Súťaže ObFZ Komárno

Ilustračné fotoIlustračné foto (Zdroj: Kitty Nemesová)

VI. MEVA LIGA

22.kolo
Pribeta – Marcelová B 2:1 (0:1), 73. Gašparík, 81. Horňáček – 45. Sýkora. Domáci mali od úvodu prevahu no množstvo šancí nevyužili čo hostia v závere prvého polčasu potrestali gólom do šatne. V druhom polčase domáci vystupňovali svoj tlak a v závere najskôr vyrovnali a vzápätí aj otočili zápas vo svoj prospech a mohli sa tak zaslúžene radovať z víťazstva.
Vrbová n/V./Kava – Nová Stráž 3:0 (0:0), 55., 70. Madarász, 68. Czukár. Prvý polčas bol dosť vyrovnaný viac šancí však mali domáci no nedarilo sa im v koncovke. Úvod druhého polčasu vyšiel domácim, ktorí sa ujali vedenia, ktoré postupne zvyšovali až napokon zápas zaslúžene vyhrali rozdielom triedy.
Patince – Iža 3:4 (2:3), 18., 90. Czúth, 34. Lévai – 3. Simon, 4. Konc, 23. Zachar, 81. Horák. Derby zápas na vysokej úrovni, hneď v úvode sa hostia ujali dvojgólového vedenia no domáci sa nevzdávali znížili stav, no hostia bojovali a o chvíľu zas viedli rozdielom dvoch gólov no domáci aj tento náskok znížili ešte do prestávky. V druhom polčase boli obe mužstvá naďalej aktívne a bojovné no azda o čosi navrch mali hostia ktorí v závere opäť odišli na rozdiel dvoch gólov no domáci bojovali až dokonca keď odpovedali ako inak ako gólom a znížili konečný stav na rozdiel jediného gólu avšak víťazstvu hostí už nezabránili.
Kameničná – Búč 2:5 (1:4), 22. Miťko, 88. Csepreghy – 12., 24. Csicsó, 35. Simon, 45. Sánta, 90. Pintér (11 m). Jednoznačný zápas z pohľadu hosťujúceho celku, ktorí od úvodu dominoval a boli lepší ako domáci, ktorí sa len sporadicky dostávali do šanci, svedčí o tom už aj polčasový výsledok po ktorom hostia prakticky rozhodli zápas. V druhom polčase domáci gólom znížili no záver zápasu patril hosťom, ktorí v závere po premenenej penalte spečatili zaslúžené víťazstvo.
Dulovce – Šrobárová 3:3 (2:1), 5. vl. (M. Gažo), 24. R. Habara, 69. Szabó – 29. Kapusňák, 70. Bilko, 90. V. Gažo. Bojovný zápas ako sa aj na derby patrí, lepšie však začali domáci, ktorí s prispením súpera sa ujali vedenia, ktoré do prestávky zvýšili avšak hostia odpovedali a znížili stav zápasu. Druhý polčas sa naďalej hralo vo vysokom tempe, aktivita bola na oboch stranách, strelecky sa oäť presadili domáci no hostia dokázali s nimi držať krok a znova sa dotiahli na rozdiel jediného gólu bojovali a prišiel záver zápasu domáci už siahali na cenné tri body avšak hostia sa ľahko nedali a v závere vyrovnali stav zápasu a uchmatli si tak bod za remízu v zápase.
Radvaň n/D. – Zlatná n/O. 1:2 (0:1), 83. Fodor – 7., 62. Lelkes (1 z 11 m). Hostia sa v úvode ujali vedenia, domáci sa snažili o vyrovnanie no hostia dobre bránili. Druhý polčas znova lepšie vychádzal hosťom, podarilo sa im premeniť penaltu a zvýšiť tak svoje vedenie na dvojgólové no v závere prišla chvíľa domácich keď sa im podarilo znížiť stav na rozdiel jediného gólu no vyrovnať sa im už nepodarilo.
Zem. Olča – Bát. Kosihy 1:2 (0:1), 89. A. Cseh – 23. Barton, 48. Gáspár. Hostia boli lepší, vypracovali si šance, ujali sa vedenia, ktoré si s prehľadom ubránili, domácim sa nedarilo dostať do šancí. V úvode druhého polčasu hostia zvýšili svoje vedenie a zápas už len dohrávali a kontrolovali výsledok, domáci sa napokon predsa len presadili v samom závere znížili stav zápasu no na víťazstve hostí to už nič nemenilo.

Derby prvých pre Čičov
Číčov – Dedina Mládeže 1:0 (0:0), Gál, Bajč – Bodza/Holiare 4:1 (1:1), Záčik 2, Simonics 2 – Inczédi.
Tôň – Bodzianske Lúky 1.2 (0:0), Marton (11 m) – Gubica, Lakatoš.