Nedeľa, 19. november, 2017 | Meniny má Alžbeta
Pridajte si svoje mesto

Kam za futbalom

Program zápasov na víkend.

Ilustračné foto(Zdroj: Kitty Nemesová)

DOSPELÍ
III. LIGA – 7. 10. o 14.30 h Šaľa – Dubnica (Bezák, Hodoško, M. Cabaj, Kubica), o 14.30 h Galanta – Nemšová (Šima, Hagara, Košecký, Bott), 8. 10. o 10.30 h Trnava B – Bánovce (Kišš, Bojda, Štrba, Gábor, v Červeníku), FC Nitra jun. – Prievidza (Papuča, Klabník, Hrenák, Hromník), o 14.30 h ViOn B Vráble – Nové Zámky (Šandrik, Grolmus, Blaháč, Očkovský), Gabčíkovo – Púchov (Fehér, M. Krivošík, S. Krivošík, Bachratý), Led. Rovne – V. Ludince (Matulová, Juhás, Tarabus, Košecký), Topoľčany – Beluša (Havran, M. Farkaš, Ábel, Valach), DAC B/Vrakúň – Borčice, (Drobec, Jančok, L. Kováč, Baňár). Dohrávky: 4. 10. o 14.30 h Beluša – ViOn B Vráble (Santa, Juhás, T. Birkus, Kysel), Borčice – Šaľa (Patrovič, Hagara, Žiak, Hromník), FC Nitra jun. – DAC B/Vrakúň (Šandrik, Štrba, M. Cabaj, Kubica).
IV. LIGA JV – 4. 10. o 15.30 h Vydrany – Imeľ (Berec, Božik, Kiš, Rosipal), 7. 10. o 14.30 h Šurany – Veľký Meder (Benko, Bartko, Pavlovič, Žigo), 8. 10. o 14.30 h Kozárovce – Neded (Šlosár, Soboňa, Mokoš, Masár), Veľké Lovce – Kalná n/Hr. (Feranec, Janus ml., Janus, Didek), D. Saliby – Štúrovo (Hybský, Kollárik, Martiška, Bílek), Svätý Peter – Kolárovo (Baňár, Fabian, Slašťan, Vrábel), H. Obdokovce – Hrušovany (Kasznár, Volf, Mlinkovics, Vindiš), Čeľadice – Tovarníky (Varga, Ahmed, Barta, Kasáš).
V. LIGA VÝCHOD – 7. 10. o 14.30 h Okoličná n/O. – Bešeňov (Prelec, Mráz, Frič, Šeller), Želiezovce – Kmeťovo (Gembický, Drábik, Zachara, Karnay), 8. 10. o 14.30 h Dvory n/Ž. – Chotín (Majer, Titurus, Gočala, Michna), Levice – Marcelová (Rajtár, Pecho, Šinka, Kvaššay), Starý Tekov – Hurbanovo (Barczi, Sklenár, Juhos, Podhradský), Nesvady – Salka (Révay, Majcher, Mazúch, Mikušovič), Tvrdošovce – Activ V. Kosihy (Hubinský, Piaček, Žember, Krnáč), Veľký Ďur – Šahy (Mogyorósi, Pivarček, Ďurčovič, Poruban).
DORAST
II. LSDZ a LMDZ – 7. 10. o 9.00 a 11.30 h P. Bystrica – Gabčíkovo (Otiepka, Hulínek, Banár), o 10.00 a 12.30 h Lok. Trnava – Malacky (Matulová, S. Krivošík, Juhás), Prievidza – Komárno (Gašparovič, Blaháč, Grolmus), PFA ViOn – Topoľčany (Havran, Kišš, Barcik), Bánovce – Skalica (Šandrik, P. Kollár, Obertová), Púchov – Nové Zámky (Poruban, Fabian, Tarabus), Petržalka – Dubnica (BFZ), 8. 10. o 10.00 a 12.30 h Myjava – Inter (Santa, Bartko, Pavlovič, UT). Dohrávky: 4. 10. o 10.00 a 12.30 h Dubnica – Skalica (Papuča, Poruban, Fabian), o 13.00 a 15.30 h Myjava – Topoľčany (Španka, Otrubčák, Obeda).
