Nedeľa, 19. november, 2017 | Meniny má Alžbeta

Pustý hrad nedobyli

Novozámčania zo Zvolena naprázdno.

Záber z prvého zápasu týchto dvoch súperov, ktorý sa hral v Nových Zámkoch(Zdroj: Boris Kopaj)

Tipsportliga

10.kolo
HKM Zvolen – HC Nové Zámky 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Prvá tretina priniesla popri vyrovnanej hre jeden gól a strelil ho domáci Šišovský, ktorý využil presilovku. Za hostí mohol skórovať lantoši, ale trafil iba žrď.
Druhú časť hry začali domáci tlakom a v 28. minúte Coffmann zvýšil ich náskok, keď z dobrej pozície trafil priestor medzi Kováčovými betónmi. Brankár hostí však svoj celok v ďalšom priebehu druhej časti hry podržal.
Tretia tretina začala bleskovým gólom Špirka a Novozámčania dostali domácich pod tlak. Gól však nedali a na opačnej strane v 50. minúte Šišovský rozhodol prakticky o osude stretnutia
Góly a asistencie: 18. Šišovský (Hraško, Mi.Chovan), 28. Coffman (Obdržálek, Ťavoda), 50. Šišovský (M.Novák, Mi.Chovan), 60. Ross – 41. Špirko (Salija). Rozhodovali: Goga, J.Konc – Tvrdoň, Synek (video – Kontšek), 1170 divákov.
HC Nové Zámky: Kováč (Romančík) – Plašil, M.Jass, Salija, Prapavessis, Hain, Kovačevič, Šimek, Deyl – Raenko, Šimun, K.Jass – Cetkovský, Špirko, Zbořil – Surovka, Dubinin, R.Varga – Fábry, Do.Rehák, Lantoši.
Ostatné výsledky: L.Mikuláš – Trenčín 0:2, Nitra – B. Bystrica 1:7. Poprad – Žilina 3:2, Detva – Košice 2:3,
11. SVK U20 8 3 1 0 4 22:35 11
Program 11.kola: 12.10. Trenčín – SVK U20, 13.10. L. Mikuláš – Košice, Trenčín – Poprad, Zviolen – Nitra, Žilina – B. Bystrica, N. Zámky – Detva.