Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Prvé víťazstvo KFC v II. lige vonku

Fialovo-bieli priviezli body z Trebišova.

Radosť Komárňanov po víťaznom zápase v Trebišove.Radosť Komárňanov po víťaznom zápase v Trebišove. (Zdroj: KFC)

FUTBAL

II. LIGA

13.kolo

Trebišov – Komárno 0:2 (0:0)
Úvod sa vyznačoval opatrnou hrou z obidvoch strán. Komárno zabezpečilo obranu a čakalo na svoju príležitosť. Už do polčasu sa mohli fialovo-bieli niekoľkokrát radovať z gólu, ale svoje príležitosti zakončovali zbrklo. Po zmene strán pokračovali hostia vo svojej trpezlivej a disciplinovanej hre, čo im prinieslo aj úspech.
Po hodine hry sa do dobrej streleckej príležitosti prebil najlepší hráč hostí Matič a jeho prudká strela spoza šestnástky rozvlnila sieť. Domáci mohli vyrovnať o niekoľko minút po inkasovanom góle, ale brankár Komárna Andrej Kosťukevič vytiahol zázračný zákrok, keď zlikvidoval reflexným spôsobom strelu útočníka z bezprostrednej blízkosti. Komárňania dokázali aj v ďalšom priebehu zápasu držať domácich na dištanc.
V 83. minúte pečatil osud Trebišovčanov Militosjan, ktorý vrátil do siete Bilykovu strelu vyrazenú brankárom. Komárno sa tak dočkalo prvých bodov na ihrisku súpera v II. lige, z Trebišova si ich odviezlo zaslúžene.
Góly: 60.Matič, 83. Militosjan
R Sedlár, ŽK: Šuľák, Regáli – Huszty, Kováč, 415 divákov.
SLAVOJ: Giertl – Kražel. Šuľák (77. Bellás), Kolesár, Kolbas, Starosta, Patkanóci, Ruskovský, Regáli (85. Vojtek), Turik (57. Da Silva), Bragin. Tréner V. Rusnák. KFC: A. Kosťukevič – Morócz, Podlucký, Špak (80. Sekulič), Huszty, Bilyk (89. Kováč), Kuruc, Bajza, Moďoroši, Matič, Militosjan. Tréner P. Zelenský.
Ostatné výsledky: Bardejov – Podbrezová B 7:0, FK Pohronie – Sereď 2:3, Lipt. Mikuláš – Lok. Košice 1:2, Spiš. Nová Ves – Žilina B 2:0, Zvolen – šamorín 1:0, Poprad – Skalica 0:0, Inter – Nové Mesto 2:3.
16. Podbrezová B 13 1 3 9 12:34 6
Program 14.kola: 27.10. Nové Mesto – Trebišov, Lok. Košice – FK Pohronie, Skalica – Inter, 28.10. Šamorín – Poprad, Bardejov – Lipt. Mikuláš, 29.10. Podbrezová B – Komárno, Žilina B – Zvolen, Sereď – Spišská Nová Ves.⋌

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.

Testovanie na Prešovskej univerzite.

Deň pred začiatkom skríningového testovania bolo prihlásených takmer desaťtisíc ľudí. Počas prvého dňa otestovali skoro tretinu z nich.