III. LSD a LMD – 7. 10. o 10.00 a 12.30 h ČFK Nitra – Šaľa (Kozolka, Ribarič, Jančok), Piešťany – Sereď (Mokoš, Trenčanský, Meluš), J. Bohunice – H. Saliby (Kollárik, Škadra, Pucher), Brvnište – Hlohovec (Papuča, Hrenák, Klabník), 8. 10. o 10.00 a 12.30 h Šurany – Krakovany (Darnadi, Sárai, T. Birkus), Galanta – Šamorín (Šima, Valent, Kiš), Partizánske – N. Dubnica (Patrovič, Laco, Košecký), Nové Mesto – Levice (Španka, D. Janček, Ľ. Janček). Dohrávka (MD): 4. 10. o 15.30 h Piešťany – Horné Saliby (Trenčanský, Žember, L. Grznár).
IV. LIGA JV – 6. 10. o 16.00 h Želiezovce – Ivanka (Chlebo, Barcík), 7. 10. o 10.30 h Štúrovo – Veľké Úľany (Šeben, D. Kukan), o 11.00 h Podlužany – Jur nad Hronom (Búri, Chlebo), o 14.30 h Kozárovce – Nevidzany (Božik, Berec), Matúškovo – Marcelová (Barczi, Fehér), Trstice – Dvory n/Ž. (Valent, Kasznár), Tvrdošovce – Veľký Meder (Voros, Borkovič), 8. 10. o 12.00 h Nový Život – Kolárovo (Krč-Konečný, Boledovič).
V. LIGA VÝCHOD – 7. 10. o 10.30 h Komjatice – Mužla (Polena, Strečko), o 14.30 h Veľké Lovce – Veľký Kýr (Z. Kukan, Rečka), Svodín – Hurbanovo (Bircsák, Remeň), Čata – Bánov (Majer, Titurus), Svätý Peter – Šahy (Valko, Sárai), 8. 10. o 12.00 h Okoličná n/O. – Tekovské Lužany (R. Farkaš, ObFZ), Kalná n/Hr. – Kmeťovo (Búri, Chlebo), Nesvady majú voľno.
ŽIACI
II. LSŽ a LMŽ – 7. 10. o 10.00 a 12.00 h Hlohovec – Nové Zámky (Baláž, Koppl), Sereď – Štúrovo (Fehér, Barczi), Šaľa – Partizánske (Slovák, Zemko), Myjava – ČFK Nitra (Sládek, Obeda, UT), o 13.30 a 15.30 h P. Bystrica – Dubnica (Hulínek, Baňár), 8. 10. o 10.00 a 12.00 h Trebatice – Topoľčany (Košťál, Kusý, v Krakovanoch), Bánovce – Moravany (Gašparovič, Švolík), Komárno – Piešťany (Valko, Lévai), Lok. Trnava – Prievidza (Fodor, Kalčík). Dohrávka: 4. 10. o 15.00 a 17.00 h Moravany – Šaľa (Košťál, Kusý).
III. LSŽ a LMŽ JV – 7. 10. o 10.00 a 12.00 h Chrenová – Šaľa B (Kiš, L. Kováč), Gabčíkovo – Hurbanovo (Mogyorósi, Bazsó), Želiezovce – H. Saliby (Gočala, Mészáros), Šoporňa – Galanta (Martiška, Šinka), Veľký Meder – Šurany (R. Farkaš, Bényi), 8. 10. o 10.00 a 12.00 h Kolárovo – Nové Zámky B (Volf, Bényi), Šahy majú voľno.
ŽENY
II. LIGA ŽENY sk. A – 7. 10. o 14.00 h Dúbravka – Dun. Streda (BFZ), o 15.00 h Sv. Jur – Trnava B (BFZ), 8. 10. o 10.00 h Šaľa – Nové Zámky (Lenický, V. Kukan), o 10.30 h Kopčany – Petržalka (Mráz), o 11.00 h Čaka – Senica (Barcik), o 16.00 h Trnava – FC ViOn (Kalčík, Fodor).
I. LIGA ŽIAČKY – 4. 10. o 16.00 h Prievidza – Trenčín (Janík, ihr. Nedožery-Brezany), 7. 10. o 13.00 h NMŠK Ba – Senica (BFZ), 8. 10. o 12.00 h Šaľa – Nové Zámky (V. Kukan), o 14.00 h Trnava – Myjava (Fodor), Nitra, Slovan a Dun. Streda voľno.

