Marcelová po víťazstve domácom víťazstve 9:0 majstrom

Ilustračné fotoIlustračné foto (Zdroj: archív)

V. LIGA - VÝCHOD

30.kolo

FC Okoličná na Ostrove – ŠK Nesvady 4:2 (2:0) . Domáci sa dostali do vedenia hneď v úvode gólom Hrabovského. V 30. minúte dokázal Hrabovský na tento gól nadviazať a zvýšil na 2:0. Podobný obraz hry videli diváci aj po zmene strán, keď domáci opäť zvýšili o dva góly. Hostia sa strelecky prebrali až v závere zápasu, vážnejšie ohroziť súpera už však nedokázali.
Góly: 13. a 30. M. Hrabovský, 48. P. Hencz, 57. M. Mészáros – 59. Z. Cingel, 89. G. Hengerics, R: Marek Rajtar, 200 divákov, ŽK: 37. Dávid Csontos, 60. Ondrej Filko, 38. Andrej Csinger, 49. Zoltán Cingel, 87. Gabriel Hengerics
DOMÁCI: K. Fél – I. Meleg, Z. Halász, Ondrej Filko, M. Mészáros, A. Csinger, Š. Uzola, P. Hencz (67. R. Nyilas), G. Rigó, Matej Filko, M. Hrabovský
HOSTIA: A. Bazsó – D. Csontos, M. Czabány, M. Švantner, A. Molnár, M. Benča (84. A. Hrúz), Z. Cingel, D. Seres (90. F. Kačic), M. Varga (81. M. Valkovský), G. Hengerics, Z. Magyar

SkryťVypnúť reklamu

FK Marcelová A – MŠK Želiezovce 9:0 (5:0) . Domáci nastúpili do zápasu s postupovými ambíciami. Zlomovým bodom v zápase bolo skoré vedenie domácich, ktoré do polčasu dokázali zvýšiť až na 5:0. V druhom polčase hostia pôsobili odovzdaným dojmom a v ich sieti lopta skončila ešte štyrikrát. Marcelovčania tak postupujú do 4. ligy a začínajú si budovať nové mužstvo. Gratulujeme a prajeme veľa úspechov!
Góly: 7., 23. a 36. A. Sánta, 14., 17. a 71. A. Kuruc, 49. a 54. Vladimir Kosťukevič, 76. P. Németh, R: Jozef Piaček, 300 divákov
DOMÁCI: Andrej Kosťukevič (54. L. Jurčina) – D. Horján (66. R. Viderman), P. Németh, O. Hegedüs (72. J. Kelko), Vladimir Kosťukevič (58. R. Vörös), N. Hausleitner, E. Wilson Speck, A. Kuruc, J. Dikácz, C. Szórád, A. Sánta (57. V. Varga)
HOSTIA: N. Barecz – D. Páchnik, R. Szokol, J. Trávnik, S. Rotík, T. Čík, M. Černák, G. Dulai, F. Vašíček, D. Burin, D. Palovčík

TJ Družstevník Bešeňov – ŠK Kmeťovo 4:1 (1:1) . Domáci sa do vedenia dostali pomerne skoro, keď v 11. minúte otvoril skóre Benkó. Do polčasu však hostia na tento gól ešte dokázali odpovedať a do šatní sa išlo za nerozhodného stavu. V úvode druhého polčasu sa predčasne pod sprchy porúčal Mráz za úmyselné hranie rukou Toto bolo zlomovým bodom v zápase. Početnú výhodu domáci využili, do siete súpera pridali ďalšie tri góly a upevnili si konečné tretie miesto v tabuľke.
Góly: 11. T. Benkó, 76. a 82. R. Vadkerti, 85. Tamás Varga – 35. Ján Švec, R: Peter Slovák, 150 divákov, ČK: 57. Tomáš Mráz
DOMÁCI: M. Bernátek – M. Krpelán, R. Hruška (75. Tamás Varga), Ján Varga, R. Miškovič, D. Brezík (76. B. Deszát), P. Valachovič, R. Vadkerti (82. K. Recska), D. Kovács (66. D. Balogh), P. Krajanec, T. Benkó (70. N. Eliás)
HOSTIA: T. Mráz – Ján Sádovský, Ján Švec, Peter Švec (58. M. Zúbora), Tomáš Sádovský, Jozef Švec, Marek Jurkáček, J. Bobák, Mário Mjuller, P. Varga, F. Petráni
MŠK Hurbanovo – FK Slovan Šahy 1:1 (0:1). V Hurbanove sa stretli dvaja vyrovnaní súperi, do vedenia však išli ako prví hostia. Na Miskov gól domáci nedokázali odpovedať počas celého prvého polčasu aj napriek viacerým dobrým príležitostiam. Po zmene strán domáci zvýšili bojovnosť a dokázali vyrovnať. V zápase však už prítomní diváci viac gólov nevideli a obaja súperi sa rozišli zmierlivo.
Góly: 67. N. Mokráš – 8. M. Misko, R: Michal Ďurčo, 350 divákov, ŽK: 58. Ladislav Bolyo, 81. Bence Pál, 62. Roderik Szántó, 21. Peter Kádek, 49. Sándor Kapa, 40. Dávid Hegedüš, 69. Tomáš Zajac
DOMÁCI: M. Juhás – S. Jóba, Z. Pastorek, M. Kling, R. Szántó, P. Kádek, N. Mokráš, D. Hegedüš (46. M. Tužinčin), Š. Gelle, A. Porubszky (70. M. Karvai), T. Zajac (84. D. Budai)
HOSTIA: Ľudovít Belák – L. Bolyo, M. Misko, B. Pál, B. Križan, A. Hamdaoui, S. Kapa, Z. Baráti, Z. Gyepes, P. Tran Anh, B. Kováč (72. Kristián Belák)

