Mjullerov hetrik za štyri minúty

Kmeťovo doma vysoko

Nesvadčania (v modro-bielom) zvíťazili v Želiezovciach v pomere 2:1, keď sa konečný výsledok stretnutia zrodil už v prvom polčase.Nesvadčania (v modro-bielom) zvíťazili v Želiezovciach v pomere 2:1, keď sa konečný výsledok stretnutia zrodil už v prvom polčase. (Zdroj: Kitty Nemesová)

V. LIGA - východ

20. kolo

MŠK Hurbanovo – FK Marcelová A 0:2 (0:1)
Od začiatku hostia diktovali tempo zápasu a stali svojho súpera pod tlak. Z toho vyústil aj prvý gól v sieti domácich. Od tohto momentu sa hra vyrovnala a hralo sa bez šancí na oboch stranách. Vyrovnať mohol Budai, svoju šancu však nedokázal premeniť. Druhé dejstve pokračovalo v pochmúrnej atmosfére s hrou prevažne v strede poľa. Hostia v 63. minúte dokázali zvýšiť na 0:2, čím sa zápas uzvrel.
Góly: 4. a 63. A. Sánta, R: Roman Kovačik, 250 divákov
DOMÁCI: M. Juhás – S. Jóba, D. Hegedüš, Matúš Kling, R. Szántó, Ľ. Nagy (60. M. Tužinčin), N. Mokráš, Š. Gelle, A. Porubszky, T. Zajac (71. Š. Karvai), D. Budai (87. N. Barton)
HOSTIA: Andrej Kosťukevič – P. Kováč, P. Németh, A. Bottyán, Vladimir Kosťukevič, E. Wilson Speck, A. Kuruc (90. R. Viderman), D. Taibl, A. Sánta (82. J. Dikácz), O. Hegedüs (87. M. Molnár), R. Vörös (75. V. Varga)

FK Activ Veľké Kosihy – FK Slovan Levice 3:2 (3:1)
Hostia v tomto zápase dokázali svoju aktuálnu výbornú formu. Predviedli peknú hru, doplatili však na diery v obrane z prvého polčasu, kedy inkasovali až tri góly. V druhom polčase boli lepším mužstvom na ihrisku a dokázali znížiť na rozdiel jedného gólu. Od tohto momentu sa domáci strachovali o výsledok, ten však nakoniec aj vďaka šťastiu dokázali ubrániť.
Góly: 14. a 32. G. Maríkovec, 35. A. Tóth – 26. A. Suljič, 75. F. Králik, R: Martin Markech, 180 divákov
DOMÁCI: R. Poldauf – M. Bazinský (62. Z. Bagin), E. Nagy, A. Csicsó, M. Pivoda, Á. Csonka (62. T. Mačanský), I. Mayer, A. Tóth, M. Inczédi, R. Turza, G. Maríkovec
HOSTIA: E. Bielik – J. Mikula, A. Suljič, A. Konvický (90. T. Sedmák), L. Ferencz (69. L. Nagy), M. Janúrik, D. Kazár (46. G. Batár), G. Gyurcsek (63. N. Švajko), G. Švec, R. Bačík, F. Králik

MŠK Želiezovce – ŠK Nesvady 1:2 (1:2)
V „šesťbodovom“ zápase to domácim opäť nevyšlo podľa ich predstáv. Do vedenia sa ako prví dostali domáci, keď skóre zápasu otvoril Molnár. Domáci však onedlho dokázali vyrovnať gólom Rotíka. Hostia na to dokázali odpovedať ešte v prvom polčase krásnou strelou Halandu z vyše 35 metrov. Domáci do druhého dejstva nastúpili so snahou dostať sa späť do zápasu. Vytvorili si tlak, ten bol však príliš bezzubí a vyrovnať tak už nedokázali.
Góly: 17. S. Rotík – 13. A. Molnár, 22. N. Halanda, R: Milan Grznár, 150 divákov
DOMÁCI: Z. Csenger – D. Baláž, R. Szokol, P. Klimaj (59. D. Burin), J. Trávnik, P. Kristofóli, S. Rotík, K. Füle, G. Dulai, D. Palovčík, M. Herceg
HOSTIA: G. Slávik – M. Švantner, M. Czabány, K. Haris, N. Halanda (90. T. Csief), R. Kürti (87. M. Varga), Z. Cingel, A. Molnár, Z. Magyar, E. Dibúz (73. S. Rebroš), G. Hengerics (67. M. Benča)

