Skončili sa súťaže ObFZ Nové Zámky

Majstrami sú Veľký Kýr, Šurany juniori a Podhájska

Víťaz VI. ligy ObFZ Nové Z8mky FC Veľký KýrVíťaz VI. ligy ObFZ Nové Z8mky FC Veľký Kýr (Zdroj: FC V. KÝR)

VI. MEVA LIGA

30.kolo

Veľký Kýr nenechal nič na náhodu.

Svodín – Lipová 3:0 (0:0), Nothart 3.
V prvom polčase sa hralo vyrovnane,ani jeden z celkov sa nedokázal strelecky presadiť. V druhom dejstve pridali domáci na aktivite.Nothart sa presadil trikrát, z čoho raz z pokutového kopu a tým domáci zaslúžene vyhrali.

Michal n./Ž. - Veľký Kýr 1:10 (1:7), Oškerský – Kökényesi 2, Šebík 2, Száraz 2, D. Bátora, B.Bátora, Szöke, Malý.
Od začiatku stretnutia mali jednoznačnú prevahu.Hostia sa ujali vedenia už v druhej minúte. Následne dokázali hostia vyrovnať.Po tomto góle pridali hostia na aktivite a od toho momentu jednoznačne dominovali a strelielali gól za gólom.

SkryťVypnúť reklamu

Úľany n. Ž. – Zemné 1:2 (1:1), Macek - L.Pristač, Sebestyeni
V prvom dejstve sa hralo vyrovnane. Vedenia sa ujali hostia v 13.minúte. Domáci vyrovnali po akcii v 40. minúte. V druhom dejstve mali jednoznačnú prevahu hostia čo využili na strelenie gólu , čo pre nich znamenalo víťazstvo.

Semerovo – Dolný Ohaj 4:3 ( 3:2), Agh 2, Gubrica,Tomaštík-Solár, Rada, Ferus
Vedenia sa ujali hostia už v druhej minúte stretnutia.O dve minúty bolo skóre otočené, domáci strelili v priebehu dvoch minút dva góly.V desiatej minúte bolo vyrovnané, kedy sa presadil hosťujúci Rada.Do konca polčasu dokázali domáci zvýšiť peknou strelou po priamom kope. Po zmene strán sa presadili i hostia z priameho kopu- 3:3. Víťazní gól strelil Tomaštík v 86. minúte, čím si domáci pripisujú tri body.

Mužla - Vlkas 7:2 (5:0), Golán 2, Pázmandi, Pathó, Müller, Déri,Nagy-Poláček, Slovák
Hostia nastúpili do zápasu len s jedenástimi hráčmi, čo využili domáci, ktorý už v prvom polčase rozhodli o víťazovi stretnutia. V prvom polčase sa presadili až päťkrát. V druhom dejstve ich aktivita neustúpla a pridali ďalšie dva góly. Hostia sa zmohli len na zníženie skóre.

Komjatice - Mojzesovo 6:0 (4:0), M. Krehák 2, Garay, Marenčák, P. Krehák – vl.( Halás)
Zápas sa odohrával vo vysokom tempe. Hostia ukázali že majú dobrú ofenzívnu kvalitu , avšak po 10-15 minútach prebrali iniciatívu domáci a do polčasu rozhodli o víťazovi. Po zmene strán sa len zápas dohrával, i keď tempo hry diktovali i naďalej domáci.

Trávnica – Černík 5:0 (1:0), Szabó 2, Šimon, Lontoš, Smreček
Do zápasu vstúpili hostia aktívne, domáci sa im snažili vyrovnať.Prvý polčas sa niesol v obojstranne útočnej hre. Do vedenia sa dostali domáci po štandardke.
V druhom dejstve hostia z tempa ubrali a bol v jasnej réžii domácich. Striedaly sa šance za šancou a gól za gólom, čím domáci jednoznačne vyhrali.

Bánov – Hul 5:1 (0:0), Porubský 3,Paška, Varga – -Cvik
Domáci dominovali od úvodu stretnutia. V množstva šancí sa im podarilo skórovať až v druhom polčase a to až päťkrát čím si zaklincovali jasné víťazstvo.

Zostava kola: Ruman (Mužla) – T. Pristač (Zemné), Kökényesi (V.Kýr), Nothart (Svodín) , Agh (Semerovo), Golán (Mužla), Poláček (Vlkas), Krehák (Komjatice), Hoppan (Mojzesovo), Šimon (Trávnica), Porubský (Bánov).

