Strelci sa v VI. lige činili, len v Bánove sa hralo bez futbalového korenia

Šláger kola VII. ligy jasne pre Šurany B.

Ilustračné fotoIlustračné foto (Zdroj: archív)

FUTBAL

VI. MEVA liga

26.kolo

Semerovo – Mužla 2:7 (0:5), Garai, Koromház – Pathó 2, Kianek, Lampert, Pázmandi, Müller, Kóša
Domáci mali vlažní vstup do zápasu, čo znamelo gól už v 10. sekunde. Celý zápas sa odohrával zväčša na jednu stranu, čo sa odzrkadľuje i na výsledku.

Komajtice – Úľany n./Ž. 6:1 (2:1), M. Garay, Melichárek, Mi. Marenčák, Ma. Marenčák, Trebuňa – Martin Ostrožlík.
Zápas sa začal vo vlažnom tempe, s prevahou na domácej strane.Domácim sa vydarila krídelná akcia , po ktorej sa im podarilo ujať sa vedenia Hostia vyrovnali po domácej chybe.Následne tempo hry padlo do priemeru. Po ďalšej krídelnej akcii sa dostali domáci znova do vedenia.V druhom polčase jednoznačne dominovalo domáceho mužstvo čo sa odzrkadľuje aj na výsledku.Hostia sa už len zameriavali na obranu a rýchle brejky.

SkryťVypnúť reklamu

Michal n. Ž. – Dolný Ohaj 1:2 (0:1), Oškerský - L. Slobodník, Švajda
Lepší vstup do zápasu mali hostia, ktorým sa podarilo ujať sa vednia v polovici prvého polčasu. Po zmene strán sa hra vyrovnala. Domáci pridali, podarilo sa im aj vyrovnať. Hostia však boli v závere zápasu aktívnejší, a v 84. minúte sa im podarilo streliť víťazní gól.

Bánov- Zemné 0:0
V kvalitnom stretnutí sa snažili oba celky hrať kombinačný futbal,domáci kombinačnou technickou hrou a hostia hrou na rýchle protiútoky. Oba celky zahodili niekoľko čistých gólových šancí, zápas tak skončil bezgólovou remízou.

Trávnica - Vlkas 6:1 (4:1), Szabó 3, Mach, Šucha, Nemeš – Horváth
Vstup do zápasu mali hostia, keď sa už v 3. minúte ujali vedenia. Domáci sa následne prebrali, prebrali aj iniciatívu a do polčasu sa im podarilo útočiť na 4:1. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. Domáci produkovali pekný útočný futbal, celkové skóre narástlo až na 6:1.

Svodín - Mojzesovo 5:0 (0:0), Petrovič 2, Hakke, Nothart, Kunyik
V prvom polčase sa hralo vyrovnane,šance sa tvorili avšak ani jeden celok ich nevedel premeniť. V druhom dejstve hostia z tempa hry ubrali, čo využili domáci na strelenie piatich gólov a na jednoznačné víťazstvo.

Lipová – Veľký Kýr 0:7 (0:3) , B. Bátora 2, Janík, D. Bátora, M. Száraz, K.Száraz, Malý.
Od úvodu sa hralo vyrovnane. Hostia sa ujali vedenia po rohovom kope. O pár minút neskôr bol vylúčený domáci brankár, kde panovali vášne a pár minút sa nehralo. Od toho momentu boli hostia lepší a zaslúžene vyhrali.Domáci sa síce snažili, avšak gól sa im streliť nepodarilo.

Černík – Hul 6:0 (0:0), M. Šebík 3, Čebík. Soboňa , F. Šebík
V prvom polčase a hralo vyrovnane, zväčša medzi šestnástkami, hralo sa z jednej strany na druhú. V druhom dejstve tempo pridali domáci a zaslúžene vyhrali.