FK Chotín – TJ Družstevník Bešeňov 1:0 (1:0)
Do tohto zápasu nastúpili dve mužstvá s diametrálne rozličným tabuľkovým postavením. Od úvodu zápasu boli hostia jednoznačne lepším mužstvom, zatlačili svojho súpera a k lopte ho takmer nepustili. Na prekvapenie všetkých prítomných divákov to boli domáci, ktorí v 30. minúte otvorili skóre po ojedinelej akcii. Po zmene strán dobre hrajúci hostia bojovali o vyrovnanie, v koncovke sa im však nedarilo. Domáci si tak vybojovali šťastné víťazstvo.
Góly: 30. Nicolas Šipoš, R: Marian Barczi, 250 divákov
DOMÁCI: G. Fekete – R. Sátek (79. Dominik Tóth), M. Banda, T. Kovács, Z. Novota, Nicolas Šipoš, G. Csintalan (84. M. Ladányi), B. Lesko, J. Ferenczi, Z. Lucza (61. J. Nagy), R. Blaho (65. A. Pásztor)
HOSTIA: M. Bernátek – T. Benkó, M. Krpelán, J. Varga, P. Valachovič, P. Krajanec, R. Maďar, R. Miškovič, R. Vadkerti, D. Brezík (63. D. Balogh), R. Hruška (46. D. Kovács)

TJ Salka – TJ Družstevník Dvory nad Žitavou 0:3 (0:1)
Úvod zápasu patril domácich, keď sa z pokutového kopu dostali do vedenia. Zápas pokračoval v dobrom tempe, hru prevažne tvorili hostia. V druhom dejstve potrvrdili svoju prevahu ďalšími dvoma gólmi a odnášajú si zaslúžene tri body.
Góly: 23. G. Gulyás (z 11m), 80. A. Holeček, 87. G. Gulyás, R: František Haršány, 100 divákov
DOMÁCI: O. Prohászka – R. Pasztorok (76. J. Blaskó), P. Čizmár, P. Horňan, F. Szivó, G. Dajcs, R. Varga, M. Király, E. Gálik, A. Sliva, A. Štugel (66. K. Balázs)
HOSTIA: O. Shpak – E. Haulík, M. Illés, A. Holeček, T. Varga, P. Molda, G. Gulyás (89. A. Huttner), D. Lövei, M. Orémusz, M. Kováč, D. Pilný (74. Z. Pásztó)

FK Slovan Šahy – FC Okoličná na Ostrove 0:2 (0:1)
V derby zápase kola sa zápasu lepšie ujali hostia, keď sa v 18. minúte gólom Gacsala dostali do vedenia. Domáci na tento gól neodkázali odpovedať. Naopak hostia hneď po zmene strán zvýšili na rozdiel dvoch gólom opäť po strele z Gacsalovej kopačky. Domácim sa skorigovať zápas už nepodarilo.
Góly: 18. a 51. Z. Gacsal, R: Zoltán Strečko, 200 divákov
DOMÁCI: Ľudovít Belák – L. Bolyo, L. Studva, B. Križan, M. Misko, Z. Gyepes, P. Tran Anh, Kristián Belák (73. B. Pál), J. Urblík (66. B. Kováč), E. Gáspár (46. S. Kapa), Z. Baráti
HOSTIA: K. Fél – M. Mészáros, I. Meleg, Z. Gacsal (75. Matej Filko), T. Farkas, Ondrej Filko, G. Rigó, M. Hrabovský (84. R. Nyilas), Š. Uzola (80. T. Cseh), A. Csinger (67. P. Hencz), I. Parádi