14. Dolný Ohaj 30 8 4 18 57:79 28 (-17)
15. Michal n. Ž 30 8 4 18 45:95 28 (-17)
16. Hul 30 0 0 30 7:164 0 (-45)
⋌(KN)

VII. MEVA LIGA

Z postupu sa teší rezerva Šurian

26.kolo

Komoča – Kolta 5:0 (1:0), Szmicsek 2, Zachar 2,Szöke. Od úvodu stretnutia boli aktívnejším celkom domáci, ktorí si postupne vytvárali šance. V prvom polčase sa im podarilo streliť gól až tesne pred koncom polčasu. Po zmene strán však začal gólostroj a zaslúžené vysoké víťazstvo Komoče.

Maňa – Strekov 1:4 (0:3), Klobučník – Danczi 2, Ivanič, Téglás. Od prvého momentu mali územnú prevahu hostia, ktorým sa podarilo v prvom polčase skórovať až trikrát.Po zmene strán pridali hostia aj svoj štvrtý gól.Hostia dokázali o niekoľko minút znížiť, avšak do konca zápasu sa už skóre nemenilo.

Jasová - Bruty 4:2 (2:1), Kršák 2, Kečkéš, Užák – Czilling, Zámola. Domáci si vypracovali v priebehu niekoľkých minút dvojgólový náskok, avšak za niekoľko minút znížili.V druhom dejstve hostia zvýšili dvoma gólmi Kršáka.V závere stretnutia skorigovali hostia na konečných 4:2.

Štúrovo „B“ – Nána 1:4 (1:1), Müller – Dávid 3,Farkaš. V prvom dejstve sa hralo vyrovnane. v 25. minúte sa ujali vedenia hostia, avšak o päť minút na to peknou strelou domáci vyrovnali.V druhom polčase zvýšili svoju aktivitu hostia , pridali tri góly a zaslúžene vyhrali.

Čechy - Tvrdošovce „B“ 0:2 (0:1), Orban, Kačerjak. V stretnutí mali zo začiatku prevahu domáci, avšak iniciatívu postupne preberali hostia. Ujať sa vedenia sa podarilo hosťom až tesne pred odchodom do kabín.
Po zmene strán aktivita hostí stúpla a podarilo sa im pridať aj ďalší gól čím jednoznačne vyhrali. Domáci sa počas celého stretnutia spoliehali na rýchle protiútoky.

Šurany „B“ - Rastislavice 4:0 (1:0), Halás 2, Timoránsky, Homola. Hostia vstúpili do stretnutia s oklieštenou zostavou, kedy nastúpili s jedenástimi hráčmi.
Toto oslabenia hostí využívali domáci a od prvej minúty na ihrisku dominovali. Počas celého stretnutia sa im podarilo vytvoriť si množstvo šancí, z čoho sa im podarilo presadiť sa „len „ štyrikrát.

Gbelce - Radava 9:0 (5:0), Dolák 4, Ivanics 4, Barus. Od úvodu stretnutia dominovali domáci,ktorý hrali počas celého zápasu na polovici súpera.
Rozvlniť sieť hostí sa im podarilo až deväťkrát, kedy sa štyrikrát presadil i Dolák i Ivanics, ktorý počas celého stretnutia vynikali.

1. Šurany jun. 26 18 1 7 72:39 55 (+16)
2. Tvrdošovce B 26 17 1 8 79:36 52 (+13)
3. Gbelce 26 15 2 9 69:51 47 (+8)
4. Maňa 26 15 1 10 62:61 46 (+7)
5. Komoča 26 14 2 10 66:43 44 (+5)
6. Kolta 26 14 1 11 51:44 43 (+4)
7. Štúrovo B 26 13 4 9 48:45 43 (+4)
8. Rastislavice 26 13 3 10 60:46 42 (+3)

Dubník – Kamenín 5:1 (3:0), Jakab 2, Macek, Pálinkáš, Mlatec – Tóth
Palárikovo – N. Vieska 7:1 (1:0), Ďuriš 3 (1 z p.k.), Naď, Jančiga, Olvecký – Janega
Obid – Kamenica n/Hr. 1:5 (1:1), Štúgel – Góra, D. ŠRajer, J. Šrajer, Bongya, Molnár
Kam. Most – Andovce 14:1 (4:0), Árendás 6, Debnárik 3, Buda, Pongrác, Škvarenina, Balogh, Kotra – Döme
Pozba – Belá 7:1 (4:0), Rób. Kováč 5, Husovský, Tóth – Danislav
1. Podhájska 26 26 0 0 207:16 78 (+39)
2. Pozba 26 23 0 3 143:21 69 (+30)
3. Kam. Most 26 18 1 7 111:53 55 (+16)
4. Palárikovo 26 17 0 9 82:45 51 (+12)
5. Bardoňovo 26 14 3 9 62:24 45 (+6)
6. Dubník 26 13 1 12 71:66 40 (+1)
7. Kamenica 26 12 2 12 54:47 38 (-1)