Ilustračné fotoIlustračné foto(Zdroj: archív)

VI. LIGA

Kameničná rabovala

27. kolo
Vrbová n/V./Kava – Búč 1:4 (1:2), 17. Czukár – 29., 79. Bódis, 31. Csintalan, 88. Kétyi. Domáci sa ako prvý ujali vedenia, ktoré však dlho netrvalo a hostia v kráom čase vyrovnali a vzápätí aj otočili zápas, tesné vedenie si ustrážili až do prestávky. V druhom polčase sa domáci snažili vyrovnať, hostia však dobre bránili a v závere zápasu si dvoma gólmy poistili vedenie a následné víťazstvo v zápase.

Dedina Mládeže – Bajč 2:0 (2:0), 22. Lengyel, 28. Dobi. Hostia nastúpili značne oslabený do zápasu no i napriek tomu hrali vyrovnane do vedenia sa však dostali domáci, neskôr pridali aj druhý presný zásah a viedli po prvom polčase dvojgólovým rozdielom. V druhom polčase sa hostia snažili znížiť no nedarilo sa im, hostia svoje vedenie ubránili a mohli sa tak radovať z víťazstva.

Radvaň n/D./Marcelová B – Moča 6:0 (2:0), 27., 41. Varga, 49. Balogh (11 m), 58. Kósa, 64. Gál, 89. Paradi. Úvod zápasu bol vyrovnaný, šance na oboch stranách no viac šťastia v koncovke mali domáci, ktorí sa ujali vedenia následne sa ich aktivita zvýšila a v závere polčasu pridali aj druhý gól. Druhý polčas mali viac z hry domáci, ktorý po premenenej penalte viedli už 3:0 a toto vedenie postupne zvyšovali až napokon svojmu súperovi nastrieľali pol tucet gól a zápas zaslúžene vyhrali.

Zem. Olča – Dulovce 1:0 (0:0), 51. M. Hipp. V prvom polčase sa šance striedali na oboch stranách, obe mužstvá hrali aktívne ako v útoku tak aj v obrane avšak prvý polčas gól nepriniesol. V úvode druhého polčasu sa domáci ujali vedenia, hostia sa tlačili, snažili sa vyrovnať no bránková konštrukcia boli proti, domácim sa podarilo udržať tesné vedenie a zápas zaslúžene doviedli až do víťazného konca.

Bát. Kosihy – Kameničná 1:3 (1:2), Barton – 13. Trajcsik, 23. Szénasi, 90. Molnár. Domáci sa hneď v úvode po premenenej penalte ujali vedenia no za krátky čas to boli hostia, ktorí rovnako z penalty vyrovnali, domáci tlačili no nedarilo sa im hostia otočili zápas a po prvom polčase viedli najtesnejším rozdielom. V druhom polčase domáci zatlačili hostí na ich polovicu mali šesť či sedem vynaložených šancí no nedokázali ich premeniť snažili sa o vyrovnanie až do samého konca no v závere hostia z proti útoku gólom spečatili svoje víťazstvo.

Nová Stráž – Zlatná n/O. 1:2 (0:1), 69. Csatlos – 26. S. Olajos, 53. Lelkes. Hostia boli od úvodu lepším celkom vypracovali si množstvo šancí, podarilo sa im ujať vedenia, domácim sa nepodarilo do prestávky vyrovnať. V druhom polčase boli hostia naďalej aktívnejší v úvode polčasu zvýšili svoje vedenie, domáci sa však nevzdávali, znížili stav na rozdiel jediného gólu no dobre hrajúci hostia si vedenie ustrážili a zápas zaslúžene vyhrali.

Číčov – Šrobárová 1:4 (1:2), 40. Bodok – 14. A. Babiš, 42. Tóth, 76. Sz. Kosztolányi, 90. Geč. Hostia začali aktívnejšie ujali sa hneď vedenia, domáci sa snažili vyrovnať to sa im však nedarilo až napokon v závere polčasu vyrovnali no netrvalo dlho a hostia sa znova ujali vedenia gólom do šatne. Domáci sa v úvode druhého polčasu snažili vyrovnať no dobre hrajúc hostia im to nedovolili, dobre bránili a boli aj aktívnejší v hre dopredu, záver zápasu hostia kondične lepšie zvládli a dvoma gólmi potvrdili svoje víťazstvo.

Iža – Patince 1:0 (1:0), 30. Smolka. Domáci podali slabší výkon, hostia boli oveľa aktívnejší no nedokázali svoju snahu pretaviť do gólu, vedenia sa napokon ujali domáci a do druhého polčasu tak šli s najtesnejším náskokom. V druhom polčase hostia naďalej tlačili podarilo sa im takmer vyrovnať avšak gól padol z postavenia mimo hru a tak sa radosť hostí nekonala no i napriek tesnej prehre by si určite za výkon bod zaslúžili.

2. Aj verejnosť si vyberá svojho Učiteľ Slovenska
  3. Púštne kráľovstvo: Prečo by ste mali navštíviť Jordánsko?
  4. Známe i menej známe tváre nechcú inú zdravotnú poisťovňu
  5. Bývate často chorý? Odmerajte si vlhkosť vzduchu
  6. Revolučný Volkswagen ID.3 naživo z Frankfurtu!
  7. Nepremeškajte túto šancu. Jedinečná konferencia sa blíži
  8. Vyberte si dovolenku na Silvestra už teraz
  9. Afrika, Ázia a Karibik: Exotické plavby s letenkou a sprievodcom
  10. Kupujete si SUV do mesta? Oplatí sa benzín, diesel alebo hybrid?
  2. Nový Focus ST - exkluzívne vo Ford POP Up Store
  3. Aj verejnosť si vyberá svojho Učiteľ Slovenska
  4. Púštne kráľovstvo: Prečo by ste mali navštíviť Jordánsko?
  5. Špičkový slovenský pretekár Maťo Homola je ambasádorom OMV
  6. Špičkový slovenský pretekár Maťo Homola je ambasádorom OMV
  7. Známe i menej známe tváre nechcú inú zdravotnú poisťovňu
  8. Bývate často chorý? Odmerajte si vlhkosť vzduchu
  9. Ochrana klímy spojí slovenské mestá a obce
  10. Revolučný Volkswagen ID.3 naživo z Frankfurtu!

Nápady učiteľov ako využiť digitálne technológie vo vyučovaní majú zelenú

Technológie si dnes už bezpochyby našli svoje miesto v triedach základných a stredných škôl a všetko nasvedčuje tomu, že trend v oblasti digitálneho vzdelávania bude pokračovať aj naďalej.