Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Prijateľná iba posledná desaťminútovka

Výkon Novozámčanov na body z Detvy stačiť nemohol.

Brankára Detvy ohrozuje aj obranca HC Karel Plášil (5), Novozámčania však na body nedosiahli.Brankára Detvy ohrozuje aj obranca HC Karel Plášil (5), Novozámčania však na body nedosiahli. (Zdroj: Zsolt Geleta)

Tipsport Extraliga
20.kolo
HC 07 Detva – HC Nové Zámky 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Zápas sa pre Novozámčanov lepšie začať ani nemohol, keď už v 2. minúte viedli po góle Marissa Jassa.
Žiaľ domáca odpoveď prišla nenechala dlho na seba čakať, prišla už po 26. sekundách. V 18. sekunde druhej časti hry inkasoval Kováč lacný gól z hokejky Milého a osudnou bola pre hostí aj prvá minúta poslednej tretiny, keď chybu v obrane Novozámčanov potrestal Ščurko.
V 52. minúte premenil svoje trestné strieľanie Videlka a výrazne priblížil svoj celok k trom bodom. Aj keď o minút znížil svojim druhým gólom v zápase Mariss Jass na rozdiel dvoch gólov, Novozámčania už duel zdramatizovať nedokázali.
Góly a asistencie: 2. Gašpar (Gachulinec), 21. Milý, 41. Sčurko (Milý, Fekiač), 52. Videlka (t.s.) – 2. Novotný (Cetkovský), 53. Jass (Cetkovský, Novotný). Rozhodcovia: Orolin, Snášel – Kollár, Smrek. Vylúčenia: 6:4. Využitie: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 754. Strely na bránu: 31:22.
HC Nové Zámky: Kováč – Plašil, Novák, Jass, Šimek, Hruška, Trávníček – Škoda, Špirko, Raenko – Cetkovský, Novotný, Zbořil – Lantoši, Varga, Monya – Fábry, Jass, Štumpf .

Povedal po zápase
Ladislav Lubina (tréner Nových Zámkov)
„ Myslel som si, že po dlhšej prestávke predvedieme lepší výkon. Dobre sme začali, skoro viedli, ale z nasledujúceho striedania sme dostali gól, čo by sa nemalo stávať. Veľa sme už o tom hovorili. Súper lepšie korčuľoval, bol agresívnejší, čo sa ukázalo byť rozhodujúcim. Bohužiaľ my sme hrali iba posledných desať minút a za to sa body udeľovať nezvyknú.“

Ostatné výsledky : B. Bystrica – Žilina 4:0, L. Mikuláš – Košice 2:4, Nitra Zvolen 3:2, Poprad – Trenčín 1:2.

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.

Testovanie na Prešovskej univerzite.

Deň pred začiatkom skríningového testovania bolo prihlásených takmer desaťtisíc ľudí. Počas prvého dňa otestovali skoro tretinu z nich.