Zostava kola: Bránický (Bánov) – Pathó (Mužla), Víglacký (Komjatice), Švajda (D. Ohaj), T. Pristač (Zemné), Szabó(Trávnica), Petrovič(Svodín) B. Bátora (V. Kýr), M. Šebík (Ćerník), Oškerský (Michal) , Kianek (Mužla).
13. Černík 26 8 3 15 49:63 27 (-12)
14. Michal n. Ž 26 8 3 15 37:70 27 (-12)
15. Dolný Ohaj 26 7 4 15 51:68 25 (-14)
16. Hul 26 0 0 26 6:138 0 (-39)
(KN)

VII. MEVA LIGA

22. kolo

Čechy - Jasová 2:0 (1:0), Kádár, Kolarovič
Od úvodu stretnutia dominovali domáci. Podarilo sa im vytvoriť si množstvo šancí, z ktorých dokázali dva premeniť. Hostia sa spoliehali na rýchle brejky, avšak preniknúť sa im v stretnutí sa im nepodarilo nakoľko domáci mali pozornú obranu.

Šurany „B“- Maňa 7:0 (3:0), A. Procháczka 4, P. Prcháczka, Polák, Skačan
Domáci boli od začiatku zápasu favoritom stretnutia. Adriánovi Procháczkovi sa podarilo rozvlniť sieť súpera až štyrikrát, čím domáci jednoznačne vyhrali.

Štúrovo „B“ - Tvrdošovce „B“ 3:1 (1:0), Tóth 2, vl. (Buda) – Kačerjak.
Štúrovčani boli dominantnými od začiatku stretnutia. Už v 19. minúte sa im podarilo streliť gól. Po zmene strán domáci zvýšili, o niekoľko minút však hostia znížili z pokutového kopu. V závere stretnutie stálo šťastie na strane domácich, kedy si hostia strelili vlastný gól.

Komoča - Strekov 4:0 (2:0), Szabó 2, Halász, Krnáč
Domáci si v priebehu niekoľkých minút vytvorili rýchlo dvojgólové vedenie, a od toho momentu hostí nepúšťali do žiadnej situácie. V druhom polčase svoju aktivitu zvýšili a pridali ďalšie dva góly.

Gbelce - Bruty 3:0 (0:0), Chudý, Vas, Dolák
V prvom polčase sa hralo vyrovnane, oba celky si vytvárali postupne šance ale skórovať nedokázal ani jeden z nich. V druhom dejstve pridali na aktivite domáci a zaslúžene vyhrali.

Radava - Rastislavice 2:1, (0:0), Kiripolský, Herceg – Sýkora
V prvom polčase sa hralo zo strany na stranu avšak bez gólov. Po zmene strán sa ujali vedenia domáci z pokutového kopu, následne však hostia vyrovnali.V 90. minúte rozhodol o víťazstve Herceg.

Kolta - Nána 6:1 (3:0), Laktiš 2, Kopáč, Martišek, Karvaš, Kečkéš - Tóbi.
Dominantným celkom stretnutia boli jednoznačne domáci, ktorým sa do polčasu podarilo vytvoriť si trojgólové vedenie. Po zmene strán hostia znížili z priameho kopu nádhernou strelou, ani to im však nestačilo na cenné body. Domáci do konca stretnutia pridali ďalšie tri góly.
1. Šurany jun. 22 16 1 5 69:32 49 (+16)
2. Tvrdošovce B 22 14 1 7 70:32 43 (+10)

22. kolo
Pozba – Kamenín 6:0 (6:0), Varga 3, Rom. Kovács, Molnár, Lipták – nedohrané, počet hostí klesol pod sedem.Jatov – Kamenica n/Hr. 0:0 (0:0). Bardoňovo – Palárikovo 3:0 (1:0), Czíria, Lantai (11 m), Kuchár. Obid – Dubník 0:7 (0:5), Jakab 4, Pálinkáš 2, Mlatec.Kam. Most – Dedinka 8:0 (8:0), Debnárik 5, Árendás 3 – nedohrané, počet hostí klesol pod sedem.Podhájska – N. Vieska 21:1 (10:0), Nagy 8, Sásik 5, Ševčík 3, Lipták 2, Horník 2, Ondruška – Janega.Belá – Andovce 2:1 (1:1), Szabó, Veréb – Šumina.
1. Podhájska 22 22 0 0 180:15 66 (+33)
2. Pozba 22 19 0 3 119:17 57 (+24)
3. Palárikovo 22 15 0 7 73:40 45 (+12)
4. Kam. Most 22 14 1 7 78:48 43 (+10)
5. Kamenica 22 11 2 9 45:33 35 (+2)
6. Dubník 22 11 1 10 59:56 34 (+1)
7. Bardoňovo 22 10 3 9 52:22 33 (0)
8. Andovce 22 9 2 11 36:47 29 (-4)