Ilustračné fotoIlustračné foto(Zdroj: Kitty Nemesová)

VI. LIGA

V odvekom derby vyhrala Pribeta

14. kolo
Kameničná – Radvaň n/D. 0:3 (0:1), 44. Šebök, 58. T. Balogh, 67. S. Balogh. Jednoznačný zápas v podaní hosťujúceho celku, domáci nastúpili v značne oklieštenej zostave, od úvodu sa trápili a až do konca prvého polčasu odolávali až sa napokon v závere hostia ujali vedenia. V druhom polčase boli hostia naďalej aktívnejší, mali množstvo šancí a postupne zvýšili svoje vedenie až napokon vyhrali zaslúžene rozdielom triedy.

Marcelová B – Nová Stráž 3:0 (3:0), 7. Tóth, 8. Lesko, 11. Sýkora – nedohrané, počet hráčov súpera klesol pod sedem.

Modrany – Bát. Kosihy 1:3 (1:1), 12. Gáspár – 18., 79. Barton, 48. Kečkéš. Domáci mali lepší úvod do zápasu keď sa ujali vedenia no netrvalo dlho a hostia stav zápasu vyrovnali no ani jedno z mužstiev sa nechcelo uspokojiť s remízou a tak sa šance striedali na oboch stranách. Úvod druhého polčasu domáci troška zaspali čo hostia využili a ujali sa tak vedenia, ktoré si dobre strážili, hostia prevzali iniciatívu a zvýšili svoje vedenie na dvojgólové, domácim sa už znížiť nepodarilo a tak sa z víťazstva mohli radovať hostia.

Pribeta – Dulovce 2:1 (1:0), 20. Mlynár, 70. Horňáček – 55. Holub (11 m) . V prvom polčase mali prevahu domáci, ktorí sa ujali vedenia, hostia sa len ťažko dostávali do šancí. V druhom polčase hostia tlačili domácich, podarilo sa im vytvoriť zopár šancí, ktoré nevyužili no vyrovnania sa predsa len dočkali po premenenej penalte, no následne sa domáci nakopli a a zápas otočili a doviedli až do víťazného konca.

Patince – Zem. Olča 1:1 (1:1) 15. Rontó – 8. Horváth. Vyrovnaný zápas, vedenia sa ujali hostia no domáci včas zareagovali a vyrovnali a do prestávky sa už stav nezmenil. V druhom polčase sa obe mužstvá snažili ujať vedenia, šance na oboch stranách no gól sa z toho nezrodil a tak sa obe mužstvá musia uspokojiť s remízou.

Iža – Zlatná n/O. 1:3 (0:1), 84. Horák – 21. Berecz, 51. Lelkes, 71. I. Šušik. Hostia mali od úvodu množstvo šancí, podarilo sa im ujať vedenia, ktoré však do prestávky nezvýšili a tak viedli najtesnejším rozdielom. V druhom polčase hostia pokračovali vo vysokom tempe, mali množstvo šancí po ktorích postupne zvýšili svoje vedenia až na trojgólové no v závere sa domácim podarilo znížiť no na zaslúženom víťazstve hostí to už nič nemenilo.

Búč – Šrobárová 3:2 (1:0), 28. Kétyi, 61. Csicsó, 64. Simon – 79. Cabada, 86. Gere. Prvý polčas bol dosť nervózny, šance sa striedali na oboch stranách, domáci sa ujali vedeni, ktoré si ustrážili až do konca polčasu. V druhom polčase hrali domáci naďalej aktívne a po dvoch rýchlych góloch viedli už rozdielom triedy no hostia sa ani tak nevzdávali a v závere ešte zdramatizovali zápas keď dvoma gólmi znížili na rozdiel jediného gólu, ktorý sa im už nepodarilo streliť a tak sa mohli z víťazstva predsa len radovať domáci.

Moča – Vrbová n/V./Kava 1:0 (0:0), 70. Nagy. Hostia od úvodu prekvapili, vypracovali si množstvo šancí no vedenia sa neujali, domáci sa len sporadicky dostávali do šancí. V druhom polčase boli naďalej aktívnejší hostia no nedarilo sa im v koncovke a vedenia sa po štandardnej situácii ujali domáci, hostia sa snažili o vyrovnanie, ktoré by pre nich bolo zaslúžené no strelecky vyšli na prázdno a tak sa z výhry mohli radovať domáci.

V. Ostrov -D. Mládeže 1:0 (1:0), Ollé
Čičov – Bodzianske Lúky 5:2 (2:1),Kóša 2, Szép, Kiss, Megály – Lakatos, Szladky (11 m).
Tôň – Bodza + Holiare 1:6 (0:3), Csicsay (11 m) – Györi 2, Kacz 2, Dorozlai, Fraňo.