ŠK Kmeťovo – ŠK Sokol Starý Tekov 8:2 (4:1)
Domáci mali jednoznačnú prevahu počas celého zápasu. Do siete hostí postupne pridali až štyri góly, kedy sa na moment dostali k slovu aj oni. Dokázali však znížiť len na 4:1. Po zmene strán hostia dokázali opäť znížiť a bolo 4:2. Ich malý plamienok nádeje však okamžite sfúkol Mjuller hetrikom za štyri minúty. Do konca zápasu dokázali domáci pridať do siete súpera ešte jeden gól.
Góly: 5. P. Varga, 15. J. Bobák, 27. F. Petráni, 35. Mário Mjuller, 72., 73. a 76. Peter Mjuller, 85. J. Zubek – 40. P. Martinček, 66. Dávid Kúdela, R: Peter Šamko, 100 divákov
DOMÁCI: T. Mráz – Ján Sádovský (76. J. Zubek), P. Varga, P. Šulík (63. Peter Švec), Jozef Švec, Ján Švec (30. Marek Jurkáček), Tomáš Sádovský, F. Petráni, J. Bobák (73. A. Gunda), Peter Mjuller, Mário Mjuller
HOSTIA: Michal Kúdela – Lukas Kúdela (63. P. Seneši), M. Chmelo, V. Rakica, M. Huszár, M. Šumeraj, P. Martinček, D. Falat, Dávid Kúdela, J. Bagala (46. M. Nespešný), Luboš Kúdela (80. M. Halabuk)

OFK Veľký Ďur – ŠK Tvrdošovce 6:1 (3:0)
Od úvodných minút sa hral útočný futbal zo strany domácich. V 12. minúte Kupča po štandardke otvoril skóre zápasu – 1:0. Gól nabudil Najnerovcov a po peknej akcii Pajdučák zvýšil na 2:0 a ten istý hráč po Méresovej ideálnej prihrávke pridal ďalší gól – 3:0. V 38. minúte Čejtei po priamom kope roztlieskal divákov lopta skončila tesne vedľa bránky. V druhom polčase pokračovala útočná hra Ďuru. V 68. minúte hostia znížili na 3:1. Následne mal tri tutovky Predajniansky, ale v koncovke sa mu nedarilo. V 78.minute Zoller zvýšil na 4:1 a osude zápasu bolo rozhodnuté. V samom závere sa ešte trafil Pajdučák a v poslednej minúte striedajúci Gregor späčatil konečný výsledok na 6:1.
Góly: 10. S. Kupča, 12., 25. a 87. D. Pajdučák, 70. D. Zoller, 90. D. Gregor – 68. A. Csanda, R: Mário Sák, 80 divákov
DOMÁCI: K. Slabý – P. Pišky (56. R. Mudroň), K. Nádašdy, D. Osvald (72. P. Petrík), M. Predajniansky, M. Méres (60. D. Zoller), O. Hraška, D. Pajdučák, R. Čejtei (82. D. Gregor), Ľ. Smiknya, S. Kupča
HOSTIA: P. Ostrožlík – M. Malý, S. Vincze, V. Ladics, Igor Lakatoš (75. Kevin Lakatoš), Jozef Lakatoš, A. Csanda, P. Máté, I. Bašťovanský, R. Rybár, N. Čoknay

ZOSTAVA KOLA: Kosťukevič (Marcelová), Orémusz (Dvory), Szánto (Hurbanovo), – Kupča (Ďur), Dibúz (Nesvady), Gacsal (Šahy), Petráni (Kmeťovo) – Padujčák (Ďur), Mjuller (Kmeťovo), Sánta (Marcelová), Maríkovec (Kosihy)
1. Marcelová 19 14 2 3 46:19 44 (+17)
2. Dvory n/Ž. 19 13 3 3 61:19 42 (+15)
3. Bešeňov 19 11 3 5 38:24 36 (+9)
4. Okoličná 18 8 7 3 26:19 31 (+4)
5. Hurbanovo 19 9 2 8 36:34 29 (+2)
6. Šahy 19 8 4 7 33:21 28 (-2)
7. Activ V. Kosihy 19 7 7 5 36:35 28 (-2)
8. V. Ďur 18 8 2 8 34:34 26 (-1)