FK Chotín – ŠK Sokol Starý Tekov 5:0 (0:0). Po neatraktívnom prvom polčase sa jeho priebehu ujali domáci. Na Ferencziho gól zakrátko nadviazal Lesko a neskôr z pokutového kopu aj Nagy. V závere zápasu dvoma gólmi domáci uzavreli zápas a zaslúžene zvíťazili.
Góly: 61. J. Ferenczi, 69. B. Lesko, 79. J. Nagy (z 11m), 85. T. Kovács, 90. Dominik Tóth, R: Peter Bányi, 100 divákov, ŽK: 76. Jozef Nagy, 81. Miroslav Žilka
DOMÁCI: G. Fekete – T. Kovács (89. Ádám Tóth), J. Nagy, M. Banda, N. Czibor, B. Lesko (85. Z. Lucza), Dominik Tóth, R. Blaho (46. Z. Novota), J. Ferenczi, N. Šipoš (80. R. Sátek), A. Pásztor
HOSTIA: Michal Kúdela – Lukas Kúdela, M. Žilka, V. Rakica, P. Seneši, D. Falat, Luboš Kúdela, Dávid Kúdela, M. Iskra, M. Halabuk, T. Trenčiansky

FK Slovan Levice – ŠK Tvrdošovce 4:0 (3:0). Domáci sa do vedenia dostali hneď v úvode zápasu gólom Ferencza. Na tento gól dokázal nadviazať v 34. minúte Švec a výborný prvý polčas domácich uzavrel opäť Švec svojim druhým gólom. Po zmene strán sa zápas dohrával v mierne poľavenom tempe. V závere zápasu stanovil konečný výsledok Janúrik na 4:0 a domáci si vybojovali zaslúžené víťazstvo.
Góly: 15. L. Ferencz, 34. a 42. G. Švec, 83. M. Janúrik, R: Matúš Mokrý, 200 divákov, ŽK: 36. Patrik Ostrožlík, 79. Viktor Ladics
DOMÁCI: E. Bielik – J. Gonda, A. Suljič (78. G. Gyurcsek), L. Ferencz (55. F. Králik), M. Janúrik, J. Guláš, D. Hajdamár, D. Kazár, M. Mäsiar (62. P. Samuel Pánik), G. Švec (90. L. Nagy), R. Bačík (87. T. Sedmák)
HOSTIA: P. Ostrožlík – I. Bašťovanský, M. Malý, Jozef Lakatoš, S. Haluza (72. Mário Lakatoš), L. Szikora (46. S. Vincze), V. Ladics, A. Csanda, N. Čoknay, M. Tkáč (46. R. Rybár), P. Máté (46. Kevin Lakatoš)

TJ Družstevník Dvory nad Žitavou – OFK Veľký Ďur 1:0 (1:0). Obe mužstvá nastúpili už len v oklieštenej zostave a s úmyslom dohrať súťaž v „hodovom“ tempe. Do vedenia sa dostali domáci v 34. minúte, keď sa presadil Haulík. Domáci mali v zápase ešte zopár šancí, presadiť sa však už nedokázali.
Góly: 34. E. Haulík, R: Štefan Mihál, 100 divákov, ŽK: 61. Dominik Osvald, 88. Adam Holeček, 59. Dávid Zoller, 66. Milan Méres
DOMÁCI: O. Shpak – T. Varga, G. Gulyás, M. Illés, A. Holeček, M. Kováč (74. Ján Demeter), V. Kráľ, D. Pilný, P. Molda, E. Haulík, A. Huttner
HOSTIA: K. Slabý – K. Nádašdy, I. Tušan, D. Osvald, D. Zoller, M. Predajniansky (46. R. Mudroň), M. Méres, O. Hraška (77. S. Kupča), D. Pajdučák (89. A. Mizerák), R. Čejtei, D. Páchnik
TJ Salka – FK Activ Veľké Kosihy 4:1 (2:0). Do vedenia sa dostali domáci, ktorí v prvom polčase dokázali zvýšiť svoje vedenie na dva góly. Na dobrý výkon z prvého polčasu nadviazali domáci aj v druhom, keď do súperovej siete pridali ďalšie dva góly. Hosti sa dokázali presadiť len v závere zápasu, kedy znížili na 4:1
Góly: 16. R. Varga, 28. M. Király, 48. a 61. P. Horňan – 84. R. Turza, R: Peter Kollár, 100 divákov
DOMÁCI: O. Prohászka – M. Toběrný, P. Horňan, Adrián Štugel, R. Pasztorok (78. J. Blaskó), M. Király, R. Varga, E. Gálik, G. Dajcs, P. Čizmár, K. Balázs (35. Roland Štugel)
HOSTIA: L. Házi – B. Hronec, K. Cseh, S. Olajos, M. Inczédi, A. Csicsó, A. Tóth, G. Maríkovec, Á. Csonka (84. I. Mayer), R. Turza, T. Mačanský (68. T. Illéš)

ZOSTAVA KOLA: Shpak (Dvory) – Gonda (Levice), Toběrný (Salka), Pastorek (Hurbanovo), – Švec (Levice), Švantner (Nesvady), Hrabovský (Okoličná), Misko (Šahy)- Kuruc, Szánta (obaja Marcelová), Vadkerti (Bešeňov).