Ilustračné fotoIlustračné foto (Zdroj: archív)

FUTBAL

VI. LIGA
3.kolo

V znamení remíz a tesných výsledkov

Bajč – Dulovce 1:1 (0:0), 59. Ľ. Nagy ml., 45. vl. (Szabó). Vyrovnaný zápas hraný v nervóznejšom duchu poznačený nešportový správaním domáceho a hosťujúceho hráča, ktorý po vzájomnej potýčke boli hneď potrestaný červenou kartou a poslaný predčasne dole z ihriska, ani jednému z mužstiev sa v prvom polčase nepodarilo ujať vedenia. Druhý polčas sa hostia vďaka domácim ujali vedenia čo však netrvalo dlho a domácim sa podarilo vyrovnať, následne domáci zvýšili svoj tlak snažili sa ujať vedenia no nedarilo sa im a napokon sa zápas skončil zaslúženou remízou.

SkryťVypnúť reklamu

Zlatná n/O. – Búč 2:2 (0:1), Lelkes, Olajos – Mánya, Kétyi. Hodový zápas, domáci od úvodu tlačili na svojho súpera no nedarilo sa im, vedenia sa ujali hostia po vydarenom protiútoku, domáci sa snažili do prestávky vyrovnať no nedarilo sa im. Druhý polčas to boli opäť domáci, ktorý mali viac z hry, tlačili, útočili no chýbalo im šťastie v koncovke, hostia zvýšili svoje vedenie, no domáci sa nevzdávali podarilo sa im najskôr gólom znížiť neskôr v samom závere aj vyrovnať čím zabezpečili aspoň bod za remízu v zápase.

Šrobárová – Kameničná 2:1 (0:1), 49. Géč, 62. Kosztolányi – 21. Budai. Domáci boli od úvodu lepším celkom, mali množstvo šancí, ktoré však nevyužili, hostia sa ujali prakticky po prvej strele vedenia na čo domáci v prvom polčase nedokázali odpovedať. V druhom polčase najskôr domáci vyrovnali no vzápätí aj otočili zápas na svoju stranu, hostí už do ničoho nepustili a zápas úspešne doviedli až do víťazného konca.

Patince – Zem. Oľča 0:3 (0:1), 53., 73. Czizmadia, 27. Horváth. Hostia boli od úvodu lepším celkom, hrali útočnejšie, podarilo sa im ujať vedenia, ktoré chceli do prestávky navýšiť no nedarilo sa im. V druhom polčase hostia pokračovali vo svojom tempe, pridali ďalšie dva góly po ktorých viedli rozdielom triedy, domácim sa nepodarilo streliť kontaktný gól, hostia sa ubránili a zápas zaslúžene vyhrali.

Moča – Bát. Kosihy 1:1 (0:0), 60. Varró – 89. Sátek. Vyrovnaný prvý polčas, domáci útočili množstvo šancí nevyužili, hostia sa dobre bránili, domáci mali viac z hry no na gól im to nestačilo. Po bezgólovom prvom polčase sa domácim v druhom zadarilo, ujali sa vedenia, ktoré mohli ešte zvýšiť no chýbalo im šťastie v koncovke ale posledné slovo mali v zápase hostia, ktorý aj vďaka rozhodcovi v poslednej minúte vyrovnali a získali tak aspoň cenný za remízu.

Radvaň / Marcelová B – Vrbová n/V. / Kava 2:1 (2:1), 7., 45. Juhász – 37. Bučai. Domáci mali od úvodu jasnú prevahu, množstvo šancí ostalo nevyužitých no i napriek tomu sa ujali vedenia na ktoré hostia dokázali odúpovedať no boli to domáci kto dal bodku za prvým polčasom v podobe gólu vďaka ktorému sa znova ujali vedenia. V druhom polčase domáci pokračovali vo svojej hre, snažili sa zvýšiť vedenie no nevyužili množstvo šancí no i napriek tomu sa im vedenie podarilo udržať a zápas doviedli až do víťazného konca.

Iža – Dedina Mládeže 5:0 (1:0), 16., 82. Konc, 56. Simon, 75. Procházka (11 m), 87. Šušík. Súper sa od úvodu držal tempa domácich, ktorý sa ujali vedenia, ktoré mohli ešte zvýšiť no nepremenili svoje šance, hostí držal v hre dobre chytajúci brankár a aj vďaka nemu viedli domáci len najtesnejším rozdielom. V druhom polčase hostia naďalej odolávali aj keď domáci postupne zvyšovali svoje vedenie, ktoré mohlo byť aj vyššie, no domáci množstvo šancí nevyužili a hosťom zachytal brankár no i napriek tomu sa domáci radovali zo zaslúženého víťazstva.

Číčov – Nová Stráž 1:1 (0:1), 57. Polgár – 3. Rédler. Vyrovnaný zápas, hostia sa hneď v úvode ujali vedenia, domáci sa snažili o vyrovnanie no nedarilo sa im a tak po prvom polčase viedli hostia. Druhý polčas lepšie vychádzal domácim, ktorí sa vyrovnávajúcim gólom dostali do zápasu, zvýšili tempo svojej hry snažili sa ísť do vedenia, to sa im však nepodarilo a tak sa museli uspokojiť aj s remízou vďaka ktorej si pripisujú svoje prvé body do tabuľky.