte zápasu.

Mužla- Šurany 4:0(3:0) Da. Papuk, Horňan, De. Papuk, Denysov

Domáci vstúpili do stretnutia s vysokou aktivitou a s veľkým odhodlaním a to konca prvého dejstva sa im podarilo vytvoriť si trojgólové vedenie. Po zmene strán sa ich aktivita neznížili svoje šance však premeniť nedokázali. V 57. minúte zvyšoval Horňan z pokutového kopu. Domáci mohli streliť aj svoj piaty gól, druhú nariadenú penaltu ale Denysov nepremenil.

Čechy- Černík 3:4 (2:1) Zálešák, Dózsa, Kolarovič- Mach, Šulík, Kazán, vlastný

Už z prvého útoku sa dokázali dostať hostia do vedenia Kazánom, do konca prvého polčasu však dokázali domáci skóre otočiť po dvoch premenených penaltách. Po zmene strán sa podarilo po trme-vrme v šestnástke a následne po vlastnom góle domácich hosťom vyrovnať. Od toho momentu boli hostia aktívnejší a v 75. minúte ich posielal do vedenia Šulík. V 86. minúte znova vyrovnali domáci po góle Kolaroviča. Keď to už vyzeralo tak že skóre zápasu bude nerozhodné prišiel pekný gól skúseného Macha, ktorý tak spečatil víťazstvo hostí.

8. Dotácie stlačili cenu ekologických Volkswagenov na minimum
  9. Aké vianočné darčeky nakúpiť a zaplatiť len za dva z troch?

Z celoslovenského šampionátu pre AC jedno striebro

Vo vytrvalostnom behu obsadené všetky kategórie.

Ilustračné foto

Prví dvaja s odstupom

Lídrovi zo Šiah dýcha na krk druhý Bešeňov.

Záber zo stretnutia 14.kola Podlužany - Šahy 0:2
ROZHOVOR

Borbély: Neuvažujem o predaji. Verím, že to vyjde

V horizonte jedného roka vykompenzovať straty, ktoré spôsobilo predchádzajúce vedenie. To chce Ladislav Borbély, dočasný výkonný riaditeľ hotela Korzo.

Ladislav Borbély, nový výkonný riaditeľ hotela Korzo.