Ilustračné foto(Zdroj: archív)

VI. LIGA

11.kolo

Rezerva Marcelovej dominovala v Šrobárovej

Bát. Kosihy – Patince 3:0 (1:0), 6., 70. Jozefík (1 z 11 m), 81. Németh. Domáci mali hodový zápas takže od úvodu si išli za povinným víťazstvom čo sa im aj darilo napĺňať hneď v úvode zápasu keď sa ujali vedenia na ktoré hostia nedokázali odpovedať. V druhom polčase domáci pokračovali vo svojej hre v závere zápasu zvýšili svoje vedenie na rozdiel triedy a zápas zaslúžene vyhrali.

Vrbová n/V./Kava – Dulovce 1:0 (0:0), 87. Zs. Jancsó. Vyrovnaný zápas, šance na oboch stranách no ani jednému z mužstiev sa nepodarilo ujať vedenia a tak sa prvý polčas skončil bezgólovou remízou.
V druhom polčase sa obe mužstvá snažili ujať vedenia no nedarilo sa im a s pribúdajúcim časom stúpala aj nervozita a bolo zrejmé že kto v tomto zápase skóruje tak ten vyhrá, no a viac šťastia v závere mali domáci ktorí sa ujali najtesnejšieho vedenia, ktoré si ustrážili až do záverečného hvizdu a mohli sa tak radovať z víťazstva.

Iža – Pribeta 2:1 (0:0), 58. Jakab, 64. Procházka – 82. Mlynár. V prvom polčase to bol obojstranne taktický boj, ani jedno z mužstiev nenechávalo nič na náhodu a hrali svoju hru čo však gól neprinieslo.
V úvode druhého polčasu sa domáci prekvapivo ujali vedenia, ktoré v krátkom čase zvýšili už na dvojgólové na čo sa hostia snažili zareagovať no nedarilo sa im až napokon v závere predsa len znížili po chybe brankára na rozdiel jediného gólu no i toto najtesnejšie vedenie si domáci ustrážili a zápas vyhrali.

Búč – Modrany 4:0 (2:0), Simon 2, Kétyi, M. Kiss. V úvode prvého polčasu domáci zatlačili súpera čo sa im aj vyplatilo v podobe dvoch gólov znamenajúcich domáce vedenie, ktoré si domáci s prehľadom ustrážili.
V druhom polčase domáci zvýšili svoje vedenie najskôr na 3:0 následne na 4:0 od tej chvíle sa zápas už len dohrával, domáci ho s prehľadom doviedli až do víťazného konca.

Šrobárová – Marcelová B 0:4 (0:2), 23. Hegedüs, 37. Lesko, 46. Tóth, 64. Bottyán. Domáci nastúpili v značne oklieštenej zostave čo aj bolo badať, hostia sa ujali vedenia na ktoré domáci nevedeli odpovedať neskôr toto vedenie ešte zvýšili a po prvom polčase viedli zaslúžene. V úvode druhého polčasu hostia zvýšili svoje vedenie už na trojgólové, s prehľadom kontrolovali priebeh zápasu , ktorí sa už len dohrával, hostia pridali aj štvrtý gól a zápas zaslúžene vyhrali.

Zlatná n/O. – Moča 3:2 (1:1), 19., 81. Lelkes, 63. Berecz – 44. vl. (Susik), 80. Kováč. Vyrovnaný dobrý zápas, domáci sa ujali v úvode vedenia , ktoré im vydržalo až do záveru polčasu keď si smolne dali vlastný gól a pomohli tak súperovi s vyrovnaním. V druhom polčase sa domáci opäť ujali vedenia na ktoré už odpovedali hostia v závere no posledné slovo v zápase mali domáci, ktorí hneď po rozohraní strelili svoj tretí gól znamenajúci domáce víťazstvo.

Nová Stráž – Kameničná 1:0 (1:0), 45. Döme. Celkom vyrovnaný zápas, šance sa striedali na oboch stranách, no ani jedno z mužstiev sa nepresadilo v koncovke až napokon domáci sa predsa len ujali vedenia v závere prvého polčasu.
V druhom polčase sa hostia snažili o vyrovnanie to sa im však nedarilo domáci si tesné vedenie ubránili a zápas doviedli napokon až do víťazného konca.

Zem. Olča – Radvaň n/D. 4:3 (2:2), 45., 49. a 90. Ledeczki (1 z 11 m), 16. A. Cseh – 12. Szmrecsek, 22. J. Juhász, 63. Kecskés. Vyrovnaný zápas hostia sa ujali vedenia, domáci vyrovnali , následne hostia opäť viedli no domáci sa nevzdávali a v závere polčasu znova vyrovnali.
V druhom polčase sa pokračovalo vo vysokom tempe, v zápase bohatom na góly sa viac darilo domácim, ktorí sa ujali vedenia no hostia tí sa nevzdávali tento krát oni vyrovnali no posledné slovo mali domáci, ktorí v závere zápasu z posledného útoku naklonili misky váh na svoju stranu a vďaka gólu zaslúžene vyhrali.

11. kolo
Dedina Mládeže – Bajč 11:2 (6:1), Negyedi 4, Tóth 2, Dobi 2, Karolyi 2, Vágo – Kolomopár 2.
Číčov – Tôň 5:0 (1:0), Kiss 2, Fábik, Gál (11 m), Szép.
Bodza/Holiare – Veľký Ostrov 5:0 (2:0), Kacz 2, Györi, Dorozlai, Nagy.