Šport

 


  1. Prijateľná iba posledná desaťminútovka 38
  2. O jesennom majstrovi sa rozhodlo už pred posledným kolom 34
  3. Súťaže ObFZ Nové Zámky a Komárno 30
  4. VIVA DANCE FESTIVAL 2017 V ŠH MILÉNIUM 22
  5. Kam za futbalom 16
  6. Protest na ceste v Šahách ochromí dopravu 15
  7. Dvom mladým Novozámčanom sa napĺňa ich herecký sen 14
  8. Petícia nepomohla, obchvat pôjde cez mŕtve rameno 9
  9. Colníci boli pri kontrolách "úspešní" takmer na sto percent 9
  10. So zbraňou pri hlave sa taxikárovi vyhrážal zabitím 9

Najčítanejšie správy

Nové Zámky

Prijateľná iba posledná desaťminútovka

Výkon Novozámčanov na body z Detvy stačiť nemohol.

Súťaže ObFZ Nové Zámky a Komárno

Ako sa hralo v poslednom kole ?

VIVA DANCE FESTIVAL 2017 V ŠH MILÉNIUM

Publikum tlieskalo najviac domácemu víťaznému páru.

Kam za futbalom

Posledná jesenná ponuka zápasov.

Blízke regióny

Takto stavali atómovú elektráreň v Jaslovských Bohuniciach (+ FOTO)

Od spustenia komplexu atómových elektrární prešlo v októbri 2017 už 45 rokov. Takto sa v sedemdesiatych rokoch stavali dva bloky V-1.

Po reťazovej nehode na R1 sa vytvorili kilometrové kolóny

Zrazilo sa až jedenásť áut, pri nehode neprišlo k žiadnemu zraneniu.

Známe plastiky od Bartfaya sa na sídlisko nakoniec nevrátia

Mesto prehodnotilo svoje rozhodnutie. Dôvodom sú obavy o bezpečnosť sôch.

Zážitkový beh v Topoľčiankach si užilo 302 pretekárov (+FOTO)

Piatkový voľný deň prilákal milovníkov behu na druhý ročník pretekov Chateau Run.

Železnice prehodnotili svoje zdroje, štúdia na stanicu bude

ŽSR nepredpokladajú, že sa s obnovou stanice začne už v roku 2018.

Všetky správy

Už opäť Air Kiska

Kiskov portrét zaujíma v obrazárni nepriateľov Fica (Smeru a SNS) stále popredné miesto.

Pracujú a nestíhajú piť. Dedina roka má len jednu krčmu

Oravská Polhora pôsobí ako vymyslená. Nízka nezamestnanosť, vysoká pôrodnosť, kultúra. Šéfuje jej len 33-ročný starosta.

Alternatívu nepotrebuje iba Smer, ale aj SaS

Žasneme nad tým, ako sa na Slovensku v radoch stúpencov opozície znížili nároky.

Lesník: Tetrov z lesov nemizne preto, že tam ťažíme

Riaditeľ odštepného závodu Lesov SR v Liptovskom Hrádku JÁN VRBENSKÝ hovorí, že za holé časti národných parkov môžu kalamity, nie lesníci.

Život s Teslou X nie je jednoduchý. Majiteľ chodí do servisu každý mesiac

Fanúšik otvorene porozprával o všetkých problémoch s autom, v servise bol už 25-krát.

Kam vyraziť